Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Vyberte si bydlení

Projděte si nabídky kompletně online, nikam nemusíte jezdit, běhat ani s nikým telefonovat.

Bytem se procházejte 24 hodin denně, přečtete si recenze od bývalých nájemníků.

Vyberte si bydlení

Vyberte si ten nejlepší byt z naší nabídky střednědobých pronájmů. Projděte si ho přes virtuální prohlídku, mrkněte na fotky, recenze a profil majitele. Za reálné popisy bytů, fotky i virtuální prohlídky dáme ruku do ohně. Jinak Vás ubytujeme na naše náklady v hotelu a najdeme Vám bydlení nové. Navíc smlouvu o bydlení si můžete prostudovat ještě před rezervací.

Rezervujte si bydlení

Našli jste vysněný byt? Nečekejte! A hned si ho rezervujte. Pro provedení rezervace dojde k zablokování částky 500  na Vaší kartě. Je to tak jednoduché! Potom zapracujte ještě na svém profilu. Velmi na něm záleží. Na základě profilu se majitel bytu rozhoduje o schválení Vaší rezervace.

Počkejte na schválení rezervace

Teď už jen chvíli počkejte. Na schválení Vaší rezervace má majitel 24 hodin. Po jejím potvrzení už můžete začít balit. Dojde také k odečtení zablokované částky 500  z Vašeho účtu, jedná se o rezervační poplatek, tedy malou odměnu za naše služby, které Vám s radostí poskytujeme.

Uzavřete smlouvu

Smlouvu uzavřete jednoduše online. Náš systém zajišťuje vysokou ochranu osobních údajů pomocí šifrování. Jednotlivé smlouvy jsou k dispozici u všech nabídek bydlení. Doplníte potřebné údaje, přiložíte scan občanky a podepíšete se. Je to raz dva.

Užívejte si v klidu nového domova

Naše práce nekončí zprostředkováním inzerátu, dokonce ani uzavřením smlouvy. Se vším Vám bude pomáhat aplikace Mé bydlení. A naše infolinka je Vám k dispozici od 8 do16 hodin, každý pracovní den.

Najděte si nové bydlení ještě dnes

Se vším Vám bude pomáhat aplikace Mé bydlení. Naše spolupráce nekončí zprostředkováním inzerátu, dokonce ani uzavřením smlouvy.

Začít hledat bydlení