Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Informace pro média

Všechno potřebné na jednom místě

Grafika a fotografie

Logo + Logomanuál
Stáhnout
Radim Rezek, CEO
Stáhnout

Flatio v kostce

Společnost Flatio je specialistou na střednědobé pronájmy. Je především pro ty, kteří potřebují najít bydlení na pár měsíců, a to nejčastěji po dobu delší pracovní návštěvy, studia, pobytu v rámci projektu Erasmus či po dobu rekonstrukce vlastní nemovitosti. Nebo také pro ty, kteří přijedou ze zahraničí navštívit na delší čas svoji rodinu a přátele.

Myšlenkou služby je propojit realitní trh s nejnovějšími technologiemi, prostřednictvím kterých zjednoduší celý proces pronájmu. U Flatio nejsou zažité stereotypy realitních kanceláří jako je kauce, osobní prohlídky bytů nebo podpis smlouvy na místě. Prohlídky na Flatio jsou řešeny virtuální návštěvou nabízených nemovitostí, smlouvy se podepisují online a nakonec platby za pronájem mohou nájemníci díky unikátní aplikaci platit online kartou. Flatio staví služby především na jednoduchosti, rychlosti a maximální pohodlnosti pro obě strany. Rezervovat bydlení přes Flatio je tak možné odkudkoli na světě.

Flatio nyní působí v Praze, Brně, Vídni, Berlíně, Budapešti, Varšavě a Bratislavě. Stojí za ní podnikatel Radim Rezek. Investorem Flatio je investiční skupina Enern a INCOMMING ventures.

Kontakt

Jan Hustak
PR manager
Jan Husták