Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Alena M
100%
Alena M.
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Praha
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Zobrazit medailonek


Hodnocení

Celkové hodnocení majitele
Matyáš V.
Matyáš V.
Před před 3 měsíci
Tenhle byt má opravdu duši! Skvělá lokalita, návyková atmosféra živé pavlače a skutečně nadstandardní vybavení (od super kávy až po šroubovák). Navíc majitelka je víc než milá a fakt se snažila, aby nám nic nechybělo. Pro dlouhodobejsi pobyt bych ocenil větší okna, ale neni to nic, co by prochazka na Vitkov nespravila :) Rozhodně doporučuji!
Dzana V.
Dzana V.
Před před 4 měsíci
Byt byt utulny, velmi prijemny, hezky vybaveny, postel velmi pohodlna. Lokalita super- občanská vybavenost, pesky do centra a veškerá doprava na blizku.
Majitelka je ochotna a mila a byt rozhodne doporucuji!

Reference

Zatím nejsou k dispozici žádné reference
O mně
Half of my live I fully played Ultimate frisbee, I traveled around the Europe and used to meet nice people from abroad. It was a time to settle down a bit with my family and kids. Now I am a mummy of two boys as well as IT analytic gardening on a cottage :) Půlku života jsem hrála jen Ultimate frisbee, cestovala po Evropě, potkávala skvělé lidi. Nastal čas se trochu usadit s rodinou a dětmi. Teď už jsem ponejvíc máma dvou kluků, a zároveň IT analytik, co nejraději kutí na chatě :)
Záliby a koníčky
I can give you a contact to Ultimate frisbee teams in Prague. Mohu Vám doporučit, kdo a kde hraje Ultimate frisbee v Praze.

Naposledy online
3 dny
Registrace na Flatio
Únor 2022

Alena je ověřený majitel.
Co to znamená?