Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Ověřeno nájemníky Ověřeno společností Flatio

Central and Green Home with Garden & View

4 osoby
2 ložnice
2 koupelny
100 m2
Wi-Fi
Vybavený
54 799  / 30 dní
včetně služeb a internetu
StayProtection
Stay Benefits

Váš pobyt v této nemovitosti bude krytý naším StayProtection balíčkem, a to včetně Stay Benefits! Více informací

Byt k pronájmu - Budapešť
translation

Popisek je zobrazen v původním jazyce.

Přeložit

Popisek byl přeložen automaticky.

Zobrazit v původním jazyce

One of the nicest apartments in one of the nicest parts of the city with a beautiful big garden right in front of it. You are stepping out into the greenery full of flowers and trees while you are in the middle of the city. All you can see among the trees, are two beautiful church towers with bells, and a century old school in the distance.
Our very bright home is a spacious two-bedroom apartment on the ground floor, with windows facing East, West and South too. It is the only flat in the house with its own direct entrance from the garden (there are 6 other apartments in the building which was built in the 1960s - the entrance of those are on the other side of the house).
In the Master Bedroom our large bed (with a 2x2 meters coconut mattress) is facing a spectacular Balinese stone bath tub we just love ever since it's here. From the Master Bedroom opens an extra bathroom with toilet and sink. There is another bathroom (with a shower, toilet and sink), very close to the Guest Bedroom (with sofa bed) - at the moment we use it as a storage room where our guests can also store their suitcases. Our home is perfect for a couple - or for a small family like ours, with a maximum of two small children.
You look at the garden through the apartment's huge panoramic windows from the heart of the apartment, our spacious American kitchen. It's equipped with beautiful wooden built-in units and a long table which can seat up to 8 guests. In one corner of this lively space there is a study, in the other one a big daybed, providing perfect little hides to find work&life balance even while in home office. You can enjoy the same sunny garden views from the winter garden and from the living room too.
Half of the apartment's furnitures is from our travels around the world from Bali to Transylvania, while the other half was tailor made to create this hidden stylish gem in Budapest, hopefully your home away from home. For us it is always a great pleasure to return here, regardless which amazing place of this planet we are coming back from.

Neighbourhood:

Gellérthegy (Gellért Hill) is so quiet and green, yet still in the heart of the city - it's rather its lung. We are in one of the most calm and peaceful streets, surrounded by nature. Our garden has a 70-year-old sycamore tree, a fig tree and beautiful flowers including 100 roses (too see them blooming you need to come in May).
It is so close to downtown that you can easily walk home from the centre if you don't want to hop on the tram or the subway for just a few stops. But you might skip the other side of the river Danube altogether, as right below our quiet Gellért Hill a fantastic neighbourhood emerges: some of the best cafes of town, galleries, restaurants, artisan patisseries - all this just 5-10 minutes walk away from our home which is in a quiet and beautiful little street. In 5 minutes you are on the tram (41,47,49,61) or on the subway (M4) while the closest mall Allee is also just 7 minutes walk away. If you want you can walk all day on the hill and listen to the birds, or you can discover vibrant Budapest from this hidden peaceful oasis as your own base. It's up to you - either way, you will enjoy it enormously.

Jeden z nejhezčích apartmánů v jedné z nejhezčích částí města s krásnou velkou zahradou přímo před ním. Vycházíte do zeleně plné květin a stromů a zároveň jste uprostřed města. Mezi stromy vidíte jen dvě krásné kostelní věže se zvony a v dálce stoletou školu.
Náš velmi světlý domov je prostorný apartmán se dvěma ložnicemi v přízemí, jehož okna směřují na východ, západ a také na jih. Je to jediný byt v domě s vlastním přímým vchodem ze zahrady (v domě, který byl postaven v 60. letech, je dalších 6 bytů - vchody do nich jsou z druhé strany domu).
V hlavní ložnici je naše velká postel (s kokosovou matrací o rozměrech 2x2 metry) obrácená k velkolepé balijské kamenné vaně, kterou prostě milujeme od té doby, co je tady. Z ložnice Master Bedroom se otevírá další koupelna s toaletou a umyvadlem. V těsné blízkosti ložnice pro hosty (s rozkládací pohovkou) se nachází další koupelna (se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem) - v současné době ji využíváme jako úložný prostor, kam si naši hosté mohou uložit i své kufry. Náš dům je ideální pro pár - nebo pro malou rodinu, jako je ta naše, s maximálně dvěma malými dětmi.
Ze srdce apartmánu, naší prostorné americké kuchyně, se díváte na zahradu obrovskými panoramatickými okny. Je vybavena krásnými dřevěnými vestavěnými skříňkami a dlouhým stolem, ke kterému se vejde až 8 hostů. V jednom rohu tohoto živého prostoru se nachází pracovna, v druhém velká denní postel, které poskytují dokonalé malé úkryty pro nalezení rovnováhy mezi prací a osobním životem i při domácím pracovním nasazení. Stejný výhled do slunné zahrady si můžete vychutnat i ze zimní zahrady a z obývacího pokoje.
Polovina vybavení bytu pochází z našich cest po světě od Bali až po Transylvánii, zatímco druhá polovina byla vyrobena na míru, aby vytvořila tento skrytý stylový klenot v Budapešti, snad váš domov daleko od domova. Pro nás je vždy velkým potěšením se sem vracet, ať už se vracíme z jakéhokoli úžasného místa této planety.

Okolí: Budapešť je jedním z nejkrásnějších míst v Evropě, kde se můžeme setkat se svými přáteli:

Gellérthegy (Gellértův kopec) je tak klidný a zelený, a přitom stále v srdci města - jsou to spíše jeho plíce. Jsme v jedné z nejklidnějších a nejtišších ulic, obklopeni přírodou. Na naší zahradě roste 70 let starý platan, fíkovník a nádherné květiny včetně 100 růží (abyste je viděli kvést, musíte přijet v květnu).
Je tak blízko centra, že pokud nechcete naskakovat na tramvaj nebo metro, můžete se z centra snadno vrátit domů pěšky jen na pár zastávek. Ale druhou stranu Dunaje můžete vynechat úplně, protože přímo pod naším klidným kopcem Gellért se objevuje fantastická čtvrť: některé z nejlepších kaváren ve městě, galerie, restaurace, řemeslné cukrárny - to vše jen 5-10 minut chůze od našeho domu, který je v tiché a krásné malé uličce. Za 5 minut jste na tramvaji (41,47,49,61) nebo na metru (M4) a nejbližší nákupní centrum Allee je také vzdáleno pouhých 7 minut chůze. Pokud chcete, můžete se celý den procházet po kopci a poslouchat ptáky, nebo můžete z této skryté klidné oázy objevovat pulzující Budapešť jako svou vlastní základnu. Záleží jen na vás - v každém případě si to tu nesmírně užijete.

Zobrazit více
Rychlost internetu pro vzdálenou práci nebo zábavu

Stahování

N/A Mbps

Nahrávání

N/A Mbps

Pronajímatel zatím nevyplnil rychlost internetového připojení. Požádejte o tuto informaci.

Vybavení
Základní nábytek
Rozkládací pohovka
Pohovka
Židle
Stůl
Konferenční stolek
Psací stůl
Šatní skříň
Komoda
Šatní skříň
Skříňka
Zrcadlo
Pro co nejpohodlnější pobyt
Matrace
Povlečení
Ručníky
Pánve, hrnce
Nádobí
Příbory
Sklenice
Houbička
Žehlící prkno
Sušák na prádlo
Smeták
Mop
Kbelík
Elektronická zařízení
Klimatizace
Mobilní klimatizace
Apple TV
Chromecast
TV
Projektor
Žehlička
Fén
Pračka
Sušička
Mrazák
Lednice
Mikrovlnná trouba
Trouba
Myčka nádobí
Kávovar
Bojler na vodu
Topinkovač
Pomalý hrnec
Elektrický vařič
Plynový vařič
Chladnička na víno
Výrobník ledu
Playstation
Xbox
Nintendo
Jiná herní konzole
Robotický vysavač
Vysavač
Robotická sekačka na trávu
Sekačka na trávu
Tiskárna
Skener
Stavební záležitosti
Balkon
Terasa
Topení
Topení (elektrické)
Něco pro děti
Dětská postýlka
Postel pro dítě
Dětská židlička
Elektronická chůvička
Monitor dechu
Kočárek
Záchodové sedátko
Nočník
Dětská vanička
Přebalovací pult
Stolička
Hračky
Dětské hřiště (venkovní)
Bezpečnostní vybavení
Bezpečnostní zámek
Bezpečnostní vstupní dveře
Detektor kouře
Detektor oxidu uhelnatého
Trezor
Standardní zámek na dveřích
Předplatné (zahrnuto v ceně nájmu)
Kabelová televize
Netflix
HBO MAX
Amazon Prime
Apple TV+
Disney+
Hulu
YouTube TV
Spotify
Úklid
Snídaně
Něco navíc
Krb
Kulečník
Gril
Bazén
Koupací sud
Vířivka
Sauna
Garáž
Přístupnost
Bezbariérový přístup
Výtah
Madlo
Sedátko ve sprše
Židle do sprchy
Schodišťový výtah
Zobrazit více
Pokoje a vybavení
Shower icon
Ložnice
21 m2
Neprůchozí
Soukromá koupelna
Ukázat vybavení
Shower icon
Ložnice 2
9 m2
Soukromá koupelna
Ukázat vybavení
Living room icon
Obývací pokoj
Ukázat vybavení
Kitchen icon
Kuchyně
Podmínky pronájmu
Nájem a poplatky Kdy budu co platit?
Nájem za 30 dní
54 799 
Kauce
0 
Služby a internet
v ceně nájmu
Servisní poplatek
Délka pronájmu
Min. délka pronájmu
30 dní
Max. délka pronájmu
150 dní
Dostupné od
05.01.2024
Pravidla
Kouření zakázáno
Zvířata povolena pouze po předchozí dohodě
Oslavy zakázány
Vhodné pro rodiny s dětmi
Časy nastěhování a vystěhování
Čas nastěhování
15:00
Čas vystěhování
10:00
StayProtection pro nájemníky

Vždy, když pronajímáte přes Flatio, se na vás automaticky vztahuje náš balíček StayProtection.

 • Garance nastěhování
  zajišťující, že budete mít vždy kde bydlet, i když vše nepůjde podle plánu
 • Vyvážená nájemní smlouva vhodná pro žádosti o víza
  poskytující stejná práva oběma stranám a zvyšující flexibilitu vašeho pobytu
 • Žádné vratné kauce
  a s nimi spojené finanční zátěže vysokých záloh předem
 • 100%% ochrana peněz
  která zaručuje, že vaše transakce jsou vždy bezpečné a bez podvodů
 • Podpora 7 dní v týdnu
  která je tu pro vás po celou dobu vašeho pronájmu
Stay Benefits*

Při rezervaci tohoto ubytování získáte také rozšířenou ochranu v podobě Stay Benefits - jedinečné nabídky zaštítěné společností AXA! Tento balíček zahrnuje:

 • Pojištění odpovědnosti
  poskytující ochranu v případě, že byste omylem způsobili jakoukoli škodu
 • Asistenční služby
  pro jakékoli potenciální problémy během vašeho pobytu, jako je přerušení připojení k internetu, závady v síti (elektřina, plyn, topení), zablokované dveře nebo poruchy domácích spotřebičů
Storno podmínky
Přísné (30 dní)
Rezervaci můžete zrušit zdarma do 30 dní před nastěhováním. Přečtěte si podrobnější storno podmínky.
Ceny jsou konečné. Na Flatio nejsou žádné skryté poplatky. Veškeré služby (elektřina, voda, plyn) včetně Wi-Fi jsou již zahrnuty v nájemném.
Zrušte zdarma. U této nabídky platí Přísné (30 dní) storno podmínky. Přečíst storno podmínky
Garance nastěhování. V případě, že nemovitost není v pořádku, uhradíme náhradní ubytování až na 7 dní. Více informací
Ověřená nájemní smlouva. Prohlédněte si smlouvu online z pohodlí vašeho domova. Zobrazit vzor smlouvy
Dostupnost nabídky
Podívejte se, v jakých termínech je nabídka dostupná
O majiteli
Andras T.
Na Flatio od června 2022
Srdečný pronajímatel
We are a filmmaker couple with two kids, living in Asia and Europe.
Více o majiteli
Chcete se na něco zeptat?
Není vám něco jasné nebo potřebujete více informací? Pošlete dotaz majiteli.

Andras obvykle na zprávy odpovídá během pár minut .

Kde budete bydlet
Projít okolí bytu
Parkování - veřejné
< 1 minuta
Parkování - placené
< 1 minuta
Metro
5 minut
MHD
5 minut
MHD noční
5 minut
Potraviny
5 minut
Hlavní nádraží
5 minut
Bar
5 minut
Restaurace
5 minut
Taneční klub
10 minut
Pošta
8 minut
Nemocnice
13 minut
Pohotovost
6 minut
Lékárna
5 minut
Nejčastější dotazy k této nabídce
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

5 důvodů, proč si vybrat tuto nabídku na Flatio
Už žádné osobní prohlídky, stres a zklamání! Celý pronájem vyřešíte okamžitě.
Získáte podporu Flatio po celou dobu vašeho pronájmu.
Celou smlouvu o pronájmu si přečtete ještě před rezervací.
Platba je zcela bezpečná. Můžete platit i kartou nebo Bitcoinem.
Oproti realitním kancelářím ušetříte průměrně 10 000 Kč.
Často kladené dotazy
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

Další nabídky, které by se vám mohly líbit
57 600  / 30 dní
1 920  / den
Včetně všech služeb
54 400  / 30 dní
1 813  / den
Včetně všech služeb
Pokračovat