Firemní apartmány, ubytování pro zaměstnance - Flatio.cz
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Ubytování pro zaměstnance

Vyberte si město:

Flatio nabízí ubytování pro zaměstnance na pracovních stážích nebo v rámci jejich realokace do Prahy, Brna, Ostravy, Berlína, Bratislavy či Vídně. Na Flatio najdete bohatý výběr bytů určených k střednědobému na 14 dní až 12 měsíců. Ubytování je možné rezervovat během několika minut odkudkoli. Výběr bydlení můžete nechat na svých zaměstnancích nebo jej provést sami.

Velkou výhodou je, že všechny byty na Flatio jsou kompletně vybavené. To znamená, že nechybí ani základní spotřebiče a připojení k internetu. Hned po příjezdu se tak Vaši zaměstnanci můžou naplno věnovat účelu svého pobytu, aniž by se museli zatěžovat sháněním vybavení bytu či pokoje. Za ubytování navíc nemusíte složit vratnou kauci. Pronajímatelé na Flatio ji nevyžadují. Ověřené nabídky jsme navíc osobně navštívili a zkontrolovali, zda jejich prezentace na webu odpovídá realitě.  

Vyzkoušejte Flatio for Business a zajistěte zaměstnancům ideální ubytování v blízkosti kancelářského komplexu společnosti. 

Ubytování na fakturu

Ubytujte své zaměstnance pomocí Flatio for Business. Tato služba Vám přináší mnoho výhod a především šetří času. V rámci Flatio for Business Vás například umožníme platbu nájmu na fakturou se splatností až 60 dní dle balíčku. Díky tomu pro Vás bude vyúčtování ubytování hračka. Vyzkoušejte Flatio for Business a zajistěte vše potřebné ohledně ubytování pro zaměstnance během několika minut třeba z pohodlí Vaší kanceláře. 

Umožněte Vašim zaměstnancům najít si bydlení na firmu nebo jej vyberte sami

Pokud nemáte čas hledat ubytování pro Vaše zaměstnance nebo nemůžete někoho takovým úkolem pověřit, nechte výběr přímo na Vašich zaměstnancích. Stačí jim poslat pozvánku na Flatio prostřednictvím firemního účtu. Následně mu zašleme informace, jak si bydlení vybrat a rezervovat. Můžete stanovit určitá kritéria, například maximální výši nájmu. 

Váš zaměstnanec si vybere vhodný pronájem a požádá o rezervaci, při které zatrhne možnost, že se jedná o pronájem na firmu. Díky tomuto jednoduchému kroku se jako zaměstnavatel nemusíte o výběr bytu starat. Následně uzavřete smlouvu a za pronájem obdržíte fakturu se splatností až 60 dní dle balíčku. Pokud byste raději vybrali ubytování pro zaměstnance sami, žádný problém. 

Výhody Flatio for Business:

  • střednědobé pronájmy už od 14 dní
  • faktury se splatností až 60 dní dle balíčku
  • kompletně vybavené byty
  • připojení k internetu 
  • žádná kauce
  • ubytování v blízkosti kancelářských komplexů

V případě jakýkoli dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 228 886 510 nebo na e-mail [email protected]. Využít můžete také online chat přímo na našich webových stránkách Flatio.cz.