Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Tomáš M.

Naše firma otevřela novou kancelářJmenuji si Tomáš a jsem původem z České republiky. Naše firma se v současné době rozšířila o novou kancelář, a z tohoto důvodu se také stěhuji právě do Prahy. Moje žena Alina jede samozřejmě s mnou a už se nemůže dočkat našeho nového bydlení. Mám rád pořádek a řekl bych, že jsem velice spolehlivý člověk. Zájmů mám opravdu hodně, patří mezi ně například fitness, cestování, zdravý životní styl, dobré jídlo, literatura, mí drazí přátelé a v neposlední řadě také pochopitelně online marketing.

Co přesně hledám

Bydlení hledám prozatím jen na 1 měsíc s možností prodloužení do budoucna na 6 měsíců v závislosti na vzájemné spokojenosti. Při výběru bydlení je pro mě jednou z nejdůležitějších věcí poloha bytu. Moje přání je totiž bydlet kousek od kanceláře, abych se tam dostal pěšky raz dva, nemusel spěchat na tramvaj nebo čekat v ranní zácpě. S manželkou se díváme spíše po menších bytech, které jsou stoprocentně a pěkně vybavené. Nechceme s tím mít žádné starosti. Alina by si přála sprchový kout a krásný výhled na Prahu při snídani nebo posezení u kávičky by také nebyl k zahození.

Jaký byt jsem nakonec vybral

Nakonec jsme si vybrali velice útulný byt a hezky vybavený byt 1+kk na Praze 9, který je pro nás naprosto ideální. Přáli jsme si sprchový kout, krásný výhled a novostavbu. To všechno se nám splnilo. Navíc budeme bydlet pár kroků od mé práce, což byl zase můj sen.

Na našem novém bytě mě nejvíc baví, že se můžeme se ženou dívat na televizi přímo z postele. Často sice usnu ještě před koncem filmu, ale to pohodlí je k nezaplacení.

A jak to všechno dopadlo

Tento byt si pronajmeme i na dalších 5 měsíců. Už jsme se dohodli s majitelem a brzo podepíšeme smlouvu. Obě strany jsou naprosto spokojené.

Začněte psát svůj vlastní příběh

Najděte si na Flatio bydlení od 1 měsíce.