Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Dream luxury apartment – Palheiro Village
2 osoby
1 ložnice
95 m2
Wi-Fi
Vybavený
109 778  / 30 dní
včetně služeb a internetu
StayProtection
Stay Benefits

Váš pobyt v této nemovitosti bude krytý naším StayProtection balíčkem, a to včetně Stay Benefits! Více informací

Byt k pronájmu - Funchal

translation

Popisek je zobrazen v původním jazyce.

Přeložit

Popisek byl přeložen automaticky.

Zobrazit v původním jazyce

Elegant holiday apartment for two people with a balcony

This 95m² holiday apartment is on the second floor and is ideal for a holiday as a couple. The interior was designed by a well-known Portuguese interior architect. The bedroom fitted with air conditioning has a balcony and a comfortable double bed, a carpeted floor and a built-in cupboard. In the morning when you wake up you can look out through the big glass door towards the blue ocean. The modern built-in kitchen with a dining space is fully-equipped and provides everything you might need. The living room has a fireplace that you can make yourself comfortable in front of on cool evenings and in winter. The bathroom with quality marble has a bath with a shower attachment, a toilet and a bidet and has under-floor heating.

From the balcony, with comfortable seating and sun loungers, you can enjoy the breathtaking view of the sea, the passing boats and the bay at dusk.

This holiday complex, which stretches over an extensive site, welcomes guests with luxurious apartments and villas. The complex is in Funchal, near the beach, in the historical Palheiro Gardens, affording breathtaking views of the Atlantic Ocean and Funchal bay. Couples and families will find ideal conditions here for an unforgettable seaside and active holiday.

The complex has a heated indoor and outdoor pool for all guests. You can cool off on hot days and have fun in the pool area. There are sun loungers and seating in the shade by the pool, for relaxing. Parking spaces are available on site.

The holiday resort boasts a fitness and spa area, a sauna and an 18-hole golf course on site. Guests can also treat themselves to soothing massages and cosmetic treatments, or use the variety of equipment in the fitness room. The accommodation units all have a fully-equipped kitchen, but on site there are also a gourmet restaurant, a tea house and a club house. A babysitting service is available. Internet access is also available. Guests benefit from the following special offers from the owner: 30% price reduction for the Palheiro golf course, 10% reduction at the Palheiro golf restaurant, 10% reduction at the Casa Velha hotel restaurant, use of the tennis court at Hotel Casa Velha, and use of the heated pool at the Plaheiro Village Forum.

Many local restaurants and a supermarket are within a five-minute drive. The Palheiro Gardens right next to the holiday complex are worth a visit, with their fascinating tropical plant world. Romantic bays and sandy beaches on the coast invite you to relax. Apart from hiking and cycling tours, you can book boat and sailing trips. Or you can explore the island independently with a rental car.

Area activities
Palheiro Village is situated within the 200 year old Palheiro Estate, a former hunting estate. The Palheiro Estate now comprises of the Palheiro Village , the 18 hole golf course, Palheiro Golf, the 5* country hotel Casa Velha, the gourmet restaurant Relais & Chateaux , a newly built spa and the world famous sub-tropical gardens, Palheiro do Ferreiro. Enjoy wonderful walks on the trails and stop for lunch at the garden tea house or the Palheiro Clubhouse panorama restaurant, private car parking, landscaped gardens, and facilities including an outdoor heated pool, pool bar.
The estate includes an 18-hole golf course, gym and spa centre.The stylish Palheiro Golf clubhouse is further complemented by the superb restaurant, managed by the award winning Relais and Châteaux hotel Casa Velha do Palheiro
Palheiro Spa is an exciting new addition to Palheiro , 5 Star Hotel, Palheiro Village and the Famous Palheiro Gardens.
There are 2 supermarkets in Cancela to choose from.
A selection of shops and restaurants including an excellent bakery, Flor do Garajau, fruit and vegetable shop, Banamadeira, a chemist, Farmácia do Cristo Rei, a small supermarket, Sá, and various restaurants all on the left side of the road.

Elegantní apartmán pro dvě osoby s balkonem

Tento rekreační apartmán o rozloze 95 m² se nachází ve druhém patře a je ideální pro dovolenou ve dvou. Interiér navrhl známý portugalský interiérový architekt. Ložnice vybavená klimatizací má balkon a pohodlnou manželskou postel, podlahu pokrytou kobercem a vestavěnou skříň. Ráno po probuzení se můžete podívat velkými prosklenými dveřmi na modrý oceán. Moderní vestavěná kuchyň s jídelním prostorem je plně vybavená a poskytuje vše, co byste mohli potřebovat. V obývacím pokoji je krb, před kterým si můžete udělat pohodlí za chladných večerů a v zimě. V koupelně s kvalitním mramorem je vana se sprchovým nástavcem, toaleta a bidet a má podlahové vytápění.

Z balkonu s pohodlným posezením a lehátky se můžete kochat úchvatným výhledem na moře, proplouvající lodě a zátoku za soumraku.

Tento rekreační komplex, který se rozkládá na rozsáhlém pozemku, vítá hosty luxusními apartmány a vilami. Komplex se nachází ve Funchalu, nedaleko pláže, v historických zahradách Palheiro Gardens, odkud se naskýtá úchvatný výhled na Atlantický oceán a Funchalský záliv. Páry i rodiny zde najdou ideální podmínky pro nezapomenutelnou dovolenou u moře i aktivní dovolenou.

Komplex má vyhřívaný vnitřní i venkovní bazén pro všechny hosty. V horkých dnech se můžete zchladit a pobavit v areálu bazénu. U bazénu jsou k dispozici lehátka a posezení ve stínu, kde můžete relaxovat. Na místě jsou k dispozici parkovací místa.

Rekreační středisko se může pochlubit fitness a wellness centrem, saunou a 18jamkovým golfovým hřištěm přímo na místě. Hosté si mohou dopřát uklidňující masáže a kosmetické procedury nebo využít nejrůznějšího vybavení ve fitness centru. Všechny ubytovací jednotky mají plně vybavenou kuchyň, ale v areálu se nachází také gurmánská restaurace, čajovna a klubovna. K dispozici je také služba hlídání dětí. K dispozici je také připojení k internetu. Hosté mohou využít následujících speciálních nabídek majitele: 30% sleva na golfové hřiště Palheiro, 10% sleva v golfové restauraci Palheiro, 10% sleva v restauraci hotelu Casa Velha, využití tenisového kurtu v hotelu Casa Velha a využití vyhřívaného bazénu v Plaheiro Village Forum.

Do pěti minut jízdy autem se nachází řada místních restaurací a supermarket. Za návštěvu stojí zahrady Palheiro s fascinujícím světem tropických rostlin, které se nacházejí hned vedle rekreačního komplexu. Romantické zátoky a písečné pláže na pobřeží vybízejí k odpočinku. Kromě pěších a cyklistických výletů si můžete objednat výlety lodí a plachetnicí. Nebo můžete ostrov prozkoumat samostatně s pronajatým autem.

Aktivity v okolí
Vesnička Palheiro se nachází v 200 let starém panství Palheiro, bývalém loveckém sídle. Palheiro Estate nyní tvoří Palheiro Village , 18jamkové golfové hřiště Palheiro Golf, 5* venkovský hotel Casa Velha, gurmánská restaurace Relais & Chateaux , nově vybudované lázně a světoznámé subtropické zahrady Palheiro do Ferreiro. Užijte si nádherné procházky po stezkách a zastavte se na oběd v zahradní čajovně nebo v panoramatické restauraci Palheiro Clubhouse, soukromé parkoviště, upravené zahrady a zázemí včetně venkovního vyhřívaného bazénu, baru u bazénu.
Součástí panství je 18jamkové golfové hřiště, posilovna a lázeňské centrum. stylovou klubovnu Palheiro Golf dále doplňuje vynikající restaurace, kterou spravuje oceňovaný hotel Casa Velha do Palheiro z řetězce Relais and Châteaux
Lázně Palheiro jsou vzrušujícím novým doplňkem Palheira , pětihvězdičkového hotelu, vesnice Palheiro a slavných zahrad Palheiro.
Ve městě Cancela si můžete vybrat ze 2 supermarketů.
Výběr obchodů a restaurací včetně vynikající pekárny Flor do Garajau, obchodu s ovocem a zeleninou Banamadeira, lékárny Farmácia do Cristo Rei, malého supermarketu Sá a různých restaurací - vše po levé straně silnice.

Zobrazit více
Rychlost internetu pro vzdálenou práci nebo zábavu

Stahování

N/A Mbps

Nahrávání

N/A Mbps

Pronajímatel zatím nevyplnil rychlost internetového připojení. Požádejte o tuto informaci.

Vybavení
Základní nábytek
Rozkládací pohovka
Pohovka
Židle
Stůl
Konferenční stolek
Psací stůl
Šatní skříň
Komoda
Šatní skříň
Skříňka
Zrcadlo
Pro co nejpohodlnější pobyt
Matrace
Povlečení
Ručníky
Pánve, hrnce
Nádobí
Příbory
Sklenice
Houbička
Žehlící prkno
Sušák na prádlo
Smeták
Mop
Kbelík
Elektronická zařízení
Klimatizace
Mobilní klimatizace
Apple TV
Chromecast
TV
Projektor
Žehlička
Fén
Pračka
Sušička
Mrazák
Lednice
Mikrovlnná trouba
Trouba
Myčka nádobí
Kávovar
Bojler na vodu
Topinkovač
Pomalý hrnec
Elektrický vařič
Plynový vařič
Chladnička na víno
Výrobník ledu
Playstation
Xbox
Nintendo
Jiná herní konzole
Robotický vysavač
Vysavač
Robotická sekačka na trávu
Sekačka na trávu
Tiskárna
Skener
Stavební záležitosti
Balkon
Terasa
Topení
Topení (elektrické)
Něco pro děti
Dětská postýlka
Postel pro dítě
Dětská židlička
Elektronická chůvička
Monitor dechu
Kočárek
Záchodové sedátko
Nočník
Dětská vanička
Přebalovací pult
Stolička
Hračky
Dětské hřiště (venkovní)
Bezpečnostní vybavení
Bezpečnostní zámek
Bezpečnostní vstupní dveře
Detektor kouře
Detektor oxidu uhelnatého
Trezor
Standardní zámek na dveřích
Předplatné (zahrnuto v ceně nájmu)
Kabelová televize
Netflix
HBO MAX
Amazon Prime
Apple TV+
Disney+
Hulu
YouTube TV
Spotify
Úklid
Snídaně
Něco navíc
Krb
Kulečník
Gril
Bazén
Koupací sud
Vířivka
Sauna
Garáž
Přístupnost
Bezbariérový přístup
Výtah
Madlo
Sedátko ve sprše
Židle do sprchy
Schodišťový výtah
Zobrazit více
Pokoje a vybavení
Podmínky pronájmu
Nájem a poplatky Kdy budu co platit?
Nájem za 30 dní
109 778 
Kauce
0 
Služby a internet
v ceně nájmu
Servisní poplatek
Délka pronájmu
Min. délka pronájmu
14 dní
Max. délka pronájmu
neomezeně
Dostupné od
09.11.2023
Pravidla
Kouření zakázáno
Zvířata zakázana
Oslavy zakázány
StayProtection pro nájemníky

Vždy, když pronajímáte přes Flatio, se na vás automaticky vztahuje náš balíček StayProtection.

 • Garance nastěhování
  zajišťující, že budete mít vždy kde bydlet, i když vše nepůjde podle plánu
 • Vyvážená nájemní smlouva vhodná pro žádosti o víza
  poskytující stejná práva oběma stranám a zvyšující flexibilitu vašeho pobytu
 • Žádné vratné kauce
  a s nimi spojené finanční zátěže vysokých záloh předem
 • 100% ochrana peněz
  která zaručuje, že vaše transakce jsou vždy bezpečné a bez podvodů
 • Podpora 7 dní v týdnu
  která je tu pro vás po celou dobu vašeho pronájmu
Stay Benefits*

Při rezervaci tohoto ubytování získáte také rozšířenou ochranu v podobě Stay Benefits - jedinečné nabídky zaštítěné společností AXA! Tento balíček zahrnuje:

 • Pojištění odpovědnosti
  poskytující ochranu v případě, že byste omylem způsobili jakoukoli škodu
 • Asistenční služby
  pro jakékoli potenciální problémy během vašeho pobytu, jako je přerušení připojení k internetu, závady v síti (elektřina, plyn, topení), zablokované dveře nebo poruchy domácích spotřebičů
Storno podmínky
Přísné (30 dní)
Rezervaci můžete zrušit zdarma do 30 dní před nastěhováním. Přečtěte si podrobnější storno podmínky.
Ceny jsou konečné. Na Flatio nejsou žádné skryté poplatky. Veškeré služby (elektřina, voda, plyn) včetně Wi-Fi jsou již zahrnuty v nájemném.
Zrušte zdarma. U této nabídky platí Přísné (30 dní) storno podmínky. Přečíst storno podmínky
Garance nastěhování. V případě, že nemovitost není v pořádku, uhradíme náhradní ubytování až na 7 dní. Více informací
Ověřená nájemní smlouva. Prohlédněte si smlouvu online z pohodlí vašeho domova. Zobrazit vzor smlouvy
Dostupnost nabídky
Podívejte se, v jakých termínech je nabídka dostupná
Naposledy aktualizováno před 15 hodinami
O majiteli
Holiday Rental M.
Na Flatio od listopadu 2021
Srdečný pronajímatel
Holiday Rental Madeira strives to provide the highest quality inluxury apartment and home rentals in Madeira Island. The HRM Team has cultivated insight and experience that make us leaders within our niche industry.

In addition to offering beautiful apartments and magnificent homes and villas in Madeira, HRM provides a variety of services that ensure we meet the specific needs of each and every client. We can organize a chauffeur for arrivals, departures and excursions outside of Madeira.
Více o majiteli
Chcete se na něco zeptat?
Není vám něco jasné nebo potřebujete více informací? Pošlete dotaz majiteli.

Holiday Rental obvykle na zprávy odpovídá během pár minut .

Kde budete bydlet
Projít okolí bytu
Parkování - veřejné
1 minuta
MHD
3 minuty
Restaurace
10 minut
Nemocnice
10 minut
Lékárna
5 minut
Nejčastější dotazy k této nabídce
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

6 důvodů, proč si vybrat tuto nabídku na Flatio
Už žádné osobní prohlídky, stres a zklamání! Celý pronájem vyřešíte okamžitě.
Osobně jsme pro Vás ověřili tohoto majitele.
Získáte podporu Flatio po celou dobu vašeho pronájmu.
Celou smlouvu o pronájmu si přečtete ještě před rezervací.
Platba je zcela bezpečná. Můžete platit i kartou nebo Bitcoinem.
Oproti realitním kancelářím ušetříte průměrně 10 000 Kč.
Často kladené dotazy
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

Další nabídky, které by se vám mohly líbit
97 580  / 30 dní
3 253  / den
Včetně všech služeb
95 141  / 30 dní
3 171  / den
Včetně všech služeb
Pokračovat