Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Spolubydlení v Praze

Už se Vám blíží cesta do hlavního města České republiky? Naplánujte si už teď, kde budete pár týdnů nebo i měsíců bydlet a vyberte si vhodný pokoj na Flatio. Spolubydlení v Praze bez realitky a kauce je u nás samozřejmostí.

Vyberte si z 817 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Spolubydlení v Praze – nedávno přidané nabídky pokojů

Na pronajmutí celého bytu v hlavním městě ČR nemáte peníze, ale rádi byste vyrazili na cestu za dobrodružstvím v srdci Evropy a vyhnuli se levným, ale velmi rušným univerzitním kolejím? Pronájem pokoje v Praze je díky Flatio snadný. Stačí omrknout nabídku, požádat o rezervaci a vyčkat max. 24 hodin na potvrzení.S námi si seženete spolubydlení v Praze snadno a odkudkoliv ze světa, kde máte internet

Albertov Rental Apartments P.
za 16 hodin
Sleva až 5 % od  30 720  / 30 dní
od  29 376  / 30 dní
od  979  / noc

Spolubydlení Praha – pokoje bez realitky

Čeká Vás již brzy cesta do srdce Evropy a nyní zvažujete, kde budete následujících pár týdnů nebo i měsíců bydlet? Sháníte si pronájem pokoje bez realitky? Na Flatio si vybere student nebo třeba i digitální nomád.Ať jste nyní na Islandu nebo třeba v Číně, spolubydlení v Praze bez realitky si seženete odkudkoliv. Stačí si vybrat, požádat o rezervaci a nejpozději do 1 dne budete vědět, zda se s Vámi na zvolené období počítá. Je to jednoduché a rychlé. Obraťte se na nás v hledání bydlení i Vy!

Nejlépe hodnocené pokoje k pronájmu v Praze

Rádi byste k bydlení na pár týdnů nebo i měsíců měli místnost s výhledem do dvora nebo třeba na východ slunce? Mrkněte se na Flatio na nejlépe hodnocené pokoje k pronájmu v Praze a sežeňte si snadno spolubydlení v srdci Evropy odkudkoliv ze světa, kde se aktuálně nacházíte.