Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Střednědobé pronájmy - ubytujte se na pár měsíců

Vyberte si město:

Určitě to znáte také. Potřebujete se někde ubytovat na pár měsíců, ale problém je v tom, že délka Vašeho pobytu není úplně standardní. Respektive Vašemu požadavku na trhu prakticky nic neodpovídá. Ubytování v hotelu či penzionu by bylo finančně příliš nákladné a klasický pronájem bytu často vyžaduje podpis smlouvy na rok a zaplacení kauce či provize.

Co je to Flatio?

Flatio Vám přináší skvělé řešení této situace. Tím je možnost pronajmout si byt na 1–12 měsíců. Délku pobytu lze v případě zájmu prodloužit i na delší dobu, záleží čistě na Vás, co Vám vyhovuje. Vybírat si můžete z široké nabídky bytů, a to v PrazeBrněBratislavěBerlíněBudapeštiVaršavě nebo Vídni. Můžete se spolehnout na to, že byt, který si vyberete, bude plně vybaven a nebude chybět připojení k internetu. Za tuto skutečnost ručíme, neboť každý nabízený byt navštívil a zkontroloval náš auditor. Za rezervaci zaplatíte pouhých 500 Kč a servisní poplatek a byt si pomocí virtuální prohlídky můžete před rezervací prohlédnout z pohodlí domova. O dispozicích a výhodách jednotlivých bytů si můžete přečíst v recenzích předchozích nájemníků. Každý majitel má na stránkách Flatio svůj profil s hodnocením a několika slovy o sobě. Již předem tedy budete vědět, s kým máte tu čest.

Proč si pronajmout bydlení střednědobě?

Nenechte se omezovat nájemními smlouvami, které Vám z časového hlediska nevyhovují. Flatio přináší na realitní trh možnost pronajmout si byty na 1 - 12 měsíců. Střednědobé pronájmy jsou v současné době stále žádanější. Flatio svou nabídkou reaguje na skutečnost, že je nutné zákazníkům zajistit možnost pronajmout si byt na dobu, která odpovídá jejich požadavkům.

Lidé stále častěji cestují a objevují nová místa. Kvalitní a dostupné bydlení zaručí, že si pobyt užijete. Věříme, že si z naší bohaté nabídky každý vybere podle svého přání.

Pro koho je střednědobé bydlení vhodné?

Střednědobé pronájmy jsou vhodné pro studenty na výměnných pobytech či Erasmuzaměstnance firem, kteří byli vysláni spolupracovat s mateřskými nebo dceřinými společnostmi či digitální nomády. Jsou také pohodlným řešením pro ty, kteří hledají ubytování například po dobu rekonstrukce vlastního bytu nebo očekávají příjezd většího počtu rodinných příslušníků.

Zobrazit více