Ubytování pro účastníky programu Erasmus - Flatio.cz
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Bydlení pro účastníky programu Erasmus

Vyberte si město:

Pokud jste chytili příležitost za pačesy a vyjíždíte v rámci programu Erasmus studovat na prestižní evropské univerzity, tak jistě víte, jak nesmírně náročné je před odjezdem všechno vyřídit. Jestliže však míříte do Prahy, Brna, Vídně či Bratislavy, pomůžeme Vám ze seznamu odškrtnout jednu podstatnou věc. Tou je pronájem bytu. Start-up Flatio je tu proto, abyste si mohli bydlení zajistit během chvíle odkudkoli. S námi nemusíte podstupovat složité kroky, vše můžete zařídit rovnou z postele.

Společnost Flatio se primárně zaměřuje na střednědobý pronájem bytů. To znamená, že Vám nabízíme možnost pronajmout si byt či samostatný pokoj na 1–12 měsíců. Tato lhůta není omezující, vždy je možné se majitele zeptat a v případě shody na obou stranách nájemní smlouvu prodloužit. V nabídce najdete malé garsonky, byty i několikapokojové apartmány. S přáteli si můžete byt projít pomocí virtuální prohlídky a již předem si naplánovat, který z pokojů bude ten Váš. Všechny byty i samostatné pokoje jsou plně vybavené. Připojení k internetu je samozřejmostí.

Po rozkliknutí nabídky najdete detailní popis bytu. Můžete si tak vybrat bydlení blízko zastávky hromadné dopravy, obchodu či univerzity. V novém prostředí budete mít pevné zázemí bez starostí ohledně zařizování.

Proč se na Erasmu ubytovat přes Flatio?

  • délku bydlení si nastavujete sami
  • byty jsou vybavené a nechybí základní spotřebiče
  • připojení k internetu je samozřejmostí
  • vše zařídíte online, včetně prohlídky bytu i podpisu smlouvy
  • neplatíte kauci
  • můžete vybírat z bytů s různými dispozicemi
  • do 24 hodin od rezervace budete vědět, zda majitel Váš požadavek schválil
  • v případě dotazů jsme Vám k dispozici na telefonním čísle +420 228 886 511, e-mailu [email protected] nebo webovém chatu

Vlastníte nemovitost? Nabídněte ji ověřeným účastníkům programu Erasmus

Flatio na realitním trhu nefunguje jednosměrně. Nabídnout byt k pronájmu pro studenty programu Erasmus mohou majitelé prostřednictvím našeho webového rozhraní. Pronajímat vlastní byt je ideální způsob, jak zvýšit svůj příjem. My Vám pomůžeme sehnat nájemníky. Pronajímaní bytu v rámci střednědobých pronájmů Vám navíc zajistí větší zájem ze strany klientů i větší výdělek. Za pronájem bytu či pokoje si neúčtujeme kauce. Místo toho majitelům bytů nabízíme tzv. Garanční kauci do výše 250 000 Kč. Tímto způsobem jsou byty zajištěné proti poškození. Pokud máte volný byt a chcete do něj sehnat nové nájemníky, vložte nabídku bytu na naše stránky. Bližší informace, jak proces funguje, najdete na stránce Pro majitele. Své budoucí nájemníky si vybíráte sami na základě jejich profilu na stránkách Flatio. Vždy tak předem budete vědět, kdo chce u Vás bydlet.