Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha

Ubytujte se v samém srdci Evropy a užijte si pobyt v Praze naplno, ať jste student, digitální nomád nebo zaměstnanec na pracovní cestě. Zajistěte si včas střednědobý pronájem bytu v Praze od přímého majitele na Flatio na 2 týdny, měsíc nebo třeba i půl roku.

Stačí si vybrat ze široké nabídky bytů o různých dispozicích, které jsou kompletně vybavené a připravené k okamžitému využití. Hlavní město České republiky skrývá ohromné možnosti pro získávání nových přátel, klientů nebo i zakázek. Byla by škoda zmeškat svou šanci jen kvůli starostmi o bydlení. Vyřešte vše včas s pomocí Flatio.

Vyberte si z 387 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Byty k pronájmu v Praze

Ať už sháníte byt k pronájmu na Praze 1 nebo třeba na Praze 10, na Flatio si vždy vyberete. Naše byty se nachází v lokalitách po celém hlavním městě! Jsou k dispozici na 14 dní nebo i celých 6 měsíců. Široká nabídka na Flatio nabízí pronájem plně zařízených bytů v Praze nejčastěji dispozic 1+kk/1+1 a 2+kk/2+1, je však možné pronajmout byt také větší dispozice (např. 3+kk a větší).


Nejnovější byty k pronájmu v Praze

Plánujete cestu do hlavního města České republiky a už se nyní poohlížíte po místě, kde budete během Vaší návštěvy bydlet? Na Flatio můžete každý den sledovat nejnovější byty k pronájmu na 14 dní, 4 týdny nebo i 6 měsíců a žádná parádní nabídka Vám neunikne. Vybírat si můžete z bytů různých dispozic, které jsou kompletně vybavené. Vy tak po příjezdu nemusíte vůbec nic řešit – jen se vybalíte a můžete jít objevovat krásy Prahy.

Omrkněte si vybrané bydlení přes online virtuální prohlídku, která oproti video prohlídce umožní projet každý pokoj i roh svým tempem. Pak stačí jen provézt rezervaci a nejpozději do 24 hodin budete vědět, zda je pronájem Váš. Prohlédněte si naši aktuální nabídku bytů v Praze!

58 000  / 30 dní
1 933  / den
Včetně všech služeb
57 000  / 30 dní
1 900  / den
Včetně všech služeb
35 000  / 30 dní
1 167  / den
Včetně všech služeb
od  26 100  / 30 dní
od  870  / den
Včetně všech služeb
27 000  / 30 dní
900  / den
Včetně všech služeb
32 000  / 30 dní
1 067  / den
Včetně všech služeb
45 000  / 30 dní
1 500  / den
Včetně všech služeb
od  32 550  / 30 dní
od  1 085  / den
Včetně všech služeb
od  12 870  / 30 dní
od  429  / den
Včetně všech služeb
57 000  / 30 dní
1 900  / den
Včetně všech služeb
48 000  / 30 dní
1 600  / den
Včetně všech služeb
24 000  / 30 dní
800  / den
Včetně všech služeb

Sháníte pronájem bytů v Praze, matičce měst, nejen pro studenty či zaměstnance?

V Praze to každý den i noc žije naplno. Studenti v hlavním městě ČR zakusí pravý univerzitní život. Digitální nomádi poznají inspirující končinu. A zaměstnancům se zde může ukázat nová pracovní příležitost. Plánujete do Prahy vyjet na 14 dní nebo i půl roku a sháníte si bydlení? Neutrácejte za předražené hotely nebo vysokoškolské koleje bez soukromí. Vyberte si ze střednědobých pronájmů plně vybavených bytů na Flatio.

Náklady na bydlení a život v Praze

Pokud jste za svou cílovou destinaci zvolili hlavní město České republiky, je nutné už od počátku počítat s vyššími výdaji. Náklady na život v Praze jsou totiž vysoké nejenom v cenách nájmů, ale také ve stravování nebo službách.

Velký rozdíl je také v lokalitě, kde se rozhodnete bydlet – v centru si připlatíte za vše, protože jde o památkovou oblast. Ušetříte naopak na okrajových částech Prahy, kde jsou životní náklady podstatně menší.

Studium v Praze

Hlavní město České republiky se pyšní světově známými vysokými školami a jednou z nejstarších evropských univerzit. Už víte, na jakou byste se chtěli v rámci svého pobytu podívat během pár měsíců, co strávíte na studiích v Praze? Velkým lákadlem je nejenom Univerzita Karlova, ale také České vysoké učení technické nebo třeba Vysoká škola ekonomická. Využít můžete také soukromých vysokých škol, kdy mezi nejznámější patří Metropolitní Univerzita Praha. A na Flatio nabízíme také široké spektrum studentských bytů k pronájmu právě v Praze!

Erasmus v Praze

Praha se řadí k velmi oblíbeným lokalitám pro pobyty studentů v programu Erasmus. Chcete se připojit mezi ně a zajet do hlavního města České republiky na Univerzitu Karlovu, ČVUT nebo třeba VŠE? Stačí si zvolit, na které univerzitě byste chtěli strávit 4 týdny, 3 měsíce nebo i půl roku. A pak si jen vybrat střednědobý pronájem bytu na Flatio.

Hledáte ubytování v Praze na fakturu?

Vysíláte zaměstnance na pracovní cestu do hlavního města České republiky, která bude trvat 4 týdny, měsíc nebo třeba i celý rok? Flatio for Business nabízí skvělé řešení pro firmy, které potřebují ubytovat své lidi a nechtějí vyhazovat peníze za předražené hotely.

Vyberte si na webu ideální střednědobý pronájem bytu pro Vašeho zaměstnance v Praze a požádejte u něj o bezplatnou rezervaci. My Vám pak vyjdeme vstříc při vystavení faktury, která bude mít splatnost až 60 dní. Jako bonus můžete od nás počítat s exkluzivní zákaznickou podporou.Právě prohlížené byty na pronájem v Praze

Zatím nevíte, v jaké lokalitě hlavního města ČR chcete na pár týdnů nebo i měsíců bydlet? Inspirujte se jinými cestovali a omrkněte na Flatio aktuálně prohlížené byty. Získáte tak rychle představu, kde by se mohlo i Vám líbit. Přiložená virtuální prohlídka bytu v Praze u každé nabídky Vám navíc finální volbu ještě více usnadní.Právě pronajaté byty v Praze

Prohlédněte si na Flatio, jaké byly poslední pronajaté byty v Praze na následující dva týdny nebo třeba na celý měsíc. Hned máte přehled, o jaké bydlení je v Praze zájem a můžete si ho na svůj blížící se pobyt rezervovat také. A pokud vlastníte byt a rádi byste ho pronajali, ozvěte se našemu týmu do Flatio.

22 000  / 30 dní
733  / den
Včetně všech služeb
22 000  / 30 dní
733  / den
Včetně všech služeb
22 000  / 30 dní
733  / den
Včetně všech služeb
22 000  / 30 dní
733  / den
Včetně všech služeb
22 000  / 30 dní
733  / den
Včetně všech služeb
21 000  / 30 dní
700  / den
Včetně všech služeb
21 000  / 30 dní
700  / den
Včetně všech služeb
21 000  / 30 dní
700  / den
Včetně všech služeb
21 000  / 30 dní
700  / den
Včetně všech služeb
22 000  / 30 dní
733  / den
Včetně všech služeb
18 000  / 30 dní
600  / den
Včetně všech služeb
33 500  / 30 dní
1 117  / den
Včetně všech služeb

Pronajměte si byt v jednom z pražských obvodů či městských částí: co byste měli vědět před výběrem?

Rádi byste si na území Prahy vybrali lokalitu, ve které budete následující 2 týdny, měsíc nebo také třeba i 6 měsíců bydlet? Neděste se komplikovaného členění hlavního města ČR, pomůžeme Vám v něm najít systém. Praha se rozděluje na:

  • 10 městských obvodů,
  • 22 správních obvodů,
  • 57 městských částí.

Některé z městských částí navíc najdete od roku 1994 ve více správních obvodech, protože došlo ke změnám ve vymezení jednotlivých hranic. Na Flatio se všemi druhy členění počítáme a výběr bytu podle lokality tak pro Vás bude snadný.

Zvolte si sami lokalitu, kde budete bydlet a užijte se svůj pobyt v hlavním městě České republiky plnými doušky. Dáváte přednost kulturním zážitkům z první ruky jako obyvatelé Starého města? Nebo chcete pobývat v poklidném prostředí okrajového Chodova?

Omrkněte si vyhlédnuté pronájmy bytů s pomocí připravených fotografií nebo virtuálních prohlídek. Vše svým tempem a odkudkoliv na světě.