Ubytování pro digitální nomádi, byty, pronájmy - Flatio.cz
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Bydlení pro digitální nomády

Vyberte si město:

Je Vaším snem nebýt uvázán v kanceláři osm hodin denně, ale moci pracovat odkudkoliv na světě, kde budete mít připojení k internetu? V tom případě neváhejte a běžte do toho. Staňte se digitálním nomádem a cestujte do všech koutů světa, objevujte nové krajiny a užívejte si svého života. Stačí Vám s sebou batoh, peněženka, potřebné dokumenty pro vycestování a notebook či telefon s internetem. Ale co mezitím s Vaším bytem nebo domem? A kde si sehnat dopředu pohodlné bydlení? Ve společnosti Flatio Vám poradí.

Tento moderní start-up se zaměřuje ve své činnosti na zprostředkování střednědobých pronájmů, tedy pronájmů na 1 – 12 měsíců. Pokud se chystáte odjet, využijte jejich služeb. Je to snadné a rychlé, jednoduše ideální řešení pro všechny lidi, kteří se nechtějí zbytečně zdržovat zdlouhavým papírováním a zařizováním.

Co s mým bytem nebo domem, když budu pryč?

Pokud máte volný byt nebo dům, který je Vám líto nechat jen tak ležet po dobu Vaší nepřítomnosti, nabídněte ho třeba pro střednědobé pronájmy u společnosti Flatio. Něco si tím vyděláte, můžete tak dále v poklidu pokračovat ve svém cestování, a navíc pomůžete dalším digitálním nomádům, kteří hledají na nějakou tu dobu střechu nad hlavou v dané lokalitě. Je to jednoduché, rychlé a bez zbytečných poplatků pro všechny zúčastněné. Start-up Flatio poskytuje navíc pronajímatelům garanční kauci 250 000 Kč na každý byt.

Stačí si vybrat a můžete vyrazit

Už máte zařízeno vše pro vycestování do evropských metropolí a nyní si už jen sháníte bydlení ve zvolené lokalitě? Podívejte se u nás na web na inzeráty pronájmů v Praze, Brně, Vídni a Bratislavě. V nabídce jsou domy, byty nebo třeba jen pokoje, které jsou plně vybavené a Vy tak máte vše připraveno k tomu, abyste se po domluvě nastěhovali a mohli zde pohodlně pobývat měsíc nebo i déle.

Poznávejte svět a nezdržujte se zbytečně

Čas je věc, kterou Vám v současném světě nikdo nevrátí. Využijte každé minuty, která Vám byla dána a nezdržujte se zbytečně starostmi, které se dají jednoduše vyřešit a Vy se tak můžete nechat unášet zážitky, zkoumat další kultury a zároveň pracovat. Vyřešte s týmem Flatio své bydlení snadno a rychle – vyberte si na webu pronájem, rezervujte si bydlení a vyčkejte na schválení. Do 24 hodin už budete vědět, zda máte pronájem v kapse a pak už se stačí po domluvě jen nastěhovat.