Ubytování pro studenty: levné byty, pokoje - Flatio.cz
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Studentské bydlení v evropských metropolích

Vyberte si město:

Jste student, který rád cestuje a objevuje různé kouty světa? Vydáváte se na déle trvající studijní výlety třeba i s kamarády? Pokud si nechcete složitě hledat mnohdy zbytečně drahé hotely v městech, kde zrovna pobýváte nebo Vás už neláká kolejní život, tak Vás určitě zaujme nabídka studentského bydlení, která je inzerována na webu společnosti Flatio pro čtyři evropské metropole – Prahu, Brno, Vídeň a Bratislavu.

Pronájem bytů pro studenty

Start-up Flatio Vám usnadní sehnat střednědobé pronájmy na jeden až dvanáct měsíců v lokalitě, ve které zrovna jako student plánujete pobývat na stáži nebo třeba v programu Erasmus. A jak to celé funguje?

Přes naši webovou aplikaci Mé pronájmy si zvolíte, zda chcete pronajmout byt, pokoj nebo dům a na jak dlouhou dobu. Poté podáte žádost o rezervaci a majitel má od té chvíle 24 hodin na její schválení. Když vše dopadne dobře, tak se může Váš pronájem za dalších 24 hodin vyřešit a Vy můžete začít po předání klíčů hned bydlet. Je to jednoduché a rychlé, viďte? Velkou výhodou také je, že neplatíte žádnou kauci – opět ušetříte nemalé peníze, což ocení určitě každý student.

Ihned připraveno k užívání

Jako člověk, který se sice plánuje nějaký ten čas v lokalitě zdržet, ale nemá v úmyslu zde trvale bydlet, budete určitě rád za plně vybavený byt nebo pokoj, kde se už nemusíte o nic starat. Jde o velikou přednost, které střednědobé pronájmy inzerované u společnosti Flatio nabízí. Není potřeba shánět složitě v cizí zemi nebo městě vybavení, vše je zařízeno a připraveno k okamžitému užívání hned při nastěhování. Odpadnou Vám tak problémy s nečekaným nákupem nebo zapůjčením postelí, peřin nebo třeba nádobím do kuchyně.

Je to jednoduché a velmi rychlé

Poznávejte lehce a levně evropské metropole díky týmu Flatio. Bydlení na jeden až dvanáct měsíců v různých lokalitách už nemůže být díky nim snadnější. V poklidu si můžete užívat studia nebo stáže přes univerzitu a bydlet v místě, které si dopředu vyberete pomocí virtuální prohlídky.

Jedná se jednoduše o skvělé řešení pro všechny studenty, kteří si chtějí svůj pobyt mimo domov co nejvíce usnadnit a zpříjemnit. Jste jedním z nich? Tak to jste u nás správně. Stačí si prohlédnout nabídky od pronajímatelů a najít si ideální bydlení přímo podle Vašich představ.