Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Zuzana S
100%
Zuzana S.
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Praha
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Zobrazit medailonek


Hodnocení

Celkové hodnocení majitele
Dmytro G.
Dmytro G.
Před před 6 měsíci
Great apartment with everything that you need and more. Very comfy. Location is nice, 25-30 min to the City center. Zuzana (landlord) is a wery welcoming person. Me and my wife had zero issues. Fully recommend!
Jakub J.
Jakub J.
Před před měsícem
Naprosto skvělý byt s domácí atmosférou. Nic v bytě nechybělo, vybavení super, lokalita super, a je tam příjemný klid. Komunikace s majitelkou na jedničku, vše proběhlo v pořádku.
default avatar
Pavlína K.
Před před 3 měsíci
Moc příjemné paní ubytovatelky :-) Hezký byt, plně vybavený včetně kávovaru a základních potravin, nescházelo nám nic. Zatím nejlepší byt, kde jsme bydleli.
Martin V.
Martin V.
Před před 3 měsíci
Bydlení moderní, čisté, plně vybavené k absolutní spokojenosti. Výhodou je garážové stání a dostupnost mhd. Spolupráce se slečnou pronajímatelkou na jedničku, vstřícná a ochotná, bezvadná domluva. Vřele doporučuji.
Lucia M.
Lucia M.
Před před rokem
The flat is modern and tastefully furnished, bright and spacious. Communication with Zuzana and her mum was excellent, they both responded promptly to any of my messages. Overall, I would recommend this flat.
Jindřich R.
Jindřich R.
Před před 9 měsíci
Nice cosy apartment with big fullyequipped kitchen. Garage spot included!
Bogdan A.
Bogdan A.
Před před 10 měsíci
I recommend the place 100%, as it was very clean, comfortable and fully furnished in a modern style. The apartment building is on a quite street close to city center. Also, Zuzana was a great landlord, acted very nice and responded promptly. I definitely had a good time staying there.
default avatar
Zuzana B.
Před před 8 měsíci
V bytečku všechno vybavení ,opravdu snad nic nechybělo :)Čisto ,utulné, vkusně zařízené. Super dostupnost do centra. Mohu jen doporučit.

Reference

Zatím nejsou k dispozici žádné reference
O mně
My flat is located in Nusle, approx. 5 minutes from BUS or TRAM stations (Nám. Bratří Synků, Nuselská radnice, Horky or little bit further (7 minutes) to Klouboucnicka. The flat is fully furnished (also with coffee machine, TV, stereo, wifi) with a parking spot in garage, which is included in price. Also you can use train station Praha-Vršovice, which is only 5 minutes away and you can get to Praha-Hlavní nádraží by 5-minute train ride.
Záliby a koníčky

Naposledy online
1 hodina
Registrace na Flatio
Květen 2019

Zuzana je ověřený majitel.
Co to znamená?