Pronajímejte chytře - Flatio
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronajměte svůj byt na Flatio,
osvoboďte se od starostí a vydělávejte

Flatio si klade za cíl podpořit nezávislé pronajímatele, kteří si nepřejí jednat se zprostředkovateli a třetími stranami.

Specializujeme se na střednědobé pronájmy a pomáháme všem, kteří chtějí pronajmout svou nemovitost. Využíváme automatizaci, abychom pronajímatelům poskytli bezproblémový a příjemný pronájem a umožnili jim přístup k velkému počtu profesionálních nájemníků, kteří jim zajišťují vysokou obsazenost a stálý příjem.

Nájemníci na Flatio jsou obvykle ochotni zaplatit až o 25 % více, než je tržní standard.

Přidejte svou nemovitost zdarma na Flatio ještě dnes!

Ověřeno službou Trustpilot
4.6

Vložte svou nemovitost zcela zdarma!

Pronajímejte chytře jako profesionálové

Pouze na Flatio můžete pronajmout svůj byt nebo pokoj už od jednoho měsíce bez zbytečných starostí se složitými regulacemi a nadměrným zdaněním. Střednědobé pronájmy na Flatio Vám přinesou nejvýhodnější výdělek bez vysokých nákladů, otravného papírování a osobních prohlídek.

Nenechte se omezovat

Střednědobé pronájmy s Flatio jsou v souladu se všemi pravidly, nepodléhají speciálním regulacím a zdaňují se tak jednoduše jako ty dlouhodobé.

Jak danit příjmy z Flatio

Neplaťte za inzerci

Inzerce na Flatio je zcela zdarma. Zařídíme Vám fotky i virtuální prohlídku. Odměníte nás, až Vám najdeme vysněného nájemníka.

Jaká je odměna pro Flatio

Spravujte pronájem jednoduše a efektivně

Přes mobil nebo přes počítač. Prohlídky jen virtuálně, podpis smlouvy elektronicky a aplikace pro správu pronájmu je plná vychytávek.

Jak funguje pronajímání přes Flatio

Mějte svůj byt i peníze v bezpečí

Náš balíček StayProtection vás ochrání! Dostanete nájem za první měsíc i v případě, že se i přes platnou smlouvu váš nájemce  nenastěhuje. Zdarma také získáte Rental Insurance pokrývající škody až do výše 20 000 eur na smlouvu.

Více informací

Získejte ověřené a solventní nájemníky

Vy sami si vyberete, kdo u Vás bude bydlet – ověření zájemci, firemní klientela nebo nájemníci s doporučením od předchozích majitelů.

Více o zájemcích o ubytování
Typičtí nájemníci na Flatio

Vyladěná právní podpora

Právní záležitosti nechte na nás. Poskytneme vám ověřenou nájemní smlouvu dostupnou ve více jazycích.

Jak funguje online podpis smlouvy o nájmu?
Vzor nájemní smlouvy

Zažijte zcela novou úroveň bezpečnosti
pro pronajímatele.

Rental Insurance pro pronajímatele - Powered by AXA

Flatio ve spolupráci se společností AXA poskytuje pronajímatelům komplexní krytí, které zahrnuje pojištění odpovědnosti, asistenční služby a právní ochranu spolu s rychlým řešením případů a nepřetržitou online podporou.

Podpora 7 dní v týdnu

Jsme s vámi na každém kroku, od uvedení nemovitosti na naši platformu až po uzavření nájemní smlouvy. Náš tým je vždy k dispozici, aby vám pomohl, poradil a zajistil bezproblémový proces pronájmu. Všechny vaše požadavky vyřešíme do 24 hodin.

Platby předem

S Flatio platí nájemci nájemné předem, takže se nikdy nemusíte obávat nezaplaceného nájemného. Je to další vrstva finanční jistoty, na kterou se můžete plně spolehnout.

Předem připravená nájemní smlouva

Jste chráněni nájemní smlouvou Flatio, která je k dispozici v 7 jazycích. Je přívětivá pro pronajímatele, a zároveň je určena pro flexibilní pobyty. Nájemní smlouvy jsou automaticky generovány a připraveny k podpisu pouhým jedním kliknutím. Navíc jsou bezpečně uloženy ve vašem profilu.

Varování před rizikovostí nájemce

Důvěryhodnost nájemců si můžete ověřit kontrolou hodnocení, která obdrželi ze svých předchozích pobytů. Pro další kontrolu spolehlivosti nájemců poslouží jejich osobní doklady.

Rental Insurance pro pronajímatele - Powered by AXA

Co z toho budete mít? Hodně!

Škody na majetku
Škody způsobené psem/kočkou
Škoda způsobená jiné osobě
Ušlý zisk
Limit 20 000 EUR na pronájem
Havarijní stav
Deratizace, hubení škůdců a dezinfekce
Zablokování dveří a zámků
Opravy domácích spotřebičů
Limit 500 EUR na smlouvu
Limit 1 000 EUR na pronájem
2 hodiny zdarma na pronájem

Jedinečné Rental Insurance vyvinuté společnostmi Flatio a AXA

Rychlé a efektivní vyřízení případu do max. 30 dnů a aby vám společnost AXA usnadnila práci, poskytuje nepřetržitou online podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. S Flatio nejste na své cestě pronajímání nikdy sami!

Zdarma pro všechny pobyty, které nevyžadují kauci.
Flatio Pojištění konkurentů***
Pojištění odpovědnosti (20 000 EUR*)
Škody na majetku
Škody způsobené psem/kočkou
Škoda způsobená jiné osobě
Ušlý zisk**
Pojištění asistenčních služeb (500 EUR*)
Havarijní stav
Deratizace, hubení škůdců a dezinfekce
Zablokování dveří a zámků
Opravy domácích spotřebičů
IT asistence (2x 60minutová konzultace)
Pojištění právní ochrany (1000 EUR*)
Vyřízení případu do max. 30 dnů
24/7 online podpora

*Uvedená částka platí pro 1 nájemní smlouvu.

**Toto krytí se vztahuje pouze na případy, kdy pronajímatel nemůže ubytovat nového nájemce z důvodu škody způsobené předchozím nájemcem, a nevztahuje se na nezaplacené nájemné. Ztráta příjmu je limitovaná částkou maximálně dvouměsíčního nájemného.

***Srovnání vychází z údajů předních konkurenčních platforem k březnu 2023. Další informace týkající se konkrétních podrobností, omezení a výjimek naleznete v tomto článku.

 

Kolik si pronájmem bytu vyděláte?

Chcete začít pronajímat soukromý pokoj nebo celou nemovitost na pět dní až dvanáct měsíců? Zjistěte, kolik peněz můžete vydělat.

Naše provize za vyhledání ideálního nájemce, poskytnutí uživatelsky přívětivé aplikace pro správu pronájmu a ušetření mnoha hodin vašeho času činí 5 % + DPH u soukromých pokojů a 7,5 % + DPH u celých nemovitostí.

Provize se odečítá z měsíčního nájemného. Pronájem s Flatio se rozhodně vyplatí, co myslíte vy? Připojte se k nám ihned! Budeme se na vás těšit.

Jaká další města jsou na Flatio?
V seznamu uvádíme pouze města s dostatečným množstvím dat
-
Průměrná roční obsazenost
-
Průměrný měsíční nájem

Jak začít pronajímat byt na Flatio?

Nejprve ověřte přesnou adresu své nemovitosti a vyplňte základní informace o sobě a své nemovitosti. Přečtěte si všeobecné smluvní podmínky a vyjádřete s nimi svůj elektronický souhlas (poté vás již další papírování nečeká). Následně budete moci vyřešit proces pronájmu jako profíci!

Potřebujete vědět více? Podívejte se do naší Nápovědy nebo kontaktujte naši zákaznickou podporu pomocí [email protected].

Vložte svou nemovitost zdarma

Ano, zdarma! Vložte svůj byt k pronájmu, inzerujte a vybírejte ze zájemců. Flatio odměníte, až se Váš vysněný nájemník nastěhuje.

Pravidelné rady pro majitele bytů

Být pronajímatelem nemovitostí není tak snadné, jak se na první pohled může zdát. Je třeba sledovat nové zákony a předpisy a trávit spoustu času hledáním vhodných nájemníků. S Flatio se toho všeho můžete konečně zbavit a pronajímat tak bez starostí. Přidejte svou nemovitost zdarma, pohodlně se usaďte a nechte nás, abychom vám našli nájemníka, kterého hledáte! Mezitím si můžete přečíst, co je nového ve světě nemovitostí.

Investiční byty – zhodnoťte svůj byt pronájmem na Flatio

Mít investiční byt se vyplatí. Mít investiční byt inzerovaný na Flatio se vyplatí trojnásobně:

  • Oproti dlouhodobým pronájmům můžete na Flatio za pronájem svého investičního bytu vydělat až o 25 % více.
  • Ubudou Vám starosti z  hledání nových nájemníků, vyřizování osobních prohlídek, smluv a dalších formalit.
  • Budete mít 2x méně starostí ve srovnání s krátkodobým pronájmem. S žádnými nekončícími příjezdy a odjezdy turistů nebo zpřísňující legislativní zátěží si na Flatio hlavu lámat nemusíte.

Chcete i vy využívat svůj volný byt efektivně? Obraťte se na Flatio a zajistěte si pravidelný pasivní příjem bez zbytečných starostí a stresu.