Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Vyberte si bydlení

Projděte si nabídky kompletně online, nikam nemusíte jezdit, běhat ani s nikým telefonovat.

Bytem se procházejte 24 hodin denně, přečtete si recenze od bývalých nájemníků.

Vyberte si bydlení

Vyberte si ten nejlepší byt z naší nabídky střednědobých pronájmů. Projděte si ho přes virtuální prohlídku, mrkněte na fotky, recenze a profil majitele. Za reálné popisy bytů, fotky i virtuální prohlídky dáme ruku do ohně. Jinak Vás ubytujeme na naše náklady v hotelu a najdeme Vám bydlení nové. Navíc smlouvu o bydlení si můžete prostudovat ještě před rezervací.

Rezervujte si bydlení

Našli jste vysněný byt? Nečekejte! A hned si ho rezervujte. Pro provedení rezervace dojde k zablokování částky 500 Kč na Vaší kartě. Je to tak jednoduché! Potom zapracujte ještě na svém profilu. Velmi na něm záleží. Na základě profilu se majitel bytu rozhoduje o schválení Vaší rezervace.

Počkejte na schválení rezervace

Teď už jen chvíli počkejte. Na schválení Vaší rezervace má majitel 24 hodin. Po jejím potvrzení už můžete začít balit. Dojde také k odečtení zablokované částky 500 Kč z Vašeho účtu, jedná se o rezervační poplatek, tedy malou odměnu za naše služby, které Vám s radostí poskytujeme.

Uzavřete smlouvu

Smlouvu uzavřete jednoduše online. Náš systém zajišťuje vysokou ochranu osobních údajů pomocí šifrování. Jednotlivé smlouvy jsou k dispozici u všech nabídek bydlení. Doplníte potřebné údaje, přiložíte scan občanky a podepíšete se. Je to raz dva.

Užívejte si v klidu nového domova

Naše práce nekončí zprostředkováním inzerátu, dokonce ani uzavřením smlouvy. Se vším Vám bude pomáhat aplikace Mé bydlení. A naše infolinka je Vám k dispozici od 8 do 20 hodin, 7 dní v týdnu.

Najděte si nové bydlení ještě dnes

Se vším Vám bude pomáhat aplikace Mé bydlení. Naše spolupráce nekončí zprostředkováním inzerátu, dokonce ani uzavřením smlouvy.

Začít hledat bydlení