Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Landlords profile photo
Zatím nejsou k dispozici žádná hodnocení
Helena M.
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Praha
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Zobrazit medailonek

Hodnocení

Luxury apartment,terrace,magical garden centr Prag

Hodnoceno dne: 26.06.2023 Délka pobytu: 15 dní

The rooms were in a good condition than in the photos shown on the website. Everything was equipped well for immediate start. I sent a message to the owner, and she responded immediately and made my stay very comfortable. Thank you very much.

Sousedství
It’s 8 minute walk from tram station Victoria Zizicov, but with steep hill when you back home. Or 10 minutes walk to the Central Station Praha through the park which is clean and safe area. The apartment is on the top of hills.

We used rental car and easy to find a car parking lot around the apartment.

default avatar

Midori F.

Pronajímatel
Ubytování
Bezpečnost v sousedství
Služby v okolí
Veřejná doprava

Reference

Zatím nejsou k dispozici žádné reference
O mně
Mein Name ist Helena und mein Mann Livio und ich vermieten eine Wohnung, die wir mit viel Liebe und Sorgfalt eingerichtet haben. Jmenuji se Helena a s mým manželem Livie pronajímáme byt který jsme zařídili s láskou a velkou péčí.
Záliby a koníčky
Hello, our names are Helena and Livio, we love traveling and culinary experiences and good food. Wines, chocolates and various world regional traditional specialties are a great hobby. You could say it's our passion. That's why my husband Livie and I decided to combine our interests and, in addition to traveling for experiences, we will also provide our homes to travelers from all over the world. We like both internet and garden design. We will be happy to advise you where to eat well in Prague and what you must see in the Czech Republic. Hallo, unsere Namen sind Helena und Livio, wir lieben reisen und kulinarische erlebnisse und gutes essen. Weine, Pralinen und verschiedene weltregionale traditionelle Spezialitäten sind ein tolles Hobby. Man könnte sagen, es ist unsere Leidenschaft. . Deshalb haben mein Mann Livio und ich beschlossen, unsere Interessen zu vereinen und neben Erlebnisreisen auch Reisenden aus aller Welt unser Zuhause zur Verfügung zu stellen. Wir mögen sowohl Internet als auch Gartendesign. Wir beraten Sie gerne, wo man in Prag gut essen kann und was man in Tschechien gesehen haben muss. Ahoj jmenujeme se Helena a Livio, milujeme cestování a kulinářskými zážitky a dobré jídlo. Velkou zálibou jsou vína , čokolády a různé světové krajové tradiční speciality. Dalo by se říci že je to naše vášeň. Proto jsme se s manželem Livie rozhodli že spojíme záliby a kromě cestování za zážitky i my bude poskytovat naše domovy cestovatelům z celého světa. Mame rádi design jak internetový tak i zahradní. Rádi Vám poradíme kde se v Praze dobře najíst a co rozhodně musíte v Čr vidět.

Naposledy online
6 dní
Registrace na Flatio
Září 2020

Helena je ověřený majitel.
Co to znamená?