Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronajměte svůj byt na Flatio,
osvoboďte se od starostí a vydělávejte

Flatio si klade za cíl podpořit nezávislé pronajímatele, kteří si nepřejí jednat se zprostředkovateli a třetími stranami.

Specializujeme se na střednědobé pronájmy a pomáháme všem, kteří chtějí pronajmout svou nemovitost. Využíváme automatizaci, abychom pronajímatelům poskytli bezproblémový a příjemný pronájem a umožnili jim přístup k velkému počtu profesionálních nájemníků, kteří jim zajišťují vysokou obsazenost a stálý příjem.

Nájemníci na Flatio jsou obvykle ochotni zaplatit až o 25 % více, než je tržní standard.

Přidejte svou nemovitost zdarma na Flatio ještě dnes!

Vložte svou nabídku na Flatio

Pronajímejte chytře jako profesionálové

Pouze na Flatio můžete pronajmout svůj byt nebo pokoj už od jednoho měsíce bez zbytečných starostí se složitými regulacemi a nadměrným zdaněním. Střednědobé pronájmy na Flatio Vám přinesou nejvýhodnější výdělek bez vysokých nákladů, otravného papírování a osobních prohlídek.

Nenechte se omezovat

Střednědobé pronájmy s Flatio jsou v souladu se všemi pravidly, nepodléhají speciálním regulacím a zdaňují se tak jednoduše jako ty dlouhodobé.

Jak danit příjmy z Flatio

Neplaťte za inzerci

Inzerce na Flatio je zcela zdarma. Zařídíme Vám fotky i virtuální prohlídku. Odměníte nás, až Vám najdeme vysněného nájemníka.

Jaká je odměna pro Flatio

Spravujte pronájem jednoduše a efektivně

Přes mobil nebo přes počítač. Prohlídky jen virtuálně, podpis smlouvy elektronicky a aplikace pro správu pronájmu je plná vychytávek.

Jak funguje pronajímání přes Flatio

Mějte svůj byt i peníze v bezpečí

První nájem od nás dostanete, i když se nájemce s platnou smlouvou nenastěhuje. A díky Garanční kauci 250 000 Kč nemusíte mít o byt strach.

Více o zárukách bezpečí

Získejte ověřené a solventní nájemníky

Vy sami si vyberete, kdo u Vás bude bydlet – ověření zájemci, firemní klientela nebo nájemníci s doporučením od předchozích majitelů.

Více o zájemcích o ubytování
Typičtí nájemníci na Flatio

Řekněte si o radu

Majitelé bytů jsou pro nás partnery, kterým rádi poradíme ve složitých situacích, nebo když s pronájmy začínají. Napište nám nebo zavolejte.

Jak vám pomůže naše zákaznická podpora

Kolik si pronájmem bytu vyděláte?

Chcete začít pronajímat soukromý pokoj nebo celou nemovitost na pět dní až dvanáct měsíců? Zjistěte, kolik peněz můžete vydělat.

Naše provize za vyhledání ideálního nájemce, poskytnutí uživatelsky přívětivé aplikace pro správu pronájmu a ušetření mnoha hodin vašeho času činí 5 % + DPH u soukromých pokojů a 7,5 % + DPH u celých nemovitostí.

Provize se odečítá z měsíčního nájemného. Pronájem s Flatio se rozhodně vyplatí, co myslíte vy? Připojte se k nám ihned! Budeme se na vás těšit.

Jaká další města jsou na Flatio?
V seznamu uvádíme pouze města s dostatečným množstvím dat
-
Průměrná roční obsazenost
-
Průměrný měsíční nájem

Pronajímejte byt bez obav a zbytečného stresu

Máme pro Vás připraveny všechny potřebné smlouvy a dokumenty pro hladký průběh pronájmu, díky kterým bude Váš majetek v bezpečí. Můžete se spolehnout také na naši Garanční kauci a hodnocení nájemníků od předchozích majitelů.

Garanční kauce

Pro každý byt pronajatý přes Flatio jsme vytvořili speciální fond, ze kterého hradíme případné nečekané škody na majetku až do 250 000 Kč.

Více o Garanční kauci
Podmínky Garanční kauce

Vyladěná právní podpora

Žádné právní podklady řešit nemusíte. Máme k dispozici ověřené smlouvy o pronájmu v několika jazykových verzích.

Jak probíhá podpis smlouvy
Vzorová smlouva o pronájmu
Zprostředkovatelská smlouva

Hodnocení nájemníků

Sbíráme hodnocení od předchozích majitelů. Snadno tak můžete zjistit, co lze od Vašeho nového nájemníka očekávat.

Jak začít pronajímat byt na Flatio?

Nejprve si ověřte přesnou adresu svého bytu. Přečtěte si zprostředkovatelskou smlouvu a elektronicky ji podepište (poté už vás žádné další papírování nečeká). Pak již budete moci pronajímat jako profesionál!

Potřebujete vědět více? Podívejte se do našeho centra nápovědy.

Vložte svůj byt a inzerujte zdarma

Ano, zdarma! Vložte svůj byt k pronájmu, inzerujte a vybírejte ze zájemců. Flatio odměníte, až se Váš vysněný nájemník nastěhuje.

Pravidelné rady pro majitele bytů

Být pronajímatelem nemovitostí není tak snadné, jak se na první pohled může zdát. Je třeba sledovat nové zákony a předpisy a trávit spoustu času hledáním vhodných nájemníků. S Flatio se toho všeho můžete konečně zbavit a pronajímat tak bez starostí. Přidejte svou nemovitost zdarma, pohodlně se usaďte a nechte nás, abychom vám našli nájemníka, kterého hledáte! Mezitím si můžete přečíst, co je nového ve světě nemovitostí.

Investiční byty – zhodnoťte svůj byt pronájmem na Flatio

Mít investiční byt se vyplatí. Mít investiční byt inzerovaný na Flatio se vyplatí trojnásobně:

  • Oproti dlouhodobým pronájmům můžete na Flatio za pronájem svého investičního bytu vydělat až o 25 % více.
  • Ubudou Vám starosti z  hledání nových nájemníků, vyřizování osobních prohlídek, smluv a dalších formalit.
  • Budete mít 2x méně starostí ve srovnání s krátkodobým pronájmem. S žádnými nekončícími příjezdy a odjezdy turistů nebo zpřísňující legislativní zátěží si na Flatio hlavu lámat nemusíte.

Chcete i vy využívat svůj volný byt efektivně? Obraťte se na Flatio a zajistěte si pravidelný pasivní příjem bez zbytečných starostí a stresu.