Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Europeum Shopping Center Apartment
4 osoby
1 koupelna
75 m2
Wi-Fi
Vybavený
od  28 262  / 30 dní
včetně služeb a internetu
StayProtection
Stay Benefits

Váš pobyt v této nemovitosti bude krytý naším StayProtection balíčkem, a to včetně Stay Benefits! Více informací

Byt k pronájmu - Budapešť

translation

Popisek je zobrazen v původním jazyce.

Přeložit

Popisek byl přeložen automaticky.

Zobrazit v původním jazyce

The double isolated windows of this modern, spacey apartment open to a well known Budapest street full of restaurants and stores at the border of the Downtown. It's a two minute walk to Blaha Lujza tér, named after the famous hungarian actress Lujza, who was performing in the Baroque folks theater from the Austrian-Hungarian monarchy that was sadly destroyed during communist times and gave rise to a modern plaza filled with fountains, lots of trees giving shade and lots of natural light. Blaha Lujza square is one of Budapest’s most central transport hubs that merges almost a dozen Subway, Tram and Bus connections, as well as a City Bike rental station and parking houses.

The apartment is surrounded by some of the most famous 4star and 5star hotels in the city, like the National Hotel at a 200m distance. Despite the huge windowfronts that bathe the rooms of the apartment with natural light, you will have have privacy during the day and night. There are hardly any neighbors facing you, and the ones in the house are quiet and afar with ceiling heights of almost 4m.

The apartment consists of a well equipped kitchen with luxury utensils, a modern bathroom with a separate toilet, a spacious bedroom with a work desk and a lovely dining area with comfortable white chairs. High speed WIFI and an optional Safety Deposit Box are also available at your convenience.

Digital workers, staying for > 3 months can opt for a automatic height adjustable table with memory positions, WIFI Laser printer and a bright 32"IPS, 4k Monitor at an additonal rent of 60 Eur / month.

The Bedroom is fitted with a comfortable King Size bed (200x180cm) and there is a couch-bed available in the living room that can sleep another two people, which a soft matress that is made for sleeping. The master bedroom and the living room can be accessed independent of each other.

There is a mechanized kitchen with a dishwasher and a microwave / express pizza oven combo that can make a frozen pizza in 7-10 minutes, and buns crisp again in 2-3minutes, a washing machine (1400rpm), and 1 bathroom with a shower. For added convenience all utensils and cleaning supplies are provided free of charge.

The apartment is located on the third floor with an elevator, with no opposing house being higher, thus allowing to see the sky at all times.

Bicycles can be parked and secured near the entrance of the apartment in the yard.

Neighborhood:
There is a bakery, and a Turkish restaurant in the house that opens at 6 am (Mon-Sun) if you are an early bird. A Spar that opens at 6 am is a 300m walk away. Lidl that just got self checkout, opens at 6:30 and is 300m away. There is a well stocked 24h supermarket called Mana in József kerút at a 5min walk. A McDonald's & McCafé is 100m away in Jozsef kerút which is a several kilometers long bustling street with any shop or restaurant you could think of.

The Apartment is located 150 meters from the No.4 / No. 6 tram stop. Those are the main tram lines across downtown Budapest. Downtown starts at a few hundred meters walk by foot, as it borders Blaha Lujza square.

There are lots of night buses as Blaha Lujza Square is a main communication hub.
It is 950m to the Semmelweis Egyetem Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika by foot or if you take the 4/6 tram going every few minutes, it is 150m to each of the tram stations.
Szimpla kert is 700m away.

It is about a 1 km walk to Vací street, but you can just take the Metro or one of several bus lines with intervals of 2 - 3 minutes. It is also roughly one kilometer to go to some of the most famous restaurants and locations in Budapest.

There is a LIDL (300m) , SPAR (300m), local Market (300m), MÜLLER (150m) and ALDI (600m), Fitness center (400m), Nuygati international train station (1km) nearby.
If you are into alternative, healthy eating you should know that there is a vegan, vegetarian health supermarket just 150 meters away called Bio-Barát Biobolt Europeum ( https://www.europeum.hu/en/ ), but if you are working and on a schedule you can always get a Falafel pita or burger from the Restaurant in the house.

The Hungarian National Museum and Gellért Thermal Baths are in walkable distance. St. Stephen's Basilica is 2.1 km away.

Note:
- Smart LED Television, 127 cm, 4K Ultra HD, HDR, Google TV, HDMI 2.1. Latest Android TV, Very Smooth. Air mouse, JVC Kenwood R&D JAPAN Sound System, Netflix certified.
- No animals allowed. Lots of people are allergic to animal fur/dander.

- WIFI Laser Printer
- Steamer to quickly iron your shirts
- Lots of other luxury appliances

Rules: No pets, no binge drinking, no smoking but possible outside on the yard terrace and no parties.

Dvojitá izolovaná okna tohoto moderního a prostorného bytu vedou do známé budapešťské ulice plné restaurací a obchodů na hranici centra. Za dvě minuty dojdete na náměstí Blaha Lujza tér, pojmenované po slavné maďarské herečce Lujze, která vystupovala v barokním lidovém divadle z dob rakousko-uherské monarchie, které bylo bohužel zničeno v době komunismu a dalo vzniknout modernímu náměstí plnému fontán, spousty stromů poskytujících stín a spousty přirozeného světla. Náměstí Blaha Lujza je jedním z nejcentrálnějších dopravních uzlů Budapešti, který v sobě spojuje téměř desítku spojů metra, tramvají a autobusů, stejně jako půjčovnu městských kol a parkovací domy.

Byt je obklopen nejznámějšími čtyřhvězdičkovými a pětihvězdičkovými hotely ve městě, jako je například hotel National ve vzdálenosti 200 m. Navzdory obrovským oknům, která omývají místnosti apartmánu přirozeným světlem, budete mít soukromí ve dne i v noci. Proti vám nestojí téměř žádní sousedé a ti v domě jsou klidní a vzdálení s výškou stropu téměř 4 m.

Apartmán se skládá z dobře vybavené kuchyně s luxusním nádobím, moderní koupelny se samostatným WC, prostorné ložnice s pracovním stolem a krásného jídelního koutu s pohodlnými bílými židlemi. Pro vaše pohodlí je k dispozici také vysokorychlostní WIFI a volitelný trezor.

Digitální pracovníci, kteří se zdrží > 3 měsíce, si mohou zvolit automaticky výškově nastavitelný stůl s paměťovými pozicemi, WIFI laserovou tiskárnu a jasný 32" IPS, 4k monitor za příplatek 60 Eur / měsíc.

Ložnice je vybavena pohodlnou postelí velikosti King Size (200x180 cm) a v obývacím pokoji je k dispozici rozkládací gauč, na kterém se vyspí další dvě osoby a který je vyroben z měkké matrace na spaní. Do ložnice a obývacího pokoje lze vstoupit nezávisle na sobě.

K dispozici je mechanizovaná kuchyně s myčkou nádobí a kombinovanou mikrovlnnou troubou / expresní troubou na pizzu, která dokáže připravit mraženou pizzu za 7-10 minut a buchty opět křupavé za 2-3minuty, pračka (1400 ot./min.) a 1 koupelna se sprchovým koutem. Pro větší pohodlí je veškeré nádobí a čisticí prostředky k dispozici zdarma.

Apartmán se nachází ve třetím patře s výtahem, přičemž žádný protilehlý dům není vyšší, a umožňuje tak neustále vidět na oblohu.

Jízdní kola je možné zaparkovat a zajistit v blízkosti vchodu do apartmánu ve dvoře.

Okolí: V blízkosti je možné parkovat na kolech, která jsou umístěna na pozemku:
V domě se nachází pekárna a turecká restaurace, která otevírá v 6 hodin ráno (po-ne), pokud jste ranní ptáče. Spar, který otevírá v 6 hodin ráno, je vzdálený 300 m pěšky. Lidl, který právě získal samoobslužné pokladny, otevírá v 6:30 a je vzdálen 300 m. V József kerút je 5 minut chůze dobře zásobený supermarket Mana s nepřetržitým provozem. McDonald's & McCafé je 100m daleko v Jozsef kerút, což je několik kilometrů dlouhá rušná ulice s jakýmkoli obchodem nebo restaurací, na kterou si vzpomenete.

Apartmán se nachází 150 metrů od tramvajové zastávky č. 4 / č. 6. To jsou hlavní tramvajové linky napříč centrem Budapešti. Centrum města začíná několik set metrů pěšky, protože hraničí s náměstím Blaha Lujza.

Jezdí sem spousta nočních autobusů, protože náměstí Blaha Lujza je hlavním komunikačním uzlem.
Ke klinice Semmelweis Egyetem Szülészeti és Nőgyógyászati je to pěšky 950 metrů, nebo pokud pojedete tramvají 4/6, která jezdí každých pár minut, je to 150 metrů na každou ze stanic tramvaje.
Szimpla kert je vzdálen 700 m.

Do ulice Vací je to asi 1 km pěšky, ale stačí jet metrem nebo jednou z několika autobusových linek s intervalem 2 až 3 minuty. Zhruba kilometr je to také do nejznámějších restaurací a míst v Budapešti.

V blízkosti se nachází LIDL (300 m) , SPAR (300 m), místní tržnice (300 m), MÜLLER (150 m) a ALDI (600 m), fitness centrum (400 m), mezinárodní vlakové nádraží Nuygati (1 km).
Pokud se zajímáte o alternativní, zdravé stravování, měli byste vědět, že jen 150 metrů od hotelu se nachází veganský, vegetariánský supermarket zdravé výživy Bio-Barát Biobolt Europeum ( https://www.europeum.hu/en/ ), ale pokud pracujete a máte časový rozvrh, vždy si můžete dát Falafel pita nebo burger z restaurace v domě.

Maďarské národní muzeum a termální lázně Gellért jsou v docházkové vzdálenosti. Bazilika svatého Štěpána je vzdálená 2,1 km.

Pozn:
- Smart LED televize, 127 cm, 4K Ultra HD, HDR, Google TV, HDMI 2.1. Nejnovější televizor se systémem Android, velmi plynulý. Vzduchová myš, zvukový systém JVC Kenwood R&D JAPAN, certifikovaný Netflix.
- Zvířata nejsou povolena. Spousta lidí je alergická na zvířecí srst/pleny.

- Laserová tiskárna WIFI
- Napařovač pro rychlé žehlení košil
- Spousta dalších luxusních spotřebičů

Pravidla: Pravidla: Žádná domácí zvířata, zákaz pití alkoholu, zákaz kouření, ale je možné kouřit venku na terase a zákaz večírků.

Zobrazit více
Uvítací balíček

Sweet surprise, Beverage

Sladké překvapení, Nápoje

Rychlost internetu pro vzdálenou práci nebo zábavu

Stahování

N/A Mbps

Nahrávání

N/A Mbps

Pronajímatel zatím nevyplnil rychlost internetového připojení. Požádejte o tuto informaci.

Vybavení
Základní nábytek
Rozkládací pohovka
Pohovka
Židle
Stůl
Konferenční stolek
Psací stůl
Šatní skříň
Komoda
Šatní skříň
Skříňka
Zrcadlo
Pro co nejpohodlnější pobyt
Matrace
Povlečení
Ručníky
Pánve, hrnce
Nádobí
Příbory
Sklenice
Houbička
Žehlící prkno
Sušák na prádlo
Smeták
Mop
Kbelík
Elektronická zařízení
Klimatizace
Mobilní klimatizace
Apple TV
Chromecast
TV
Projektor
Žehlička
Fén
Pračka
Sušička
Mrazák
Lednice
Mikrovlnná trouba
Trouba
Myčka nádobí
Kávovar
Bojler na vodu
Topinkovač
Pomalý hrnec
Elektrický vařič
Plynový vařič
Chladnička na víno
Výrobník ledu
Playstation
Xbox
Nintendo
Jiná herní konzole
Robotický vysavač
Vysavač
Robotická sekačka na trávu
Sekačka na trávu
Tiskárna
Skener
Stavební záležitosti
Balkon
Terasa
Topení
Topení (elektrické)
Něco pro děti
Dětská postýlka
Postel pro dítě
Dětská židlička
Elektronická chůvička
Monitor dechu
Kočárek
Záchodové sedátko
Nočník
Dětská vanička
Přebalovací pult
Stolička
Hračky
Dětské hřiště (venkovní)
Bezpečnostní vybavení
Bezpečnostní zámek
Bezpečnostní vstupní dveře
Detektor kouře
Detektor oxidu uhelnatého
Trezor
Standardní zámek na dveřích
Předplatné (zahrnuto v ceně nájmu)
Kabelová televize
Netflix
HBO MAX
Amazon Prime
Apple TV+
Disney+
Hulu
YouTube TV
Spotify
Úklid
Snídaně
Něco navíc
Krb
Kulečník
Gril
Bazén
Koupací sud
Vířivka
Sauna
Garáž
Přístupnost
Bezbariérový přístup
Výtah
Madlo
Sedátko ve sprše
Židle do sprchy
Schodišťový výtah
Zobrazit více
Pokoje a vybavení
Living room icon
Obývací pokoj
Ukázat vybavení
Kitchen icon
Kuchyně
WC icon
WC
Podmínky pronájmu
Nájem a poplatky Kdy budu co platit?
Nájem za 30 dní
28 262 
Kauce
0 
Služby a internet
v ceně nájmu
Servisní poplatek
Délka pronájmu
Min. délka pronájmu
14 dní
Max. délka pronájmu
neomezeně
Dostupné od
21.09.2023
Pravidla
Kouření zakázáno
Zvířata zakázana
Oslavy zakázány
StayProtection pro nájemníky

Vždy, když pronajímáte přes Flatio, se na vás automaticky vztahuje náš balíček StayProtection.

 • Garance nastěhování
  zajišťující, že budete mít vždy kde bydlet, i když vše nepůjde podle plánu
 • Vyvážená nájemní smlouva vhodná pro žádosti o víza
  poskytující stejná práva oběma stranám a zvyšující flexibilitu vašeho pobytu
 • Žádné vratné kauce
  a s nimi spojené finanční zátěže vysokých záloh předem
 • 100% ochrana peněz
  která zaručuje, že vaše transakce jsou vždy bezpečné a bez podvodů
 • Podpora 7 dní v týdnu
  která je tu pro vás po celou dobu vašeho pronájmu
Stay Benefits*

Při rezervaci tohoto ubytování získáte také rozšířenou ochranu v podobě Stay Benefits - jedinečné nabídky zaštítěné společností AXA! Tento balíček zahrnuje:

 • Pojištění odpovědnosti
  poskytující ochranu v případě, že byste omylem způsobili jakoukoli škodu
 • Asistenční služby
  pro jakékoli potenciální problémy během vašeho pobytu, jako je přerušení připojení k internetu, závady v síti (elektřina, plyn, topení), zablokované dveře nebo poruchy domácích spotřebičů
Storno podmínky
Sousedské (14 dní)
Rezervaci můžete zrušit zdarma do 14 dní před nastěhováním. Přečtěte si podrobnější storno podmínky.
Ceny jsou konečné. Na Flatio nejsou žádné skryté poplatky. Veškeré služby (elektřina, voda, plyn) včetně Wi-Fi jsou již zahrnuty v nájemném.
Zrušte zdarma. U této nabídky platí Sousedské (14 dní) storno podmínky. Přečíst storno podmínky
Garance nastěhování. V případě, že nemovitost není v pořádku, uhradíme náhradní ubytování až na 7 dní. Více informací
Ověřená nájemní smlouva. Prohlédněte si smlouvu online z pohodlí vašeho domova. Zobrazit vzor smlouvy
Hodnocení
Pronajímatel
Ubytování
Bezpečnost v sousedství nehodnoceno
Služby v okolí nehodnoceno
Veřejná doprava nehodnoceno
Tenant photo
Nice looking apartment!
Hodnoceno dne: 25.08.2023
Délka pobytu: 5 měsíců
Dostupnost nabídky
Podívejte se, v jakých termínech je nabídka dostupná
Naposledy aktualizováno před 4 dny
O majiteli
Lorenz S. 4,8
Na Flatio od července 2022
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Greetings, my name is Lorenz, and I am thrilled to have you! I have had a passion for travel and all things related to it since I was a child, and it has been an incredible journey for me thus far. Few things educate as much as the experience of other cultures. Recently, I discovered my love for rental management, and I have been enjoying every moment of it.

One of my core values in life is treating everyone with the utmost respect and hospitality. It is my top priority to ensure that every guest who stays with me has an unforgettable experience that leaves them feeling valued, appreciated, and well taken care of. As a host, I strive to make your stay as comfortable and enjoyable as possible, and I am always here to help with any questions or concerns that may arise.

I am excited to embark on this new adventure with you and create unforgettable memories that you will cherish for a lifetime. Thank you for considering staying with me, and I look forward to welcoming you soon!
Více o majiteli
Kde budete bydlet
Projít okolí bytu
Parkování - veřejné
2 minuty
Parkování - placené
3 minuty
Metro
3 minuty
MHD
3 minuty
MHD noční
3 minuty
Potraviny
1 minuta
Hlavní nádraží
3 minuty
Bar
3 minuty
Restaurace
1 minuta
Taneční klub
5 minut
Pošta
6 minut
Nemocnice
6 minut
Lékárna
1 minuta
Nejčastější dotazy k této nabídce
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

6 důvodů, proč si vybrat tuto nabídku na Flatio
Už žádné osobní prohlídky, stres a zklamání! Celý pronájem vyřešíte okamžitě.
Osobně jsme pro Vás ověřili tohoto majitele.
Získáte podporu Flatio po celou dobu vašeho pronájmu.
Celou smlouvu o pronájmu si přečtete ještě před rezervací.
Platba je zcela bezpečná. Můžete platit i kartou nebo Bitcoinem.
Oproti realitním kancelářím ušetříte průměrně 10 000 Kč.
Často kladené dotazy
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

Pokračovat