Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Aikaterina K.

S přítelem jedeme na ErasmusPocházím z Řecka a právě se chystám na Erasmus do Prahy, kde budu studovat až do února. Jsem poměrně tichý člověk a mám ráda svůj osobní prostor. To je taky hlavní důvod, proč jsem se rozhodla pronajmout si vlastní byt místo bydlení na studentských kolejích. Jsem velmi kreativní a ráda cestuji. Budu bydlet se svým přítelem, který je zároveň mým nejlepším kamarádem už od střední. V současné době cestujeme a trávíme spolu spoustu času. Je to paráda.

Co přesně hledám

Hledám nějaký středně velký byt, kde by nám bylo opravdu příjemně. Ideální by byl nějaký dvoupokojáč kousek do centra.

Jaký byt jsem nakonec vybrala

Nakonec jsem našla, co jsem hledala. Byt je v prvním patře, má dva pokoje a do centra je to opravdu jen pár minut pěšky. Byt se nachází konkrétně v Praze 2 na Vinohradech. Je to starší zástavba, ze které přímo dýchá historie Prahy. Zároveň je však nově zrekonstruovaný a vybavený.

Byt se nachází na opravdu pěkném místě. Ulice je vydláždění kamennými kostkami a po stranách jsou vysázené stromy. Cítím se tam opravdu skvěle. Zjistili jsme také, že kousek od bytu máme obrovský park Havlíčkovy sady, včera jsme tam s přítelem uspořádali menší piknik.

A jak to všechno dopadlo

Za chvíli začne podzimní semestr. My jsme už zabydleni a pomalu se začínáme dobře orientovat v Praze. Bude to skvělý půlrok!

Začněte psát svůj vlastní příběh

Najděte si na Flatio bydlení od 1 měsíce.