Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Byty k pronájmu ve Waršavě – Śródmieście

Plánujete vyrazit do hlavního města Polska v následujících týdnech? Tak to budete určitě shánět vhodné bydlení, které využijete na celou délku svého pobytu, ať už bude měsíční nebo třeba celoroční. Vyhněte se předraženým hotelům a neokrádejte se o své soukromí na univerzitních kolejích, obraťte se na Flatio a zajistěte si pronájem bytu ve Varšavě Śródmieście.

Vyberte si z 184 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Varšava – Śródmieście: byty k pronájmu

Rádi se všude zorientuje ve všem už na první pohled? Připravili jsme pro Vás na Flatio přehlednou mapku, ve které uvidíte hned všechny nabízené varšavské byty v Śródmieście k pronájmu. Stačí si jen vybrat.


Nejnovější byty ve Varšavě Śródmieście – pronajměte rychle a bez kauce

Už jste si omrkli všechny dostupné nabídky na Flatio, avšak zatím Vás žádná nezaujala? Nevěšte vůbec hlavu a mrkněte na nejnovější vložené pronájmy bytů bez kauce ve Varšavě Śródmieście. Využít je můžete na měsíc nebo i celý rok, záleží na tom, jak dlouho se plánujete zdržet v hlavním městě Polska.

65 775  / 30 dní
2 193  / den
Včetně všech služeb
52 620  / 30 dní
1 754  / den
Včetně všech služeb
36 308  / 30 dní
1 210  / den
Včetně všech služeb

Pronájem bytu ve Varšavě Śródmieście bezprostředně od vlastníka

Už Vás nebaví vyhazovat své naspořené peníze oknem za vysoké provize pro makléře nebo několikaměsíční jistiny pro majitele nemovitosti? V dnešní době už to není vůbec potřeba. Na Flatio si seženete pronájem bytu ve Varšavě i bez prostředníků nebo realitky. Zvládnete to sami z pohodlí svého současného bydliště a s pomocí internetu.

Jak pronajmout byt ve Varšavě Śródmieście

Chcete zhodnotit svou nemovitost o 20 % více, než jste to zvládli doposud při dlouhodobém pronajímání? Obraťte se na Flatio a vystavte si zdarma inzerát na webu. Může se tak dostat až k 50 000 poten­cionálním zájemcům, kteří se plánují zdržet v hlavním městě Polska na měsíc nebo i třeba celý jeden rok.


Právě prohlížené byty k pronájmu ve Varšavě Śródmieście

Stále ještě nejste plně rozhodnuti, zda chcete bydlet v Śródmieście nebo jiné lokalitě Varšavy? Mrkněte se na Flatio na právě prohlížené byty k pronájmu, na které se koukají jiní cestovatelé. A třeba Vám právě oni pomohou ve finálním výběru. Pak už si stačí bydlení jen rezervovat a do 24 hodin máte vše potvrzeno od pronajímatele.

65 775  / 30 dní
2 193  / den
Včetně všech služeb
52 620  / 30 dní
1 754  / den
Včetně všech služeb
36 308  / 30 dní
1 210  / den
Včetně všech služeb