Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Marie P
99%
Marie P.
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Brno
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Zobrazit medailonek


Hodnocení

Celkové hodnocení majitele
Alla Y.
Alla Y.
Před před 24 hodinami
Pohodlný, prostorný, hezky a čistý být. Vynikající komunikace s majitelkou

Nice and clean flat, located in a quiet neighborhood. The landlady is very helpful and pleasant
Martin S.
Martin S.
Před před 4 měsíci
Dobře vybavený byt, výborná komunikace s paní majitelkou.
Ioannis P.
Ioannis P.
Před před 9 měsíci
Marie is an excellent host and a truly kind-hearted person. I was lucky enough to spend nearly eight months in her flat, while I had to be in Brno for a work-related project. If only I could stay in Marie's flat more! When I checked in, the flat was very clean, and she provided me with all the necessary amenities and toiletries. She was always very quick in responding to my messages, doing everything she could to make my stay in Brno as smooth as possible. Her flat is ideal for a couple, but it could also work very well for single professionals wishing to live a comfortable flat. It is also modern, well-appointed, spacious and bright; warm during the winter, and cool during the summer. It is located in a quiet neighbourhood, right next to Bílá Hora, which is a hilly green park that offers lovely views of the entire city of Brno. It's also the perfect spot for some exercise in the nature (e.g. hiking, jogging, etc.). The flat is also right next to a super market, and only about 800m away from a big shopping centre. Additionally, it's very well connected to the city centre both by tram and bus. I can't recommend enough this flat to anyone planning to live in Brno for a while, or even longer. Actually, the more, the better, as long as it's in Marie's flat!
default avatar
Hana N.
Před před rokem
Velice útulný a příjemný byt, nechybělo nám opravdu nic. Kuchyně velmi dobře vybavená spotřebiči a nádobím, vše funkční a pěkné. Opravdu kvalitní internetové připojení. Paní majitelka je milá a vstřícná, komunikace s ní skvělá. Bydlení rozhodně vřele doporučujeme.
MIRIAM M.
MIRIAM M.
Před před 3 lety
La propietaria es la mejor que hemos tenido en la vida. Muy atenta y amable. Incluso nos ayudó con el transporte. Volveria sin dudarlo a su apartamento.
Begum K.
Begum K.
Před před 3 lety
I think she is the best owner. She prepared everthing before my arrival and every detail was thought. She helped me whenever, whenever i needed. She made my stay pleasant and comfortable.

Reference

Zatím nejsou k dispozici žádné reference
O mně
Jsem maminka 3 dětí, začínám podnikat v oblasti ubytování. Těším se na setkání s Vámi. Budu se snažit naplnit vaše představy o kvalitním ubytování.

Naposledy online
2 dny
Registrace na Flatio
Listopad 2018

Marie je ověřený majitel.
Co to znamená?