Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Krátkodobé pronájmy

Vyberte si město:

Sehnat si krátkodobý pronájem plně zařízeného bytu nebo pokoje ve světových metropolích na 14 dní nebo i celý měsíc je díky společnosti Flatio jednoduché a rychlé. Stačí pár kliknutí a nejpozději do 24 hodin budete vědět, zda je pronájem v Praze, Brně, Vídni nebo Bratislavě Váš.

Odjeli jste na dovolenou nebo za prací a máte k dispozici volný byt?

Nabídněte ho ke krátkodobému nebo střednědobému pronájmu na webu společnosti Flatio. Vyděláte slušné peníze a navíc pomůžete lidem, kteří hledají pronájem na 14 dní, měsíc, nebo dokonce celý rok. O Vaše vybavení bytu se nemusíte bát, u ověřených majitelů totiž poskytujeme Garanční kauci do výše 250 000 Kč na každý byt.

Chystáte se na pracovní, studijní nebo osobní cestu do světových metropolí?

Zajistěte si bydlení na Flatio za pár kliknutí a věnujte se bez starostí zábavě, vzdělání nebo objevování nového místa. Postup je snadný:

  1. Vyberte si byt nebo pokoj pomocí virtuální prohlídky, fotek či popisků.
  2. Požádejte o jeho rezervaci na vybrané období.
  3. Počkejte na schválení rezervace majitelem, který má na rozhodnutí 24 hodin.

Pokud se Vám pobyt prodlouží na více než měsíc, využijte nabídky střednědobých pronájmů na Flatio, až na půl roku ve vybrané lokalitě. Ověřené nabídky jsme navíc osobně prošli a zkontrolovali. Máte tak jistotu, že se jejich prezentace na webu shoduje s realitou.

Pro koho je krátkodobé bydlení vhodné?

Pokud se nechystáte zůstat v Bratislavě déle než půl roku, zajistěte si bydlení na Flatio. Ať už jste turista, student nebo zaměstnanec na pracovní stáži, u nás najdete pronájem přesně podle Vašich představ. Všechny byty i pokoje jsou kompletně zařízené a jako nájemník nebudete platit žádnou kauci. Zaplatíte pouze 500 Kč + servisní poplatek za úspěšnou rezervaci a nájem. Užijte si svůj pobyt ve světových metropolích na plno.

Zobrazit více