Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Lenka S
99%
Lenka S.
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Praha
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
Zobrazit medailonek


Hodnocení

Celkové hodnocení majitele
Mika H.
Mika H.
Před před 4 lety
Great place to stay!
Martin K.
Martin K.
Před před 6 měsíci
Všechno v pořádku, díky moc!
Michaela K.
Michaela K.
Před před 3 lety
Byt je plně vybavený, zařízený a je v něm vše, co si pro běžné bydlení můžete přát. Je skvělé umístěný, výborná dopravní dostupnost i krásný park Grébovka téměř za rohem. Lenka byla velmi ochotná a vstřícná hostitelka. Skvěle se nám zde bydlelo a mohu jen doporučit! :)
Sabina D.
Sabina D.
Před před 3 lety
Paní Lenka je velmi milá a pečlivá. Byteček je čisťoučký, útulný, plně vybavený a v dobré lokalitě poblíž MHD. Pobyt jsme si užili a určitě doporučujeme! Děkujeme :-)
Mika H.
Mika H.
Před před 4 lety
This was my second stay on Lenka's wonderful, convenient and practical apartment. I also liked its location close to a park.
Aleksander M.
Aleksander M.
Před před 2 lety
Eveyrthing regarding communication was smooth, and Lenka was a huge help whenever something occurred. I had an amazing time in her apartment during this 4 month period. I recommend this flat to anyone that is travelling to Prague
Andrzej S.
Andrzej S.
Před před 2 lety
A very cozy appartment, nicely decorated and well-equipped. I wish we have stayed longer :)
Petra K.
Petra K.
Před před 4 lety
Byt byl ve výborném stavu, perfektně připraven a bydlení v něm byla radost. Majitelka bytu je velice příjemná, nebyl nejmenší problém.
David G.
David G.
Před před 8 měsíci
Krásný byt, příjemné prostředí, skvělá dostupnost po Praze. V blízkém okolí Lidl, řeznictví, restaurace. Rychlý a stabilní internet.

Reference

Zatím nejsou k dispozici žádné reference
O mně
Pronajímám byt, ve kterém jsem sama 13 let bydlela a mám k němu tudíž nostalgický vztah. Vystudovala jsem produkci na DAMU a poté jsem pracovala dlouhou dobu pro různá pražská divadla a na různých divadelních projektech. Hodně z této mé periody byt stále odráží, i když je zcela nově zrekonstruován. Mám dvě malé děti.
Záliby a koníčky
Kromě divadla, výtvarného umění a hudby, mě velmi zajímá bytový design. S mužem, který je stavař, rádi realizujeme rekonstrukce a zařizování starých nemovitostí. Ať už bytů, ve kterých bydlíme, tak také velkého statku na venkově, kam rádi jezdíme s dětmi a který nám bude v tomto směru ještě dlouho skýtat možnost seberealizace. Baví mě cestování a poznávání nových krajů jak doma v ČR, tak také za hranicemi. Rádi jezdíme na hory, a to jak v létě, tak v zimě.

Naposledy online
26 dní
Registrace na Flatio
Leden 2017

Lenka je ověřený majitel.
Co to znamená?