Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Brno Vyberte

Pronájem bytu Brno

Navštivte Brno s jistotou, že budete mít na 14 dní, měsíc nebo třeba i půl roku kompletně vybavené bydlení splňující všechny Vaše požadavky. Každý student, digitální nomád i zaměstnanec na pracovní cestě si zaslouží klid a pohodlí, aby si mohl užívat pobytu v druhém největším městě České republiky naplno. Zajistěte si je s pomocí týmu Flatio i Vy a sežeňte si pronájem bytu v Brně ve 2 snadných krocích:

  1. Prohlédněte si nabídky na webu a vyberte si vhodné bydlení.
  2. Požádejte si o rezervaci a vyčkejte maximálně 24 hodin na potvrzení.

Pak jen domluvíte potřebné papíry, předáte si klíče a ihned můžete začít bydlet.

Vyberte si z 44 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno – byty k pronájmu

Dáváte přednost centru města nebo spíše jeho okrajovým částem, kde z balkonu vidíte na blízké vesnice? Vyberte si na Flatio z brněnských bytů k pronájmu ideální bydlení podle Vašich představ.


Nejnovější byty k pronájmu v Brně

Brno je druhé největší město České republiky, které jen čeká na to, až objevíte jeho krásy během svého blížícího se pobytu. Máte v plánu cestovat na jih Moravy na 14 dní, 4 týdny nebo až 6 měsíců? Omrkněte nejnovější byty k pronájmu na Flatio a neutrácejte zbytečně jmění za drahé hotely nebo univerzitní koleje bez kapky soukromí.

Všechny byty jsou u nás kompletně vybavené. Můžete si je omrknout na fotkách nebo s pomocí virtuální prohlídky bytu, která je oproti klasickému videu více intuitivní – prohlédnete si každý pokoj svým tempem a zaměříte se na věci, co Vás nejvíce zajímají.

Pronájem bytu v Brně je na Flatio snadný a rychlý, do 24 hodin od rezervace máte potvrzené, zda bude bydlení na vybrané období Vaše.

od  32 560  / 30 dní
od  1 085  / den
Včetně všech služeb
od  24 645  / 30 dní
od  822  / den
Včetně všech služeb
od  35 490  / 30 dní
od  1 183  / den
Včetně všech služeb
od  20 500  / 30 dní
od  683  / den
Včetně všech služeb
od  78 300  / 30 dní
od  2 610  / den
Včetně všech služeb
od  29 750  / 30 dní
od  992  / den
Včetně všech služeb
od  24 300  / 30 dní
od  810  / den
Včetně všech služeb
od  19 680  / 30 dní
od  656  / den
Včetně všech služeb

Právě prohlížené byty k pronájmu v Brně

Uvažujete, jakou lokalitu zvolíte pro svůj blížící se pobyt v Brně, který bude trvat 14 dní nebo třeba i 12 měsíců? Pokud zatím váháte, nasbírejte inspiraci u jiných zájemců a omrkněte si právě prohlížené byty na Flatio. Pak už si stačí jen projít virtuální prohlídky bytů u vybraných nabídek v Brně a požádat o rezervaci.

24 000  / 30 dní
800  / den
Včetně všech služeb
od  21 204  / 30 dní
od  707  / den
Včetně všech služeb
24 000  / 30 dní
800  / den
Včetně všech služeb
od  21 204  / 30 dní
od  707  / den
Včetně všech služeb
24 000  / 30 dní
800  / den
Včetně všech služeb
od  21 204  / 30 dní
od  707  / den
Včetně všech služeb

Pronajměte si byt v jedné z brněnských městských částí

Brno jako druhé největší město České republiky nabízí hned 29 městských částí, kde se můžete ubytovat a zažít zde parádní chvilky s kolegy, kamarády nebo spolužáky.

Láká Vás oblast Bystrc, kde budete mít vždy po ruce Zoologickou zahradu Brno nebo třeba Brněnskou přehradu? Anebo byste dali přednost spíše samotnému středu Brna, kde to žije ve dne i v noci a vše máte kousek? Výběr lokality pro bydlení je však vždy na Vás. Zajistěte si na Flatio střednědobý nebo krátkodobý pronájem bytu v některé z brněnských městských částí snadno a rychle na 2 týdny, 4 měsíce nebo i půl roku. Postup je velmi jednoduchý:

  1. Mrkněte se na web a vyberte si podle fotek, podrobných popisů a virtuálních prohlídek vhodný pronájem.
  2. Pošlete přes internet žádost o rezervaci vybraného bydlení a uhraďte 500 Kč poplatek.
  3. Nejpozději do 24 hodin budete vědět, zda Vám vše klaplo.

V Brně si užijete spoustu zábavy jako pracující, student nebo i výletník. Nenechávejte své bydlení na osudu, volte pronájmy na Flatio a užijte si svůj pobyt v druhém největším městě České republiky naplno.


Žijte, pracujte, nebo studujte v Brně

Zkuste si život v Brně, jak se sluší a patří. Na studenty čekají parádní party, digitální nomády super networkingy a poctivé pracanty spousta coworkingových center pro sbírání inspirace i kontaktů. Už víte, kde budete bydlet? Pokud stále váháte, zda je pro Váš pobyt lepší hotel, penzion nebo koleje, tak tu pro Vás máme ještě jedno řešením. Jsou jím střednědobé pronájmy na Flatio na 14 dní nebo i 6 měsíců.

Náklady na bydlení a život v Brně

Pokud se rozhodnete prožít svůj pracovní, studentský nebo třeba nomádský pobyt právě v druhém největším městě České republiky, tak oproti Praze ušetříte. Stačí si vybrat pronájem bytu mimo centrum a Vaše životní náklady na bydlení v Brně se podstatně sníží. Počítejte však s vyšší cenou služeb i stravy.

Studium VŠ v Brně

Láká Vás jako studenta spíše Brno než Praha? Nastupte na měsíční, čtvrtletní nebo i půl roční studijní pobyt na jednu ze zdejších vysokých škol. Masarykova univerzita, Mendelova univerzita nebo třeba soukromá Vysoká škola Karla Engliše každoročně přijímá nové uchazeče o studium. A pokud Vás láká vidina soukromí před rušnými univerzitními kolejemi, využijte střednědobých pronájmů na Flatio, kde najdete byty o různých dispozicích.

Na Erasmus do Brna

Poznávejte krásy druhého největšího města České republiky s pohodlným bydlením, jako byste byli doma. Pokud Vás čeká pár měsíců pobyt na Masarykové univerzitě nebo třeba Vysokém učení technickém, mrkněte na nabídky střednědobých pronájmů na Flatio. Zachováte si potřebné soukromí, užijete spoustu zábavy a vyhnete se ruchu na kolejích.

Ubytování zaměstnanců v Brně

Vlastníte firmu, která plánuje vyslat své pracovníky na cestu do Brna, která bude trvat 1 měsíc nebo i celý rok? Využijte služby Flatio for Business a pronájem bytu pro zaměstnance v Brně budete mít vyřízené velmi rychle. Nemusíte hradit žádný rezervační poplatek a umožníme Vám zaplatit fakturu až za 60 dní. Navíc od nás získáte bonus v podobě exkluzivní zákaznické podpory.Nejlépe hodnocené byty na Flatio v Brně

Nejlepší byty v Brně najdete na Flatio velmi snadno. Stačí se zaměřit na hodnocení předchozích uživatelů a zvolit si ze široké nabídky ideální bydlení právě pro Vás. Reálné zkušenosti jsou totiž nejlepším důkazem, že se popis shoduje s realitu.

Na Flatio jsou k výběru byty o různých dispozicích, kompletně vybavené a připravené k okamžitému využívání. Stačí si zvolit byt, požádat o rezervaci a nejpozději za 24 hodin Vám dorazí potvrzení.

od  32 560  / 30 dní
od  1 085  / den
Včetně všech služeb
27 000  / 30 dní
900  / den
Včetně všech služeb
od  24 645  / 30 dní
od  822  / den
Včetně všech služeb
25 000  / 30 dní
833  / den
Včetně všech služeb
od  21 250  / 30 dní
od  708  / den
Včetně všech služeb
od  25 844  / 30 dní
od  861  / den
Včetně všech služeb
od  19 680  / 30 dní
od  656  / den
Včetně všech služeb
od  27 000  / 30 dní
od  900  / den
Včetně všech služeb
od  23 660  / 30 dní
od  789  / den
Včetně všech služeb
od  26 208  / 30 dní
od  874  / den
Včetně všech služeb
od  21 204  / 30 dní
od  707  / den
Včetně všech služeb


Právě pronajaté byty v Brně

Váháte, kde složíte hlavu při své blížící se studijní, pracovní nebo výletní cestě do Brna? Mrkněte se na Flatio. Na webu si prohlédněte, jaké jsou aktuálně pronajaté byty v Brně a získejte tak inspiraci pro lokalitu i konkrétní místo pobytu. A pokud máte volný byt a rádi byste ho využili pro střednědobé pronájmy, obraťte se na náš tým.