Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Authentic Quinta with view - Spacious double ensuite bedroom
2 osoby
Wi-Fi
Vybavený
od  57 938  / 30 dní
včetně služeb a internetu
StayProtection
Stay Benefits

Váš pobyt v této nemovitosti bude krytý naším StayProtection balíčkem, a to včetně Stay Benefits! Více informací

Pokoj k pronájmu - Ribeira Brava

translation

Popisek je zobrazen v původním jazyce.

Přeložit

Popisek byl přeložen automaticky.

Zobrazit v původním jazyce

Stay

About the accommodation
This homey double bedroom with a window overlooking the ocean includes a private bathroom with a bathtub and shower, hand washer, bidet, toilet, mirror, facilities such as: soap, shampoo, shower gel, towels, toilet paper and dustbin. A sofa and two armchairs make for a cute living area. The cloakroom, large wall cabinet and dresser with a mirror will allow you to set up as if you were at home.

Up to 2 people

Property
Authentic Portuguese manor-house built in the 18th century, this stay was beautifully restored and enlarged to maintain its old fashioned look while bringing new comfort and modernity.

Lovingly decorated, it is a great place to spend time, relaxing and working, as if you were in a true Portuguese family home, with the extra attention to detail and comfort. The unique location on top of a hill overlooking the widespread of the blue ocean, makes for incomparable sunsets. It was even licenced by the local Tourism Authority as being one of the best bed and breakfast houses of Madeira Island.

The common areas of the house include a dining room and living room with incredible views and comfy chairs, as well as a fireplace. Around the house, there’s a large organic garden with different kinds of fruit trees and vegetables, free for the guests to enjoy! It’s also a perfect spot to chill in hammocks.

The location is great, five minutes away from the beach, by car, and one of the sunniest and most comfortable places to live in terms of weather conditions.

Delicious continental breakfast is included.

Work features
- Both shared and private workspaces
- Amazing WiFi (25-100 Mbps down)

Home features
- Shared kitchen
- Washing machine
- Vegetarian friendly
- Vegan friendly
- Children friendly

Activities available onsite
- We can provide information on local events.


Area

Activities in the area
- Boat rides
- Diving
- Surfing
- Cable car
- Dolphin and whale watching
- Canyoning

Flora and fauna
Isolated from other land-masses, the Madeiran islands are botanically rich and diverse, and the rugged and beautiful landscape embraces a broad range of habitats. Madeira has one of the best preserved vegetation of Macaronesia. There are more than 150 endemic species (plants grown only on Madeira). So be prepared for the feast on lush greens, towering trees and exotic plants.

The waters of Madeira are a haven for marine mammals. The most famous is the monk seal, also known as wolffish. Dolphins of various species evolve here as much as 18 kinds of whales can be seen in these waters. There are many birds that breed on Madeira island. There are three native species: Madeira Firecrest, Zino's Petrel and the Trocaz Pigeon.

Social ecosystem
In a distance of 15 min drive from the accommodation, you will find a digital nomads hot spot - Ponta Do Sol, a digital nomads village.

The accommodation is located 5-minute drive from the nearest beach. Many restaurants, bars and shops can be found in the capital city Funchal, which is around 22-minute drive away. There are plenty of reasons to make the trip there, from the photo-friendly views to the Monte Palace Tropical Garden or the Church where Emperor Charles I is buried.

Madeira is becoming a very hot spot for digital nomads. Recently created Digital Nomad Village (with a partnership of Madeira's government) puts it on the spotlight as a destination definitely worth considering.

If you're a fan of the breathtaking views, consider visiting Cabo Girão Skywalk (17 min drive).
Another spot worth visiting is located in the middle of the island, between mountains. The Valley of the Nuns, Curral des Freiras, is quite isolated from the rest of the island, and back in the days it was almost inaccessible. That isolation wasn't accidental - it was a place for the islands’ nuns who sought refuge from the pirates, keeping the convents’ treasures safe.


Practical

How to get there
International airport: Madeira Airport (FNC)

To get to the accommodation from the airport:
- by taxi: 30 min, around €30
- by bus: around 2.5h, less than €10
from the airport take a bus 56, 138 or 103 to the Bombeiros Voluntários stop (30 min, €2-3), next change on Funchal Bus Terminal to bus 7, 139, 6, 146, 4, 107 to Ribeira Brava (1:15h, €3-4). From there you will have around 20 min walk to the accommodation.

Property guidelines
1. No smoking
2. Check-in time: 14:00
3. Check out time: 12:00

Zůstaňte na

O ubytování
Tento útulný dvoulůžkový pokoj s oknem s výhledem na oceán zahrnuje vlastní koupelnu s vanou a sprchovým koutem, ruční pračkou, bidetem, toaletou, zrcadlem, vybavením jako: mýdlo, šampon, sprchový gel, ručníky, toaletní papír a odpadkový koš. Roztomilý obývací prostor tvoří pohovka a dvě křesla. Šatna, velká nástěnná skříň a komoda se zrcadlem vám umožní zařídit se jako doma.

Až pro 2 osoby

Objekt
Autentické portugalské panské sídlo postavené v 18. století bylo při tomto pobytu krásně zrekonstruováno a rozšířeno, aby si zachovalo svůj staromódní vzhled a zároveň přineslo nový komfort a modernost.

Je láskyplně zařízený a je skvělým místem pro trávení času, odpočinek i práci, jako byste se ocitli v pravém portugalském rodinném domě, s mimořádným důrazem na detaily a pohodlí. Jedinečná poloha na vrcholu kopce s výhledem na širé moře s modrým oceánem umožňuje neopakovatelné západy slunce. Místní úřad pro cestovní ruch mu dokonce udělil licenci jako jednomu z nejlepších penzionů na ostrově Madeira.

Společné prostory domu zahrnují jídelnu a obývací pokoj s neuvěřitelným výhledem a pohodlnými křesly a také krb. Kolem domu se rozkládá velká ekologická zahrada s různými druhy ovocných stromů a zeleniny, kterou mohou hosté využívat zdarma! Je to také ideální místo pro relaxaci v houpacích sítích.

Poloha je skvělá, pět minut jízdy autem od pláže, a z hlediska povětrnostních podmínek je to jedno z nejslunečnějších a nejpříjemnějších míst k bydlení.

V ceně ubytování je zahrnuta vynikající kontinentální snídaně.

Pracovní vlastnosti
- Sdílené i soukromé pracovní prostory
- Úžasné Wi-Fi (25-100 Mb/s směrem dolů)

Domácí funkce
- Společná kuchyň
- Pračka
- Vhodné pro vegetariány
- Vegan friendly
- Vhodné pro děti

Aktivity na místě
- Můžeme vám poskytnout informace o místních akcích.


Oblast

Aktivity v oblasti
- Jízda na lodi
- Potápění
- Surfování
- Lanovka
- Pozorování delfínů a velryb
- Canyoning

Flóra a fauna
Madeirské ostrovy jsou izolované od ostatních pevninských mas a vyznačují se bohatou a rozmanitou botanikou a drsnou a krásnou krajinou, která zahrnuje širokou škálu biotopů. Madeira má jednu z nejzachovalejších vegetací Makaronésie. Vyskytuje se zde více než 150 endemických druhů (rostlin rostoucích pouze na Madeiře). Připravte se tedy na hody na bujnou zeleň, vzrostlé stromy a exotické rostliny.

Madeirské vody jsou rájem mořských savců. Nejznámější je tuleň mnich, známý také jako vlkouš. Vyvíjejí se zde delfíni různých druhů a v těchto vodách lze spatřit až 18 druhů velryb. Na ostrově Madeira hnízdí mnoho ptáků. Jsou zde tři původní druhy: Madeira Firecrest, Zino's Petrel a Trocaz Pigeon.

Sociální ekosystém
Ve vzdálenosti 15 minut jízdy od ubytování se nachází hotspot digitálních nomádů - Ponta Do Sol, vesnice digitálních nomádů.

Ubytování se nachází 5 minut jízdy od nejbližší pláže. Mnoho restaurací, barů a obchodů najdete v hlavním městě Funchal, které je vzdáleno asi 22 minut jízdy autem. Důvodů, proč se tam vydat, je spousta - od výhledů vhodných k fotografování až po tropickou zahradu Monte Palace nebo kostel, kde je pohřben císař Karel I.

Madeira se stává velmi oblíbeným místem pro digitální nomády. Nedávno vytvořená vesnice digitálních nomádů (s partnerstvím madeirské vlády) ji staví do popředí zájmu jako destinaci, která rozhodně stojí za zvážení.

Pokud jste příznivci úchvatných výhledů, zvažte návštěvu stezky Cabo Girão Skywalk (17 min jízdy autem).
Další místo, které stojí za návštěvu, se nachází uprostřed ostrova mezi horami. Údolí jeptišek, Curral des Freiras, je poměrně izolované od zbytku ostrova a v minulosti bylo téměř nepřístupné. Tato izolace nebyla náhodná - bylo to místo pro ostrovní jeptišky, které zde hledaly útočiště před piráty a uchovávaly poklady klášterů v bezpečí.


Praktické

Jak se tam dostat
Mezinárodní letiště: Letiště Madeira (FNC)

Jak se dostat do ubytování z letiště:
- taxíkem: letiště: 30 min, cca 30 €
- autobusem: asi 2,5 h, méně než 10 €
z letiště autobusem 56, 138 nebo 103 na zastávku Bombeiros Voluntários (30 min, 2-3 €), na autobusovém nádraží ve Funchalu přestupte na autobusy 7, 139, 6, 146, 4, 107 do Ribeira Brava (1:15 h, 3-4 €). Odtud to budete mít k ubytování asi 20 min chůze.

Pokyny pro ubytování
1. Zákaz kouření
2. Čas příjezdu: 14:00
3. Čas odjezdu: 12:00

Zobrazit více
Rychlost internetu pro vzdálenou práci nebo zábavu

Stahování

N/A Mbps

Nahrávání

N/A Mbps

Pronajímatel zatím nevyplnil rychlost internetového připojení. Požádejte o tuto informaci.

Vybavení
Základní nábytek
Rozkládací pohovka
Pohovka
Židle
Stůl
Konferenční stolek
Psací stůl
Šatní skříň
Komoda
Šatní skříň
Skříňka
Zrcadlo
Pro co nejpohodlnější pobyt
Matrace
Povlečení
Ručníky
Pánve, hrnce
Nádobí
Příbory
Sklenice
Houbička
Žehlící prkno
Sušák na prádlo
Smeták
Mop
Kbelík
Elektronická zařízení
Klimatizace
Mobilní klimatizace
Apple TV
Chromecast
TV
Projektor
Žehlička
Fén
Pračka
Sušička
Mrazák
Lednice
Mikrovlnná trouba
Trouba
Myčka nádobí
Kávovar
Bojler na vodu
Topinkovač
Pomalý hrnec
Elektrický vařič
Plynový vařič
Chladnička na víno
Výrobník ledu
Playstation
Xbox
Nintendo
Jiná herní konzole
Robotický vysavač
Vysavač
Robotická sekačka na trávu
Sekačka na trávu
Tiskárna
Skener
Stavební záležitosti
Balkon
Terasa
Topení
Topení (elektrické)
Něco pro děti
Dětská postýlka
Postel pro dítě
Dětská židlička
Elektronická chůvička
Monitor dechu
Kočárek
Záchodové sedátko
Nočník
Dětská vanička
Přebalovací pult
Stolička
Hračky
Dětské hřiště (venkovní)
Bezpečnostní vybavení
Bezpečnostní zámek
Bezpečnostní vstupní dveře
Detektor kouře
Detektor oxidu uhelnatého
Trezor
Standardní zámek na dveřích
Předplatné (zahrnuto v ceně nájmu)
Kabelová televize
Netflix
HBO MAX
Amazon Prime
Apple TV+
Disney+
Hulu
YouTube TV
Spotify
Úklid
Snídaně
Něco navíc
Krb
Kulečník
Gril
Bazén
Koupací sud
Vířivka
Sauna
Garáž
Přístupnost
Bezbariérový přístup
Výtah
Madlo
Sedátko ve sprše
Židle do sprchy
Schodišťový výtah
Zobrazit více
Pokoje a vybavení
Shower icon
Ložnice
Soukromá koupelna
Ukázat vybavení
Living room icon
Obývací pokoj
Kitchen icon
Kuchyně
Podmínky pronájmu
Nájem a poplatky Kdy budu co platit?
Nájem za 30 dní
57 938 
Kauce
0 
Služby a internet
v ceně nájmu
Servisní poplatek
Délka pronájmu
Min. délka pronájmu
30 dní
Max. délka pronájmu
60 dní
Dostupné od
21.09.2023
Pravidla
Kouření zakázáno
Zvířata zakázana
Oslavy zakázány
Vhodné pro rodiny s dětmi
StayProtection pro nájemníky

Vždy, když pronajímáte přes Flatio, se na vás automaticky vztahuje náš balíček StayProtection.

 • Garance nastěhování
  zajišťující, že budete mít vždy kde bydlet, i když vše nepůjde podle plánu
 • Vyvážená nájemní smlouva vhodná pro žádosti o víza
  poskytující stejná práva oběma stranám a zvyšující flexibilitu vašeho pobytu
 • Žádné vratné kauce
  a s nimi spojené finanční zátěže vysokých záloh předem
 • 100% ochrana peněz
  která zaručuje, že vaše transakce jsou vždy bezpečné a bez podvodů
 • Podpora 7 dní v týdnu
  která je tu pro vás po celou dobu vašeho pronájmu
Stay Benefits*

Při rezervaci tohoto ubytování získáte také rozšířenou ochranu v podobě Stay Benefits - jedinečné nabídky zaštítěné společností AXA! Tento balíček zahrnuje:

 • Pojištění odpovědnosti
  poskytující ochranu v případě, že byste omylem způsobili jakoukoli škodu
 • Asistenční služby
  pro jakékoli potenciální problémy během vašeho pobytu, jako je přerušení připojení k internetu, závady v síti (elektřina, plyn, topení), zablokované dveře nebo poruchy domácích spotřebičů
Storno podmínky
Přísné (30 dní)
Rezervaci můžete zrušit zdarma do 30 dní před nastěhováním. Přečtěte si podrobnější storno podmínky.
Ceny jsou konečné. Na Flatio nejsou žádné skryté poplatky. Veškeré služby (elektřina, voda, plyn) včetně Wi-Fi jsou již zahrnuty v nájemném.
Zrušte zdarma. U této nabídky platí Přísné (30 dní) storno podmínky. Přečíst storno podmínky
Garance nastěhování. V případě, že nemovitost není v pořádku, uhradíme náhradní ubytování až na 7 dní. Více informací
Ověřená nájemní smlouva. Prohlédněte si smlouvu online z pohodlí vašeho domova. Zobrazit vzor smlouvy
Dostupnost nabídky
Podívejte se, v jakých termínech je nabídka dostupná
O majiteli
Filomena M.
Na Flatio od července 2022
The host

I am a civil servant who had a dream. A dream that was born when looking at the stunning landscape and view over the ocean. Everything was so quiet and beautiful, that I said to myself : this is too much just for ourselves.
So I decided to renovate the old family house, according to the traditional architecture, in order to share it and also its organic garden with my guests.
The house was opened in 2003 and, since then, I have more and more returning guests.

Our National Register of Tourist Enterprises is: RNET 8538
Více o majiteli
Chcete se na něco zeptat?
Není vám něco jasné nebo potřebujete více informací? Pošlete dotaz majiteli.

Filomena obvykle na zprávy odpovídá během pár minut .

Kde budete bydlet
Projít okolí bytu
Nejčastější dotazy k této nabídce
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

5 důvodů, proč si vybrat tuto nabídku na Flatio
Už žádné osobní prohlídky, stres a zklamání! Celý pronájem vyřešíte okamžitě.
Získáte podporu Flatio po celou dobu vašeho pronájmu.
Celou smlouvu o pronájmu si přečtete ještě před rezervací.
Platba je zcela bezpečná. Můžete platit i kartou nebo Bitcoinem.
Oproti realitním kancelářím ušetříte průměrně 10 000 Kč.
Často kladené dotazy
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

Další nabídky, které by se vám mohly líbit
od  57 938  / 30 dní
od  1 931  / den
Včetně všech služeb
od  62 759  / 30 dní
od  2 092  / den
Včetně všech služeb
Pokračovat