Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.
Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.
Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.
Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.
Proč ztrácet čas na osobních prohlídkách?! Využijte prohlídky virtuální. Díky nim si prohlédnete několik bytů za pár minut, navíc nemusíte nic domlouvat a kamkoli jezdit.
Za nabídky bytů ručíme! Pokud byt nebude vypadat tak, jak je prezentován na našich stránkách, vrátíme vám peníze a uhradíme náhradní ubytování.
Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.
Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!
Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.
Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.
About the place, the room was really big with a lot of space and colorful. However, when it cold outside, it really is inside too and there is no heather or anything to warm the place. Also, there is not a lot of cooking equipments (there is no microwave or oven), only a hob. Concerning the private bathroom, it is not what you imagine when you think about a bathroom. Indeed, the toilet and the small sink are inside the shower. Furthermore, the pipes are a bit clogged and there is nothing to preclude the water to flood the kitchen when you take your shower so you need to take it really fast.
For all those reasons I am really sorry to rate the place so poorly, but I really think that you can find a better place cheaper and that some things need to be fixed. I tried to be as honest as I could and I am sorry Mariana because you were a really sweet person.