Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Spolubydlení v České republice

Samota Vás děsí a společnost dalších lidí v bytě vítáte? Plánujete vyrazit třeba za studiem do České republiky, ale koleje Vám nevyhovují? Najděte si spolubydlení v ČR na Flatio a užijte si pobyt v srdci Evropy.

Vyberte si z 1126 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Nejnovější nabídky spolubydlení v České republice

Vydáváte se již brzy na pár týdnů nebo i měsíců do srdce Evropy za studiem nebo třeba výletem? Chcete pěkné místo k přespání, ale zároveň byste rádi ušetřili? Na Flatio seženete snadno spolubydlení v České republice. Mrkněte na nabídku pokojů k pronájmu a vyberte ideální místo. Pak si jen stačí požádat o jeho rezervaci a nejpozději do 24 hodin ji máte potvrzenou. Potom jen sbalíte kufry a můžete vyrazit do Česka za dobrodružstvím!


Spolubydlení v České republice bez realitky

Vaše cesty Vás vedou následujících pár týdnů nebo i měsíců do srdce Evropy? Sežeňte si včas místo, kam každý den složíte hlavu a odpočinete si. Vyberte si na Flatio spolubydlení v České republice bez realitky a kauce.U nás je vše snadné a rychlé. Vy tak máte nejpozději do 24 hodin od pronajímatele potvrzení o dostupnosti vybraného bydlení a můžete začít balit kufry na další dobrodružství svého života.

Nejlépe hodnocené pokoje k pronájmu v České republice

Jedete na měsíc půl roku, nebo i celý rok do Česka za studiem, prací či třeba delším výletem? Bydlete v domácím prostředí a mrkněte se na Flatio na nejlépe hodnocené pokoje k pronájmu v České republice.

Zuzana Š.
za 3 hodiny
Sleva až 9 % od  16 125  / 30 dní
od  14 674  / 30 dní
od  489  / noc
Miroslav B.
12 900  / 30 dní
430  / noc
Celý byt · 2 osoby · 34 m2 ·
Vhodné pro firmy!
Speciálně vytipovaný byt, který odpovídá požadavkům firemních zákazníků
Business
Byt k pronájmu - Praha 10 - Vršovice, 1+kk
 Ověřeno ·
13 hodnocení

Pronájmy bytů v dalších lokalitách