Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Jakub S
94%
Jakub S.
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Praha
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Zobrazit medailonek


Hodnocení

Celkové hodnocení majitele
default avatar
Krzysztof K.
Před před měsícem
Amazing!
Lucie M.
Lucie M.
Před před 5 měsíci
Je potřeba spravit rozvody u vařiče, starý vyhazoval pojistky až se pokazil, jiný vařič na tom taky odešel. Jinak nešlo ze startu moc topení, ale pak už jsme topili. Jinak vše ok a fajn. Klasický sklepní byt Na hezkém místě :-)
default avatar
Paulina S.
Před před 27 dny
The person assigned to the studio was helpful. I was satisfied with the level of cleaniness. The kitchenette had almost everything I needed. The internet connection was good and the outdoor noise was not a problem.

Unfortunately, I could hear my neighbours very well. Some details could be improved such as adding a shelf to the shower cabin. The washing machine can get a little too loud while spinning and the bed was harder than I prefer. Also, I was surprised by the number of stairs that couldn't be avoided.

Mario G.
Mario G.
Před před měsícem
👍👍
Michaela K.
Michaela K.
Před před 9 měsíci
Ubytovani i pronajimatel velmi prijemni.
default avatar
viktor s.
Před před 3 lety
Perfektní, dekuji pekne!
Jindřich B.
Jindřich B.
Před před 12 měsíci
Majitelé byli velmi ochotní a flexibilní ohledně našich požadavků.

Byt je velmi hezký, moderní a prostorný. Doporučuji.
Tomáš V.
Tomáš V.
Před před 8 měsíci
Super lokalita. Vše nádherně blízko včetně parku Kampa. Design bytu byl také nádherný a dobře vymyšlený. Jediná škoda, že výhled je bohužel do zdi Tyršova domu a tak většinu dne je byt ve stínu bez světla. Také, že sousedí s firmou na malířské potřeby, kteří jsou ráno poměrně hluční, ale odpoledne nebo přes víkend tam nejsou, takže je tam klid. Celkově lokalita a design bytu to, ale bohatě kompenzují.

Reference

Jakub od loňského roku spravuje můj byt a pomáhá mi se vším, co je spojeno s krátkodobými a střednědobými pronájmy. Můžu se na něho ve všem 100% spolehnout, což mi dává prostor věnovat se své práci a zálibám. Určitě ho můžu vřele doporučit každému, kdo hledá bydlení, nebo naopak pronajímá svou nemovitost.
Jakuba znám již přes 15 let a můžu jeho služby jen doporučit. Nejen, že je na něj spolehnutí, ale jeho přímo těší dělat lidem radost a jsem si jistý, že tenhle svůj povahový rys propaguje dál do světa i ke svým nájemníkům. Jestli se vám líbí byt, tak u něj neprohloupíte!
O mně
Založil jsem společnost Olinnn (www.olinn.cz), která pomáhá majitelům nemovitostí s krátkodobými a střednědobými pronájmy tak, aby se sami nemuseli o nic starat. Našim hostům zajišťujeme maximální komfort v plně vybavených apartmánech a asistenci v případě jakýchkoliv nesnází.
Záliby a koníčky
Baví mě lezení, hory, cestování, interiérový design

Naposledy online
3 hodiny
Registrace na Flatio
Leden 2018

Jakub je ověřený majitel.
Co to znamená?