Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Nápověda Nápověda pro majitele Jak zaujmout nájemníky Co je to virtuální prohlídka a jak ji mohu získat?
Kategorie

Co je to virtuální prohlídka a jak ji mohu získat?

Virtuální prohlídky se mezi internetovými uživateli těší čím dál větší oblibě. Zajistí vám totiž, že si dané místo můžete prohlédnout téměř jako byste se na něm vyskytovali osobně. Tento zážitek může být umocněn převodem virtuální prohlídky do virtuální reality a použitím speciálních brýlí.

Zní to jako sci-fi? Omyl! U nás jsou virtuální prohlídky standardem, který doporučujeme jak všem stávajícím, tak novým majitelům. Jelikož jsme na Flatio odbourali osobní prohlídky, stojíme si za tím, že by každá inzerovaná nabídka měla disponovat jak kvalitními fotografiemi, tak virtuální prohlídkou.

Objednejte si pořízení kvalitních fotografií včetně tvorby virtuální prohlídky!

Náš fotograf je vyškolen tak, aby vytvořil kvalitní prezentační portfolio dle Flatio standardů sestávající jak z fotografií, tak z virtuální prohlídky. A každý majitel, který chce na Flatio inzerovat, má možnost služeb našeho fotografa za poplatek využít. Stačí když si službu objednáte přes aplikaci Mé pronájmy následujícím způsobem:

  1. Přihlaste se do aplikace a v sekci Nabídky vyberte konkrétní nabídku (kliknutím na její název).
  2. V editačním menu vyberte sekci Fotografie a stiskněte tlačítko Objednat focení.
  3. V následujícím formuláři vyplňte, ve které dny se vám focení nejvíce hodí a potvrďte stisknutím tlačítka Objednat profesionální focení.

Tým zákaznické podpory bude okamžitě informován o vašem zájmu v naší nabídce.

POZNÁMKA: Cena služby se může lišit v závislosti na městě, ve kterém se vaše nabídka nachází. Pro aktuální ceník se přihlašte do aplikace Mé pronájmy.

Byl tento článek přínosný?