Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Villa La Terrasse
8 osob
4 ložnice
300 m2
Wi-Fi
Vybavený
365 775  / 30 dní
včetně služeb a internetu
StayProtection
Stay Benefits

Váš pobyt v této nemovitosti bude krytý naším StayProtection balíčkem, a to včetně Stay Benefits! Více informací

Dům k pronájmu - Funchal

translation

Popisek je zobrazen v původním jazyce.

Přeložit

Popisek byl přeložen automaticky.

Zobrazit v původním jazyce

Villa 75 is a stunning four bedroom villa at the top of Vila Palheiro with expansive views over the Bay of Funchal.
The interior was designed by architects in a completely contemporary style, with Italian ceramic tiles, sanitary fixtures and lighting and complemented by modern furniture from leading European brands.

The modern, light and spacious interior blends in perfectly with the most classic chatracteristic exterior architecture of Vila Palheiro.
This luxury home covers 490 m². and it's just a stone's throw from the Palheiro Golf Clubhouse.

This holiday complex, which extends over an extensive site, welcomes guests with luxurious apartments and villas. The complex is located in Funchal, close to the beach, in the historic Palheiro Gardens, providing breathtaking views of the Atlantic Ocean and the Bay of Funchal. Couples and families will find ideal conditions here for an unforgettable, active seaside holiday.

The complex has an indoor and outdoor heated pool for all guests. You can cool off on hot days and have fun in the pool area. There are sun loungers and shaded seating by the pool for relaxing. Parking spaces are available on site.
The holiday resort has a fitness and spa area, a sauna and an on-site 18-hole golf course. Guests can also treat themselves to soothing massages and cosmetic treatments, or make use of the variety of equipment in the fitness room. All accommodation units have a fully equipped kitchen, but there is also a gourmet restaurant, a tea house and a club house on site.

Dinner at Palheiro
Inside the Property you are lucky enough to have the use of the Clubhouse Restaurant, Casa de Chá – The Tea House and The Casa Velha Dining Room. All of these sites focus on one of the three main meals of the day and offer a different dining experience each time.

Spa & Wellness
Palheiro's Spa includes an indoor pool (8mx4m) and an outdoor pool (17mx8m), with average temperatures maintained between 27-30 degrees. For something a little different, visit the Finnish sauna and Turkish steam baths, where treatments are provided by professionally qualified staff, involving the use of Pevonia Botanica and Caci products. These treatments include body massages, facials, reflexology and finishing treatments.

Fitness
Guests use a small space dedicated to those who want to exercise and use fitness facilities. This gym has been equipped with free weights and a range of techno gym machines to help you stay on track.

Guests benefit from the following special offers from the owner: 30% reduction in price for Palheiro golf course, 10% reduction in Palheiro golf restaurant, 10% reduction in Casa Velha hotel restaurant, use of the tennis court from the Hotel Casa Velha and use of the heated swimming pool at the Vila Plalheiro Forum.

Main features:
• Closed off road access
• Easy access to Funchal & airport
• Garage
• OTIS elevator
• Formal living area with fireplace
solid stone open plan • Generous room sizes with furniture
modern • 4 large bedrooms all with bathrooms and
to wear • Wide use of stone
natural • Underfloor heating throughout
• All living areas and bedrooms share large terraces overlooking the bay to the south
do Funchal • Heated infinity pool with electric cover, pool terraces overlooking Funchal
• Steam bath in the area
from the pool • Barbecue
• Rooms
Additional Storage • Colorful Landscaped Garden

Others:
Deposit with washing machine, iron and ironing board.
WiFi is available throughout the house
There are secure parking spaces for up to 2 cars. A rental car is recommended.
A cot and a high chair are available on request.

Pool dimensions:
Type: Rectangular, type
infinity Length: 8m
Width: 4m pool heating
: Pool heating is optional and costs €245.00 per week, payable in cash on arrival.
Pool heating can be provided and must be requested at least one week in advance. If requested upon arrival at the villa, the minimum charge applicable is one week, payable from the moment the heating is switched on.

Surrounding area:
Many local restaurants and a supermarket are within a five-minute drive. The Palheiro Gardens next to the holiday complex are worth a visit, with their fascinating world of tropical plants. Romantic bays and sandy beaches on the coast invite you to relax. In addition to hiking and cycling tours, you can book boat and sailing trips. Or you can explore the island independently with a rental car.

Transport:
Car hire: Secure parking is available. Although not essential, as with most properties in Madeira, a rental car is recommended.
transport

Vila 75 je nádherná vila se čtyřmi ložnicemi v horní části Vila Palheiro s rozsáhlým výhledem na záliv Funchal.
Interiér byl navržen architekty ve zcela moderním stylu s italskými keramickými obklady, sanitárním zařízením a osvětlením a doplněn moderním nábytkem předních evropských značek.

Moderní, světlý a prostorný interiér se dokonale snoubí s nejklasičtější chatrakteristickou vnější architekturou Vila Palheiro.
Tento luxusní dům se rozkládá na ploše 490 m² a je vzdálen jen co by kamenem dohodil od golfového klubu Palheiro.

Tento rekreační komplex, který se rozkládá na rozsáhlém pozemku, vítá hosty luxusními apartmány a vilami. Komplex se nachází ve Funchalu, nedaleko pláže, v historických zahradách Palheiro Gardens, které poskytují úchvatný výhled na Atlantický oceán a Funchalský záliv. Páry i rodiny zde najdou ideální podmínky pro nezapomenutelnou aktivní dovolenou u moře.

V komplexu je pro všechny hosty k dispozici vnitřní a venkovní vyhřívaný bazén. V horkých dnech se můžete zchladit a pobavit v areálu bazénu. U bazénu jsou k dispozici lehátka a stinná místa k odpočinku. Na místě jsou k dispozici parkovací místa.
Součástí rekreačního střediska je fitness a wellness centrum, sauna a 18jamkové golfové hřiště přímo na místě. Hosté si mohou dopřát uklidňující masáže a kosmetické procedury nebo využít nejrůznějšího vybavení ve fitness centru. Všechny ubytovací jednotky mají plně vybavenou kuchyň, ale v areálu se nachází také gurmánská restaurace, čajovna a klubovna.

Večeře v hotelu Palheiro
Uvnitř objektu máte to štěstí, že můžete využívat restauraci Clubhouse, Casa de Chá - čajovnu a jídelnu Casa Velha. Všechna tato místa se zaměřují na jedno ze tří hlavních denních jídel a nabízejí pokaždé jiný kulinářský zážitek.

Lázně a wellness
Lázně Palheiro zahrnují krytý bazén (8 × 4 m) a venkovní bazén (17 × 8 m) s průměrnou teplotou udržovanou mezi 27-30 stupni. Pokud chcete zažít něco trochu jiného, navštivte finskou saunu a turecké parní lázně, kde odborně kvalifikovaný personál poskytuje procedury s použitím produktů Pevonia Botanica a Caci. Mezi tyto procedury patří masáže těla, masáže obličeje, reflexní terapie a závěrečné procedury.

Fitness
Hosté využívají malý prostor určený pro ty, kteří chtějí cvičit a využívat fitness zařízení. Tato posilovna byla vybavena volnými činkami a řadou techno posilovacích strojů, které vám pomohou udržet se v kondici.

Hosté mohou využít následujících speciálních nabídek majitele: 30% sleva na golfové hřiště Palheiro, 10% sleva v golfové restauraci Palheiro, 10% sleva v restauraci hotelu Casa Velha, využití tenisového kurtu z hotelu Casa Velha a využití vyhřívaného bazénu v hotelu Vila Plalheiro Forum.

Hlavní vlastnosti: - ubytování v hotelu Plaleha Plharo v Plzni:
- Uzavřený přístup mimo silnici
- Snadný přístup do Funchalu a na letiště
- Garáž
- Výtah OTIS
- Formální obývací prostor s krbem
otevřený půdorys z masivního kamene - velkorysá velikost místností s nábytkem
moderní - 4 velké ložnice s koupelnami a
na nošení - Široké využití kamene
přírodní - podlahové vytápění v celém objektu
- Všechny obytné prostory a ložnice mají společné velké terasy s výhledem na záliv na jihu
do Funchalu - Vyhřívaný nekonečný bazén s elektrickým krytem, terasy u bazénu s výhledem na Funchal
- Parní lázeň v areálu
od bazénu - Gril
- Pokoje
Další úložné prostory - Barevná upravená zahrada

Ostatní:
V depozitáři je pračka, žehlička a žehlicí prkno.
V celém domě je k dispozici Wi-Fi
K dispozici jsou hlídaná parkovací místa až pro 2 auta. Doporučujeme zapůjčení auta.
Dětská postýlka a vysoká židle jsou k dispozici na vyžádání.

Rozměry bazénu:
Typ: Typ: obdélníkový
nekonečno Délka: 8 m
Šířka: 4m vyhřívání bazénu
: Vyhřívání bazénu je volitelné a stojí 245,00 € za týden, platí se v hotovosti při příjezdu.
Vyhřívání bazénu je možné zajistit a je třeba o něj požádat alespoň týden předem. Pokud o něj požádáte při příjezdu do vily, platí se minimální týdenní poplatek, který se platí od okamžiku zapnutí vyhřívání.

Okolí:
V okruhu pěti minut jízdy autem se nachází řada místních restaurací a supermarket. Za návštěvu stojí zahrady Palheiro s fascinujícím světem tropických rostlin, které se nacházejí hned vedle rekreačního komplexu. Romantické zátoky a písečné pláže na pobřeží vybízejí k odpočinku. Kromě pěších a cyklistických výletů si můžete objednat výlety lodí a plachetnicí. Nebo můžete ostrov prozkoumat samostatně s pronajatým autem.

Doprava:
Půjčovna aut: K dispozici je hlídané parkoviště. Ačkoli to není nezbytně nutné, stejně jako u většiny ubytovacích zařízení na Madeiře se doporučuje pronájem auta.
doprava

Zobrazit více
Rychlost internetu pro vzdálenou práci nebo zábavu

Stahování

N/A Mbps

Nahrávání

N/A Mbps

Pronajímatel zatím nevyplnil rychlost internetového připojení. Požádejte o tuto informaci.

Vybavení
Základní nábytek
Rozkládací pohovka
Pohovka
Židle
Stůl
Konferenční stolek
Psací stůl
Šatní skříň
Komoda
Šatní skříň
Skříňka
Zrcadlo
Pro co nejpohodlnější pobyt
Matrace
Povlečení
Ručníky
Pánve, hrnce
Nádobí
Příbory
Sklenice
Houbička
Žehlící prkno
Sušák na prádlo
Smeták
Mop
Kbelík
Elektronická zařízení
Klimatizace
Mobilní klimatizace
Apple TV
Chromecast
TV
Projektor
Žehlička
Fén
Pračka
Sušička
Mrazák
Lednice
Mikrovlnná trouba
Trouba
Myčka nádobí
Kávovar
Bojler na vodu
Topinkovač
Pomalý hrnec
Elektrický vařič
Plynový vařič
Chladnička na víno
Výrobník ledu
Playstation
Xbox
Nintendo
Jiná herní konzole
Robotický vysavač
Vysavač
Robotická sekačka na trávu
Sekačka na trávu
Tiskárna
Skener
Stavební záležitosti
Balkon
Terasa
Topení
Topení (elektrické)
Něco pro děti
Dětská postýlka
Postel pro dítě
Dětská židlička
Elektronická chůvička
Monitor dechu
Kočárek
Záchodové sedátko
Nočník
Dětská vanička
Přebalovací pult
Stolička
Hračky
Dětské hřiště (venkovní)
Bezpečnostní vybavení
Bezpečnostní zámek
Bezpečnostní vstupní dveře
Detektor kouře
Detektor oxidu uhelnatého
Trezor
Standardní zámek na dveřích
Předplatné (zahrnuto v ceně nájmu)
Kabelová televize
Netflix
HBO MAX
Amazon Prime
Apple TV+
Disney+
Hulu
YouTube TV
Spotify
Úklid
Snídaně
Něco navíc
Krb
Kulečník
Gril
Bazén
Koupací sud
Vířivka
Sauna
Garáž
Přístupnost
Bezbariérový přístup
Výtah
Madlo
Sedátko ve sprše
Židle do sprchy
Schodišťový výtah
Zobrazit více
Pokoje a vybavení
Shower icon
Ložnice
15 m2
Ukázat vybavení
Shower icon
Ložnice 2
18 m2
Ukázat vybavení
Shower icon
Ložnice 3
16 m2
Ukázat vybavení
Shower icon
Ložnice 4
17 m2
Ukázat vybavení
Podmínky pronájmu
Nájem a poplatky Kdy budu co platit?
Nájem za 30 dní
365 775 
Kauce
0 
Služby a internet
v ceně nájmu
Servisní poplatek
Délka pronájmu
Min. délka pronájmu
14 dní
Max. délka pronájmu
neomezeně
Dostupné od
24.11.2023
Pravidla
Kouření zakázáno
Zvířata zakázana
Oslavy zakázány
Vhodné pro rodiny s dětmi
StayProtection pro nájemníky

Vždy, když pronajímáte přes Flatio, se na vás automaticky vztahuje náš balíček StayProtection.

 • Garance nastěhování
  zajišťující, že budete mít vždy kde bydlet, i když vše nepůjde podle plánu
 • Vyvážená nájemní smlouva vhodná pro žádosti o víza
  poskytující stejná práva oběma stranám a zvyšující flexibilitu vašeho pobytu
 • Žádné vratné kauce
  a s nimi spojené finanční zátěže vysokých záloh předem
 • 100% ochrana peněz
  která zaručuje, že vaše transakce jsou vždy bezpečné a bez podvodů
 • Podpora 7 dní v týdnu
  která je tu pro vás po celou dobu vašeho pronájmu
Stay Benefits*

Při rezervaci tohoto ubytování získáte také rozšířenou ochranu v podobě Stay Benefits - jedinečné nabídky zaštítěné společností AXA! Tento balíček zahrnuje:

 • Pojištění odpovědnosti
  poskytující ochranu v případě, že byste omylem způsobili jakoukoli škodu
 • Asistenční služby
  pro jakékoli potenciální problémy během vašeho pobytu, jako je přerušení připojení k internetu, závady v síti (elektřina, plyn, topení), zablokované dveře nebo poruchy domácích spotřebičů
Storno podmínky
Přísné (30 dní)
Rezervaci můžete zrušit zdarma do 30 dní před nastěhováním. Přečtěte si podrobnější storno podmínky.
Ceny jsou konečné. Na Flatio nejsou žádné skryté poplatky. Veškeré služby (elektřina, voda, plyn) včetně Wi-Fi jsou již zahrnuty v nájemném.
Zrušte zdarma. U této nabídky platí Přísné (30 dní) storno podmínky. Přečíst storno podmínky
Garance nastěhování. V případě, že nemovitost není v pořádku, uhradíme náhradní ubytování až na 7 dní. Více informací
Ověřená nájemní smlouva. Prohlédněte si smlouvu online z pohodlí vašeho domova. Zobrazit vzor smlouvy
Dostupnost nabídky
Podívejte se, v jakých termínech je nabídka dostupná
Naposledy aktualizováno před 2 dny
O majiteli
Holiday Rental M.
Na Flatio od listopadu 2021
Srdečný pronajímatel
Holiday Rental Madeira strives to provide the highest quality inluxury apartment and home rentals in Madeira Island. The HRM Team has cultivated insight and experience that make us leaders within our niche industry.

In addition to offering beautiful apartments and magnificent homes and villas in Madeira, HRM provides a variety of services that ensure we meet the specific needs of each and every client. We can organize a chauffeur for arrivals, departures and excursions outside of Madeira.
Více o majiteli
Chcete se na něco zeptat?
Není vám něco jasné nebo potřebujete více informací? Pošlete dotaz majiteli.

Holiday Rental obvykle na zprávy odpovídá během pár minut .

Kde budete bydlet
Projít okolí bytu
Parkování - rezervované
1 minuta
MHD
10 minut
MHD noční
10 minut
Potraviny
15 minut
Bar
15 minut
Restaurace
15 minut
Nejčastější dotazy k této nabídce
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

6 důvodů, proč si vybrat tuto nabídku na Flatio
Už žádné osobní prohlídky, stres a zklamání! Celý pronájem vyřešíte okamžitě.
Osobně jsme pro Vás ověřili tohoto majitele.
Získáte podporu Flatio po celou dobu vašeho pronájmu.
Celou smlouvu o pronájmu si přečtete ještě před rezervací.
Platba je zcela bezpečná. Můžete platit i kartou nebo Bitcoinem.
Oproti realitním kancelářím ušetříte průměrně 10 000 Kč.
Často kladené dotazy
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

Další nabídky, které by se vám mohly líbit
292 620  / 30 dní
9 754  / den
Včetně všech služeb
Pokračovat