Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pro Vaši důvěru uděláme cokoli

Chceme, abyste našli nový domov bez starostí

Vytváříme vzájemnou důvěru mezi nájemníkem a majitelem

Je pro nás velmi důležité, aby si nájemník se svým majitelem rozuměl a mohli si vzájemně důvěřovat.

"Poprvé jsem šla bydlet sama a rovnou do Prahy. Měla jsem obavy, to je jasné. Díky Flatio všechno proběhlo úplně v pohodě."
Míša,
Student

Hledejte bez nástrah

Každou nabídku osobně prověříme za Vás. Pokud by však něco přece jen nebylo v pořádku, neseme plnou zodpovědnost. Postaráme se o Vás!

Poznejte majitele bytu

Stejně jako Vy, tak i majitelé si zakládají svůj profil, kde najdete hodnocení od předchozích nájemníků nebo pár řádků o nich.

Spolehněte se na Flatio

Na nás se můžete spolehnout. Vaše důvěra je přeci to nejdůležitější a my uděláme všechno proto, aby jste se cítili spokojeně a v bezpečí.

Zákaznická podpora na emailu i telefonu

Pro Váš úsměv šli bychom světa kraj. Tak se neváhejte na cokoli zeptat jakýkoli pracovní den od 8 do 16 hodin, kdybyste si nevěděli s něčím rady. Můžete se s námi spojit pomocí e-mailu, telefonu nebo přes chat na webu.

Projděte si celý byt z pohodlí domova

Projděte se bytem kolikrát chcete, ukažte jej rodině nebo svým přátelům. Díky virtuálním prohlídkám můžete každý byt dopodrobna prostudovat. Navíc je to zábava!

Všechny byty osobně ověřujeme za Vás!

Ověřenost nabídek je pro nás nad míru důležitá. Každý byt osobně navštíví náš auditor a zkontroluje, zda je vše v pořádku. Na Flatio chceme nabízet jen ty nej byty.

Každý majitel si zakládá svůj profil

Majitelé mají svůj profil stejně jako Vy. Můžete si přečíst, co o sobě napsali, nebo prozkoumat reference od předchozích nájemníků.

Veškeré smlouvy jsou Vám zpřístupněny předem

U každé nabídky bydlení jsou přístupné také smlouvy. Můžete si je tak přečíst ještě před podáním žádosti o rezervaci. Ať víte, do čeho jdete.

Vše potřebné k bydlení na pár měsíců je připraveno

Všechny byty inzerované na Flatio jsou plně vybavené. Jednoduše přijedete a můžete bydlet!

Partnerství, která znamenají mnoho

S těmito společnostmi jsme navázali skvělá partnerství, na kterých nám velmi záleží. Společně vytváříme trh střednědobého bydlení – bydlení na pár měsíců.