Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Tomas D
98%
Tomas D.
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Bratislava
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Zobrazit medailonek


Hodnocení

Celkové hodnocení majitele
default avatar
Jenny H.
Před před 7 měsíci
The apartment looked just like on the pictures. As I stayed for 5 months, it was very important that it was fully equipped - a fact which I really liked about the apartment. It was freshly renovated and very clean. The equipment was also clean and functioning. I especially liked the guide that the landlord prepared. It contains information on bus, shops and restaurants in the neighbourhood. So, it provides you with all the important information you need in order to get started in Bratislava. And if there is something not mentioned or you have any other questions, the landlord is very nice and helpful and answers all your questions. A slightly negative aspect is that you sometimes can hear your neighbours vacuum cleaning or slamming the door, but that is due to the construction of the building and quite normal in such a big house. But on the other side, the best aspect of the apartment is its location. I absolutely liked the fact that there is a bus stop right in front of the house. If you don't have a car and need to shop groceries, you can just hop on the bus, take 3 stations, hop off and you are directly in front of a Lidl - shopping made easy without a car! The university is also only a 2-stop bus ride or a 10-15 minutes walk away from the apartment, so it's perfect for students of the University of Economics.
All in all, I really enjoyed my stay there and can only recommend to book this lovely apartment.
Denise C.
Denise C.
Před před rokem
Everythis was perfect!
Tereza L.
Tereza L.
Před před rokem
Bydlení mohu jen doporučit! A to z důvodů klidné lokality s přírodou, příjemných sousedů, ale především z bytu samotného a chování jeho majitele. V bytě bylo vše potřebné od jídelního nádobí až po žehlící prkno. Majitel nám tam nechal k používání kávu, čaje, základní dochucovadla... Pan Dobeš s celou rodinou jsou velmi milí, vstřícní a ochotní. Pokud hledáte ubytování pro jednu až dvě osoby v klidné části města s docházkovou vzdáleností ke všemu potřebnému, doporučuji tento byt všema deseti! :)
Sona J.
Sona J.
Před před 2 lety
Krásně zařízený byt, kde nechyběly doplňky a drobnosti, které zpříjemní pobyt. Nachází se hned u zastávky autobusů a kousek od supermarketu. V blízkosti je i lesopark, kde se dá běhat. Majitelé jsou skvělí, maximálně vstřícní. Tento pronájem můžu jen doporučit. Za mě 100%

Reference

Zatím nejsou k dispozici žádné reference
O mně
Sme mladá rodinka, žijeme v Bratislave a ponúkame na prenájom pekný a útulný 1-izbový byt s vynikajúcou dostupnosťou do centra Bratislavy, ako aj do mnohých žiadaných častí mesta.

Naposledy online
12 hodin
Registrace na Flatio
Červen 2017

Tomas je ověřený majitel.
Co to znamená?