Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Krakov

Najděte si bydlení v Krakově na několik měsíců na Flatio bez kauce a vysokých provizí! Toto krásné město nabízí spoustu památek a kulturního vyžití, bezstarostné bydlení zase Flatio. Stačí si vybrat jeden z nabízených bytů!

Vyberte si z nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Byty k pronájmu v Krakově

Ať už preferujete bydlení v centru nebo potřebujete bydlet spíše na okraji, na Flatio najdete bydlení podle vašeho gusta. Stačí se pohybovat po mapce a byty se vám ukážou podle toho, v jaké lokalitě se zrovna nacházíte. U každého bytu se vám zobrazuje i výše měsíčního nájemného, hned máte tedy přehled, jaké bydlení se v daném místě nabízí.


Noviě vložené byty k pronájmu v Krakově

Nabídka na Flatio není konečná, neustále se přidávají nové byty, stačí se jen chodit dívat na web flatio.cz, ať vám žádná neunikne. Všechny ceny jsou konečné včetně všech poplatků a internetového přopojení. Každý byt na Flatio je navíc plně vybavený, po nastěhování si tedy můžete místo shánění povlečení jen sednout a vychutnávat atmosféru vašeho nového domova. Co přesně se v bytě nachází si můžete zkontrolovat dle popisku, fotek nebo virtuální prohlídky. A kdybyste měly ještě nějaké dotazy, můžete napsat zprávu přímo majiteli a zeptat se ho na cokoli budete potřebovat!

Tyzenhauz
od 17 069  / 30 dní
od 589  / noc
Byt k pronájmu - Krakov, 1+1
Celý byt · 2 osoby · 30 m2
Tyzenhauz
od 18 865  / 30 dní
od 651  / noc
Byt k pronájmu - Krakov, 1+1
Celý byt · 2 osoby · 40 m2
Tyzenhauz
od 15 272  / 30 dní
od 527  / noc
Byt k pronájmu - Krakov, 2+1
Celý byt · 3 osoby · 40 m2
Tyzenhauz
od 43 121  / 30 dní
od 1 487  / noc
Byt k pronájmu - Krakov, 3+kk
Celý byt · 5 osob · 130 m2