Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Martina P
99%
Martina P.
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Praha
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Zobrazit medailonek


Hodnocení

Celkové hodnocení majitele
default avatar
Andrej N.
Před před 5 měsíci
Super majitele, velmi vstricne.
default avatar
leo k.
Před před 17 dny
Wonderful hosts and apartment.
Katarína B.
Katarína B.
Před před rokem
We loved the flat as well as it's location. The flat is close to all amenities (Metro station, supermarkets, doctor, dentist, gym, shopping center, etc.), the neighbourhood is nice, clean and with a lot of green space. The owners always helpful, kind and prompt to respond any query. The flat was impeccable, fully equipped and prepared above our expectations. Highly recommended!
František M.
František M.
Před před 3 lety
Vkusně zařízený byt se vším potřebným. Klidná čtvrť s upraveným okolím. Dobrá dostupnost blízko metra.
Evgeniia K.
Evgeniia K.
Před před 3 lety
This by far is the best neighbourhood I've lived in in Prague. Beautiful flat, multiple shops in walking distance.
default avatar
Stanislav K.
Před před rokem
Byt je ve skvělé, tiché lokalitě. Byt se hodí i pro malou rodinku (teda myslím, pokud máte cestovnou postílku ;) ), je komplet zařizen, spolupráce s majitelkou skvělá, dokonce nám sehnala i dětskou židličku :) .
Dostupnost dobrá, kousek je totiž metro B (cca 3 min. pěšky). Autobusová zastávka je taky kousek od bytu, jezdí tudy bus, který Vás zaveze do OC Nové Butovice.
Byl sme ubytováni jen krátce (2 měsíce), ale vřele doporučuji, vhodný hlavne na dlouhodobejší podnájem.
Děkujeme majitelce za příjemné bydlení, rod. Kyselicová.
LAYLA K.
LAYLA K.
Před před rokem
Martina and Marek were very helpful and the flat was very well-appointed. Nice decorations and they thought of everything one could need, including cleaning products, lots of linens and dishes. Answered questions and solved issues quickly. Both great with English!
Jasmin Theres K.
Jasmin Theres K.
Před před rokem
The apartment is lovely and I truly felt at home. I stayed there for 10 months while studying at Charles University. The faculty of humanities is almost next door, really just a two minutes walk away. Grocery stores are also close-by which is very convenient. The area is very nice, also at night. As a woman living alone I never felt unsafe, even at night when coming home late after having some drinks I never felt unsafe. Thanks to the nearby metro stop (B line/yellow line) it is also very easy to get to the city center or to big shopping malls or tourist attractions. Martina, the landlady, is also nice and helpful.
Lucie M.
Lucie M.
Před před 11 měsíci
Byt je dostatečně prostorný, hezky zařízený, plně vybavený, ocenili jsme i garážové parkovací stání. Nachází se v klidné lokalitě vhodné pro rodiny s dětmi (blízkost hřišť), studenty i pracující (blízkost metra, obchodů). Spolupráce s majiteli byla naprosto bezproblémová.

Reference

Zatím nejsou k dispozici žádné reference
O mně
Jmenuji se Martina, bydlím ve stejné ulici jako je byt, který pronajímám. Jelikož to tady mám moc ráda a jsem si vědoma kvalit místního bytového areálu, rozhodla jsem se sdílet tuto příjemnou zkušenost i s jinými lidmi, kteří chtějí poznat Prahu a zároveň kvalitně bydlet v klidné čtvrti se skvělou dostupností a krásným okolím. Protože i já ráda cestuji, chápu potřeby návštěvníků a jsem vždy připravena poradit a pomoci.

Naposledy online
7 dní
Registrace na Flatio
Květen 2018

Martina je ověřený majitel.
Co to znamená?