Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Jakub S
96%
Jakub S.
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Praha
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Zobrazit medailonek


Hodnocení

Celkové hodnocení majitele
Michaela K.
Michaela K.
Před před 3 měsíci
Ubytovani i pronajimatel velmi prijemni.
default avatar
viktor s.
Před před 2 lety
Perfektní, dekuji pekne!
Jindřich B.
Jindřich B.
Před před 6 měsíci
Majitelé byli velmi ochotní a flexibilní ohledně našich požadavků.

Byt je velmi hezký, moderní a prostorný. Doporučuji.
Tomáš V.
Tomáš V.
Před před 3 měsíci
Super lokalita. Vše nádherně blízko včetně parku Kampa. Design bytu byl také nádherný a dobře vymyšlený. Jediná škoda, že výhled je bohužel do zdi Tyršova domu a tak většinu dne je byt ve stínu bez světla. Také, že sousedí s firmou na malířské potřeby, kteří jsou ráno poměrně hluční, ale odpoledne nebo přes víkend tam nejsou, takže je tam klid. Celkově lokalita a design bytu to, ale bohatě kompenzují.

Reference

Jakub od loňského roku spravuje můj byt a pomáhá mi se vším, co je spojeno s krátkodobými a střednědobými pronájmy. Můžu se na něho ve všem 100% spolehnout, což mi dává prostor věnovat se své práci a zálibám. Určitě ho můžu vřele doporučit každému, kdo hledá bydlení, nebo naopak pronajímá svou nemovitost.
Jakuba znám již přes 15 let a můžu jeho služby jen doporučit. Nejen, že je na něj spolehnutí, ale jeho přímo těší dělat lidem radost a jsem si jistý, že tenhle svůj povahový rys propaguje dál do světa i ke svým nájemníkům. Jestli se vám líbí byt, tak u něj neprohloupíte!
O mně
Založil jsem společnost Olinnn (www.olinn.cz), která pomáhá majitelům nemovitostí s krátkodobými a střednědobými pronájmy tak, aby se sami nemuseli o nic starat. Našim hostům zajišťujeme maximální komfort v plně vybavených apartmánech a asistenci v případě jakýchkoliv nesnází.
Záliby a koníčky
Baví mě lezení, hory, cestování, interiérový design

Naposledy online
2 hodiny
Registrace na Flatio
Leden 2018

Jakub je ověřený majitel.
Co to znamená?