Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Marketa B
77%
Marketa B.
Srdečný pronajímatel
Praha
Srdečný pronajímatel
Zobrazit medailonek


Hodnocení

Celkové hodnocení majitele
Ildikó E.
Ildikó E.
Před před 7 měsíci
It is a really good accomodation, the city center is about a 15 minutes walk. The flat was good and well equipped. From the window we could see the Prague Castle :)
default avatar
Greg H.
Před před 7 měsíci
So I ended up staying much longer than expected (months). In this period I needed help from Marketa and every time she was quick and assertive in dealing with the issue.
default avatar
Bohdan B.
Před před měsícem
💯
Arnaud D.
Arnaud D.
Před před 3 měsíci
Nice appartment, well equipped and furnished, although I could have used a bit more storage space.
default avatar
Ladislav K.
Před před 12 měsíci
V potaz jsme vzali jen cenu ubytování, vše ostatní bylo hrozné. Postele byly plné zvířecí srsti což je pro alergika úplně super. Toaleta neustále protíkala, stínící žaluzie odpadávala.
Co se týče skupin obyvatel tohoto domu byla to vážně katastrofa. Střídá se tam ohromné množství lidí kteří bez klíčů čekají před vraty než je někdo pustí do objektu. A když se pak oknem koukáte na člověka co si právě chystá dávku kterou si chce pak píchnout, je Vám z toho zle. Mimo jiné neustálý hluk a hádky spolubydlících v domě.
Za mě jedině plus co se týkalo ceny jinak vícekrát již ne, děkujeme.
Luis M.
Luis M.
Před před 9 měsíci
The apartment and the location are really good. I ly issue was that there was obky a small broom and a single kitchen towel to clean the estire apartment, a week after asking for something more I got a mop that was broken.

Reference

Zatím nejsou k dispozici žádné reference
O mně
Hi, my name is Markéta. It is my pleasure to invite you to my apartments in one location in the historic center of Prague. These private apartments are separate flats available to families and friends. My favorite hobbies are travelling, skiing, golf, and drawing. Friends, family and my beloved dog Monthy are all important to me. With my boyfriend I have visited many places around the Word and I really enjoy exploring and discovering new cultures, local foods and coffee. We have travelled to Canada, USA, Guatemala, Mexico, Cuba, Venezuela, Hawaii, South Africa, Zimbabwe, Cape Verde Islands, Iceland, Spain, Turkey, China, Sri Lanka, Thailand, Laos, Cambodia, Austria and Hungary. My positive energy and social spirit will welcome you. My motto: we only live once.

Naposledy online
7 dní
Registrace na Flatio
Prosinec 2019

Marketa je ověřený majitel.
Co to znamená?