Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Počet bytů/pokojů ihned k pronájmu na flatio.cz 47
Nejlevnější nabídka dostupná k pronájmu 28 647 Kč
Nejdražší nabídka k pronájmu v lokalitě Krakov Centrum 71 685 Kč
Bonusy při sjednání pronájmu přes Flatio bez kauce, online smlouva
Největší byt v nabídce v lokalitě Krakov Centrum 130 m2
Nejmenší byt, který je ihned k pronájmu 20 m2
Celkový počet uskutečněných pronájmů přes Flatio v této lokalitě 7

Hodnocení lokality Krakov Centrum

Lokalita Krakov Centrum byla návštěvníky a zájemci o bydlení hodnocena celkem 11 krát.

Čím atraktivnější lokalita je, tím více bude žádaná. Neváhejte tedy a raději uzavřete svou smlouvu o pronájmu bytu nebo pokoje ještě dnes. Všechny nabídky dostupné v Krakov Centrum zobrazujeme na mapě, kde přehledně vidíte ceny nájmů za 30 dnů pro jednotlivé nabídky pronájmů.

Nájemní byty a pokoje v lokalitě Krakov Centrum a okolí. Vyberte si ten nejlepší pro bydlení na pár měsíců

Někdo preferuje levnou a dostupnou garsonku, jiný zase luxusní apartmán. U nás najdete 47 volných bytů ihned k pronájmu. Byty k pronájmu ve městě Krakov Centrum, konkrétně v lokalitě Krakov Centrum, máme pro každého, ať už upřednostňujete ruch města, nebo ubytování v soukromí v okrajové části, kde se můžete z balkonu dívat do přírody a budete to mít kousek do práce.


Nové byty a pokoje k pronájmu ve městě Krakov Centrum a okolí. Bez kauce a přímo od majitelů

Flatio spolupracuje přímo s majiteli nemovitostí, kteří chtějí pronajímat bez realitky. Na profilu každého pronajímatele se můžete jednoduše podívat o koho se jedná a jak jej hodnotí předchozí nájemníci. Na Flatio jsme nastavili speciální principy pronájmů na pár měsíců. Takže u majitelů nemovitostí ani dalších pronajímatelů nebudete hradit žádnou kauci. Nejsme realitka, ale inovativní společnost, která přenáší celý proces pronájmu bytu do online řešení. Spoustu bytů k pronájmu v lokalitě Krakov Centrum lidé z Flatio osobně prošli, nafotili a vytvořili pro ně virtuální prohlídky. I proto ručíme za pravdivé informace u všech nabídek bydlení. Hledáte raději byt s výtahem, nebo si schody vyběhnete v rámci tréninku? V detailu bytu vždy zjistíte jeho kompletní vybavení.

37 086  / 30 dní
1 236  / den
Včetně všech služeb
42 384  / 30 dní
1 413  / den
Včetně všech služeb
42 384  / 30 dní
1 413  / den
Včetně všech služeb

Nejlepší nájemní byty a pokoje v lokalitě Krakov Centrum. Hodnocené samotnými nájemníky

Pokud hledáte ubytování ve městě Krakov Centrum, kde máte jistotu, že nebudete zklamáni, jste na správném místě. Následující nemovitosti jsou nejlepší volbou k pronájmu v této lokalitě. Nezáleží na tom, jestli jde o extra levné a dostupné ubytování v garsonce, nebo podkrovní apartmán s luxusním vybavením. Nájemníkům se nich prostě několik měsíců dobře bydlelo a podělili se s hodnocením pronajatého bytu.

37 086  / 30 dní
1 236  / den
Včetně všech služeb
42 384  / 30 dní
1 413  / den
Včetně všech služeb
42 384  / 30 dní
1 413  / den
Včetně všech služeb

Naposledy pronajaté byty v lokalitě Krakov Centrum a okolí

Takovéhle krásné byty si naši šťastní nájemníci ve městě Krakov Centrum právě pronajali. Inspirujte se při hledání vašeho ubytování, volné byty k pronájmu máme i pro vás. Nejlevnější nabídka pronájmu v lokalitě Krakov Centrum je dostupná již za 28 647 Kč za 30 dní a v ceně jsou již zahrnuty služby a internet.

37 086  / 30 dní
1 236  / den
Včetně všech služeb
42 384  / 30 dní
1 413  / den
Včetně všech služeb
42 384  / 30 dní
1 413  / den
Včetně všech služeb


Bydlení ve městě Krakov Centrum je jak pro zaměstnance, nomády nebo studenty

Každý preferuje jiný typ ubytování. Proto pro vás Flatio ve městě Krakov Centrum připravilo výběr toho nejlepšího ať už jste student, který se chystá na Erasmus, zaměstnanec, který se přesidluje do jiného státu (expat) či města nebo digitální nomád, který potřebuje změnu pracovního místa pro lepší produktivitu práce. Níže najdete seznam těch nejlepších bytů k pronájmu v lokalitě Krakov Centrum právě pro vás.Pronájmy bytů v dalších lokalitách