Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Jan T
80%
Jan T.
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Poděbrady, Praha
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Zobrazit medailonek


Hodnocení

Celkové hodnocení majitele
default avatar
Chun-Chien H.
Před před 3 měsíci
This is a nice accommodation for students and people who just enter the workplace. The apartment is close to public transportation, less than a minute by walk. The room is outstandingly clean with large windows easily accessible to sunlight. The shared bathroom and restroom, cleaned by the clean laddies every day, are clean as well. The price is decent and reasonable. Slightly unfortunately, the apartment cannot make a perfect score due to the two disadvantages: soundproofing and the cleanliness of the shared kitchen. The former shall be improved by the owner. The latter is mainly up to the tenants who frequently use the kitchen. However, the owner can still establish stricter regulations and fines to help those selfish people with poor sanitation maintain the cleanliness of the kitchen. BTW, there are some tricky tenants breaking the smoking-free rule by stretching their heads outside the window to smoke. Overall, it is good.

Reference

Zatím nejsou k dispozici žádné reference
O mně
Jsem majitelem celého zrekonstruovaného objektu hostelu a penzionu Homér, pronajímám pokoje v tomto domě již několik let a vždy se snažím vyhovět všem požadavkům s cílem zajistit příjemný pobyt v Praze a v Poděbradech. I am the owner of the whole reconstructed hostel and pension Homer, I have been renting rooms in this house for several years and I always try to meet all the requirements in order to ensure a pleasant stay in Prague and city of Podebrady.
Záliby a koníčky
Zajímám se o architekturu. Je to moje koníček současně. Z toho důvodu mám sposty knih. Také Vám mohu dát tajné typy, kde hledat zajímavou architekturu v Praze.

Naposledy online
19 dní
Registrace na Flatio
Říjen 2019

Jan je ověřený majitel.
Co to znamená?