Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Pavel Z
99%
Pavel Z.
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Brázdim, Praha
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Zobrazit medailonek


Hodnocení

Celkové hodnocení majitele
Vedrana T.
Vedrana T.
Před před 2 lety
Beautiful and comfortable appartmant in quiet ambience.
Petra Z.
Petra Z.
Před před rokem
Skvělá a ochotná komunikace, byt je perfektní a ideální pro 1-2 osoby, oceňuji skvělou a prostornou terasu a fantastickou lokalitu v momentálně velmi trendy lokalitě pražských Holešovic, v dosahu nepřeberné množství obchodů, restaurací, ihned na tramvajové zastávce a přitom byt, jenž je situován do dvora je zárukou klidu. Doufám že budu mít možnost se někdy vrátit!
Boris K.
Boris K.
Před před 3 lety
having holliday in czech i highly recomend the "Brázdimský statek" it's a place you can relax after walking, looking around from busy city.it'a quiet place at night.Room was very clean with very comfortable bed and complete kitchen stuf...from cooking to dining..no problem as well for laundry there is washing machine can dry as well in backyark..during mornings you can visit garden there is a sheep's,can watch bench to sit under sun fountain,small lake..and also if you feel warm there is nice swimming pool..its like you stay in resort....nothing ask for more very happy to stay...couple owner are good very accomodating, language is not barrier bec they speak english..and staff was so good very helpfull for what you need...i miss already the place we really love it and before i forget its easy to go in city just 10minute by walk to bus stop and 15 minute to metro you are already in city.very easy and fast....Have very good and nice experience with this accommodation. Thanks so much.
Alejandro J.
Alejandro J.
Před před 3 lety
The flat was excellent and in the conditions I was told, I enjoyed a lot my stance at the flat. Practical, nice and very comfortable. The landlord welcomed me to the apartment and explained how everything worked inside the apartment. He always answered every time I had any questions or needed something, very helpful!

I recommend A LOT the flat!
Martina C.
Martina C.
Před před 3 lety
Moc pěkné,nové a klidné bydlení
default avatar
Carmela U.
Před před 3 lety
Pleasant stay. Decent people. A bit isolated without car though.
Nuno M.
Nuno M.
Před před 3 lety
Pavel is a wonderful landlord who went above and beyond to ensure we had the perfect stay. We enjoyed our time at his apartment so much that we decided to rent another apartment of his a few months from now.

Brázdimský Statek (the residential complex where the apartment is located) is home to a lovely and quiet community; a place perfect for those wishing to relax or who, like me, work remotely on a daily basis. However, if you wish to regularly travel to central Prague by public transport, be prepared for some 1hr+ trips (the only downside to our stay, if you could even call it one).

The apartment itself was well decorated, well equipped, and in perfect condition; could not wish for more.

All in all: a wonderful stay. Highly recommended!
default avatar
Alena K.
Před před 2 lety
S bydlením jsme byli naprosto spokojeni.Čistota v celém objektu,krásně upravená zahrada ,vstřícný majitel,možnost parkování za branou.Doporučujeme.
Jiri L.
Jiri L.
Před před 2 lety
ochotní, vzdělaní a inteligentní lidé, byt čistý, vše nové, dobrá cena, děkuji za vstřícnost
Nuno M.
Nuno M.
Před před 2 lety
Lovely place in a nice location.
Recommended.
Lauren O.
Lauren O.
Před před rokem
The apartment was fantastic, very modern and had everything needed for a thoroughly enjoyable stay! The location is about 35 minutes from the metro and another 15-20 minutes after that to the city centre, but we both worked full time in the city and it wasn’t an issue! Pavel was a great landlord and was always willing to help solve any issues.
Jonathan W.
Jonathan W.
Před před rokem
Very good on all points, great landlord.

Reference

Zatím nejsou k dispozici žádné reference
O mně
Jsem majitelem 2 činžovních domů a dalších bytů, které pronajímám přes 20 let. Postavil jsem nově objekt komunitního bydlení pro seniory Brázdimský statek, kde je 28 bytů. Každý den se věnuji svým nemovitostem a mám i pracovníka, který je v případě potřeby schopen vše opravit.
Záliby a koníčky
Cestování, sport.

Naposledy online
4 měsíce
Registrace na Flatio
Listopad 2017

Pavel je ověřený majitel.
Co to znamená?