Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Spolubydlení v České republice

Samota Vás děsí a společnost dalších lidí v bytě vítáte? Plánujete vyrazit třeba za studiem do České republiky, ale koleje Vám nevyhovují? Najděte si spolubydlení v ČR na Flatio a užijte si pobyt v srdci Evropy.

Vyberte si z 599 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Nejnovější nabídky spolubydlení v České republice

Vydáváte se již brzy na pár týdnů nebo i měsíců do srdce Evropy za studiem nebo třeba výletem? Chcete pěkné místo k přespání, ale zároveň byste rádi ušetřili? Na Flatio seženete snadno spolubydlení v České republice. Mrkněte na nabídku pokojů k pronájmu a vyberte ideální místo. Pak si jen stačí požádat o jeho rezervaci a nejpozději do 24 hodin ji máte potvrzenou. Potom jen sbalíte kufry a můžete vyrazit do Česka za dobrodružstvím!

21 900  / 30 dní
730  / den
Včetně všech služeb
od  6 240  / 30 dní
od  208  / den
Včetně všech služeb
od  36 100  / 30 dní
od  1 203  / den
Včetně všech služeb

Spolubydlení v České republice bez realitky

Vaše cesty Vás vedou následujících pár týdnů nebo i měsíců do srdce Evropy? Sežeňte si včas místo, kam každý den složíte hlavu a odpočinete si. Vyberte si na Flatio spolubydlení v České republice bez realitky a kauce.U nás je vše snadné a rychlé. Vy tak máte nejpozději do 24 hodin od pronajímatele potvrzení o dostupnosti vybraného bydlení a můžete začít balit kufry na další dobrodružství svého života.

Nejlépe hodnocené pokoje k pronájmu v České republice

Jedete na měsíc půl roku, nebo i celý rok do Česka za studiem, prací či třeba delším výletem? Bydlete v domácím prostředí a mrkněte se na Flatio na nejlépe hodnocené pokoje k pronájmu v České republice.


Pronájmy bytů v dalších lokalitách