Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Jeane M
97%
Jeane M.
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Brno
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Zobrazit medailonek


Hodnocení

Celkové hodnocení majitele
default avatar
Rod T.
Před před rokem
An excellent landlord nd a great spot!
default avatar
Heikki H.
Před před rokem
I lived here almost four months. Apartment is really nice, well equipment and in excellent location. Quiet and cosy place to stay. Landlord is living nextdoor and always helping if needed. I definitely would stay again in this apartment.
default avatar
John K.
Před před 3 lety
Perfektně připravený a velmi čistý byt na skvělé adrese. Je znát, že hostitel myslí na pohodlí svých hostů (mnoho drobných pozitivních detailů). Vstřícní a milí majitelé. Skvělá zkušenost, doporučuji i přes to, že riskuji, že už tam bude pořád obsazeno :-)
james a.
james a.
Před před 3 lety
Jeans flat is just as described. He was always available if we needed him. We locked ourselves out of the flat one day and he was there quickly to help us. Nice neighborhood and close to all. This is a lower level flat so just be aware your ceiling is your neighbors floor but we would gladly rent again
default avatar
HR D.
Před před 3 lety
Paní majitelka byla od počátku velice vstřícná a nápomocná. Byt je ve vynikajícím stavu, nechybí zde vůbec nic, všechno nadstandard (např. podlahové vytápění, spousty ručníků a povlečení, výběr z mnoha TV kanálů i zahraničních). Možnost využití terasy bylo báječné. S pobytem jsme byli velice spokojeni a vřele tento byt i lokalitu doporučujeme.
Tamy A.
Tamy A.
Před před rokem
We enjoyed the apartment very much and the Landlord was very generous and helpful. We definitely recommend this place.
Tamer H.
Tamer H.
Před před 4 měsíci
Amazing location and professional landlord, you have everything you’d need around you.

Reference

Zatím nejsou k dispozici žádné reference
O mně
Žiji a pracuji v Brně, které je hlavním městem Moravy. Morava je specifický region ČR. Město má pro mě úžasnou atmosféru, jsem ráda, že zde bydlím. Brno je poutavé svou historií - bylo sídlem místokrálů a má velké množství historických památek. Velmi příjemnou vlastností Brna je propojení s vinařskou oblastí ČR. Současně je Brno významné univerzitní město, kde studenti vytvářejí specifickou atmosféru.
Záliby a koníčky
Ráda se procházím městem se svým psem a také využívám bohatou kulturní nabídku města - koncerty, divadla, kina a výstavy.

Naposledy online
1 den
Registrace na Flatio
Květen 2017

Jeane je ověřený majitel.
Co to znamená?