Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronajměte si byt na Slovensku

Užijte si svůj pobyt na Slovensku 14 dní, 4 týdny nebo třeba i 6 měsíců bez obav z toho, že budete bydlet v předražených hotelech nebo na rušných kolejích bez soukromí. Na Flatio si velmi jednoduše zajistíte pronájem plně zařízeného bytu na SK během pár minut a podle svých představ.

Stačí si přes internet prohlédnout fotky a virtuální prohlídky jednotlivých nabídek, požádat si o rezervaci vybraného pronájmu a vyčkat maximálně 24 hodin na potvrzení. Pak si jen dohodnete potřebné papíry, předání klíčů a můžete bydlet. Žádné zbytečné zdržování, platba kauce nebo kupování spotřebičů.

Vyberte si z 24 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Nejnovější nemovitosti k pronájmu na Slovensku

Vyrážíte na pracovní cestu, studijní pobyt nebo výlet na Slovensko, kde plánujete strávit 14 dní nebo třeba i 6 měsíců? Vyberte si na Flatio vhodný střednědobý pronájem bytu o různých dispozicích. Vyhnete se tak předraženým hotelům a nemusíte se starat o to, zda chytnete na koleji fajn spolubydlící/ho.

Pronájem bytu na SK seženete rychle a jednoduše. Stačí omrknout každý den na Flatio nejnovější nabídky a prohlédnout si je s pomocí přiložených fotek nebo virtuálních prohlídek. Pak provedete rezervaci a vyčkáte maximálně 24 hodin na potvrzení. Po domluvě si předáte klíče a můžete a začít okamžitě bydlet.

38 481  / 30 dní
1 283  / den
Včetně všech služeb
od  41 404  / 30 dní
od  1 380  / den
Včetně všech služeb
od  44 104  / 30 dní
od  1 470  / den
Včetně všech služeb

Jak si pronajmout byt na Slovensku?

Plánujete se na měsíc nebo třeba i půl roku zabydlet na Slovensku? Pokud nechcete platit za předražené hotely nebo penziony a životu na kolejích nefandíte, mrkněte se na nabídky střednědobých pronájmů na Flatio. Jako cizinec máte stejné možnosti jako rodilý Slovák, stačí Vám k zařízení platné osobní doklady a potřebná smluvní dokumentace.

Chci si pronajmout byt na Slovensku. Jak na to?

  1. Vyberte si ze široké nabídky pronájmů bytů o různých dispozicích. Omrkněte virtuální prohlídky, fotky a zvolte ideální bydlení pro Vaše potřeby.
  2. Požádejte o rezervaci zvoleného bytu a zaplaťte 500 Kč poplatek.
  3. Vyčkejte maximálně 24 hodin na potvrzení pronajímatelem.

Pak se jen vyřídí nutné papíry a domluví se předání klíčů. Díky Flatio budete během jednoho dne vědět, zda máte bydlení na 14 dní, měsíc nebo i půl roku zajištěné.


Potřebujete vybrat bydlení na pár měsíců na Slovensku?

Slovensko je malebná krajina umístěná ve střední části Evropy. Chystáte se vycestovat do této země v následujících měsících a strávit v ní 14 dní, 4 týdny nebo i půl roku?

Ať už se na Slovensko dostanete v rámci pracovní cesty, studentského pobytu nebo je to další cíl Vaší nomádské pouti po světě, tak si přijdete na své. V Bratislavě i dalších větších městech SK najdete spoustu coworkingových center, kde můžete networkingovat a poznávat nové lidi od rána až do večera.

A nevěšte hlavu, nemusíte se ubytovat v předražených hotelech, stačí mrknout na Flatio a vybrat si vhodný střednědobý nebo krátkodobý pronájem bytu o různých dispozicích. V nabídce najdete garsonky, malé 1+1, větší 4+1 nebo také luxusní byty. Nejpozději do 24 hodin od podání rezervace přes web budete vědět, zda je bydlení na vybrané období Vaše.

Jaké jsou výhody pronájmů na Flatio?

  • Všechny byty jsou kompletně zařízené.
  • Neplatíte žádnou kauci.
  • Vše je rychlé a jednoduché – maximálně do 24 hodin od rezervace se Vám ozve pronajímatel a potvrdí Vaši objednávku.
  • Pro firmy je možná platba na fakturu se splatností až 60 dní.

Bydlení a život na Slovensku

Zažijte Slovensko na vlastní kůži. Vydejte se do této středoevropské krajiny na stáž, studia, za prací nebo třeba nasbírat inspiraci jako digitální nomád. Díky týmu Flatio si najdete snadno a rychle vhodný pronájem v lokalitě, která Vás zaujala a zároveň ušetříte. Žádná kauce ani vysoké platby pro realitní kanceláře Vás u nás strašit nemusí – zaplatíte jen 500 Kč rezervační poplatek a servisní poplatek podle délky pobytu.

Životní náklady na Slovensku

Pokud Vás vaše pracovní cesta, studijní pobyt nebo třeba výlet za přáteli vede na Slovensko na 14 dní, 4 týdny nebo i pár měsíců, tak se včas informujte, co můžete čekat za výdaje. Ty se totiž liší nejenom podle zemí, ale také vybraného města i lokality pro bydlení.

Průměrné životní náklady na Slovensku jsou podobné výdajům v České republice. Stejně jako tomu je i v jiných státech Evropy, tak za život v hlavním městě si připlatíte. Levněji však můžete pobývat třeba v Nitře nebo Žilině. Největší měsíční platbu očekávejte za bydlení a peněženky si vyprázdníte i za stravování.

Cena pronájmů na Slovensku

Život na Slovensku vychází ve srovnání s jinými evropskými zeměmi levně. Průměrná cena pronájmu na SK se u bytů o dispozici 3+1 pohybuje v hlavním městě kolem 24100 Kč, což je oproti Německu nebo Rakousku o dost nižší sazba. Ceny pronájmů na SK se však liší samozřejmě podle lokality – za centrum si připlatíte a okrajové části budou naopak o dost levnější. Záleží je na Vás, pro jakou část města se nakonec rozhodnete.


Střednědobý pronájem

Bratislava

Ubytování pro studenty

Bratislava

Ubytování zaměstnanců

Bratislava

Erasmus ubytování

Bratislava

Ubytování pro digitální nomády

Bratislava

Krátkodobý pronájem

Bratislava

Střednědobý pronájem

Bratislava

Ubytování pro studenty

Bratislava

Ubytování zaměstnanců

Bratislava

Erasmus ubytování

Bratislava

Ubytování pro digitální nomády

Bratislava

Krátkodobý pronájem

Bratislava

Studium a práce na Slovensku

Čeká Vás půlroční studijní pobyt na SK a nechcete bydlet na kolejích kvůli nadměrnému hluku? Anebo potřebuje Vaše firma přesunout zaměstnance na Slovensko na pár měsíců a hotely jsou podle Vás zbytečně drahé? Pro oba případy existuje snadné řešení pro sehnání vhodného bydlení. Využijte široké nabídky pronájmů bytů o různých dispozicích na Flatio, které si můžete zajistit na 14 dní až 6 měsíců.

Jaké jsou 3 hlavní přednosti pronájmů na Flatio?
  • Rychlé vyřízení – do 24 hodin budete mít potvrzení, že je rezervovaný byt Váš.
  • Neplatíte žádnou kauci.
  • V nabídce jsou pouze kompletně zařízené byty.

Práce i studium na Slovensku je díky Flatio pohodlnější. Jako majitel firmy seženete snadno a rychle pronájem bytu pro zaměstnance na Slovensku a jako student si můžete vybrat bydlení s dostatečným množstvím soukromí.

Slovenské univerzity

Vyrazte na Slovensko studovat na zdejší vysoké školy a zažijte parádních pár měsíců plných poznávání zdejší kultury i nových známostí. Univerzit na Slovensku je velké množství a studium VŠ pro cizince umožňuje mnoho z nich.

Oslovila Vás nejvíce Univerzita Komenského v Bratislavě nebo byste dali přednost spíše Technické univerzitě v Košicích? Zajistěte si včas bydlení ve vybraném městě, ať se nemusíte trápit nedostatkem soukromí na kolejích, kde je navíc i dost rušno. Na Flatio si můžete vybrat z bytů o různých dispozicích podle Vašich potřeb. Pak jen požádáte o rezervaci online a nejpozději za 24 hodin budete vědět, zda je pronájem Váš.

Erasmus na Slovensku

Plánujete vycestovat na studijní pobyt na Slovensko? Zažijte program Erasmus v Bratislavě, Trnavě nebo třeba Bánské Bystrici. Zdejší vysoké školy jsou připravené na studenty z celého světa a zajistí pro Vás zážitky, na které budete ještě dlouho vzpomínat.

Pokud Vám vadí bydlení na univerzitních kolejích, kde je častý hluk, mrkněte na nabídku pronájmu na Flatio na 14 dní, měsíc nebo třeba i celý půl rok. Buď si můžete zajistit samostatný pokoj, garsonku nebo s pár přáteli byt o dispozici 3+1. Vše podle Vašich potřeb a v kompletně zařízené výbavě. Rezervovat si bydlení můžete odkudkoliv na světě, kde chytnete připojení k internetu.

Hledáte jazykovou školu, která Vás naučí slovensky?

Jestliže plánujete vycestovat na pár měsíců na Slovensko, zajistěte si kurzy slovenštiny pro cizince v Bratislavě, Trnavě nebo třeba Košicích. Zdejší jazykové školy poskytují individuální lekce, skupinovou výuku i kurzy po internetu – vše podle potřeb svých klientů. Oslovit můžete třeba Inštitút jazykov a vzdělávania, Súkromnou jazykovou školu SOPHIA nebo třeba Centrum jazykovej a odbornej prípravy.

Nemáte peněz nazbyt, ale rádi byste se naučili jazyk alespoň v základech při svém pobytu? Kurzy slovenštiny pro cizince zdarma můžete najít na internetu nebo je v rámci programu Erasmus poskytují studentům univerzity.


Pronájmy bytů v dalších lokalitách