Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Nápověda Nápověda pro majitele Jak zaujmout nájemníky Jak získám označení Nabídka dne?
Kategorie

Jak získám označení Nabídka dne?

Nabídka dne je systémové označení takové nabídky, která se po dobu jednoho dne ocitne na první pozici ve výpise při výchozím Doporučeném řazení, popř. při nastavení filtru zájemcem o bydlení (za předpokladu, že nabídka spadá do vyfiltrovaných výsledků).

Nabídku dne mohou získat všechna bydlení, která splňují naše doporučení, tzn. jsou okamžitě dostupná, mají kvalitní fotografie (výhodou je i existence virtuální prohlídky), disponují maximálním množstvím vyplněných informací a také příznivou cenu - cena je v tomto případě obzvláště důležitým faktorem.

Pokud si myslíte, že vaše nabídka splňuje vše potřebné pro získání tohoto označení, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese support@flatio.com, naše zákaznická podpora s vámi celou nabídku projde, a pokud nazná, že je udělení tohoto označení opravdu možné, učiní tak.

Nejste si jisti adekvátností vyplněných informací u své nabídky a i přesto byste rádi označení Nabídka dne získali? Nevadí, stejně jako v předchozím případě nás kontaktujte na uvedeném e-mailu či telefonním čísle, společnými silami nabídku doladíme tak, aby označení bylo možné udělit!

Byl tento článek přínosný?