Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Spolubydlení v Praze

Už se Vám blíží cesta do hlavního města České republiky? Naplánujte si už teď, kde budete pár týdnů nebo i měsíců bydlet a vyberte si vhodný pokoj na Flatio. Spolubydlení v Praze bez realitky a kauce je u nás samozřejmostí.

Vyberte si z 501 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Spolubydlení v Praze – nedávno přidané nabídky pokojů

Na pronajmutí celého bytu v hlavním městě ČR nemáte peníze, ale rádi byste vyrazili na cestu za dobrodružstvím v srdci Evropy a vyhnuli se levným, ale velmi rušným univerzitním kolejím? Pronájem pokoje v Praze je díky Flatio snadný. Stačí omrknout nabídku, požádat o rezervaci a vyčkat max. 24 hodin na potvrzení. S námi si seženete spolubydlení v Praze snadno a odkudkoliv ze světa, kde máte internet.

21 900  / 30 dní
730  / den
Včetně všech služeb
od  36 100  / 30 dní
od  1 203  / den
Včetně všech služeb
18 900  / 30 dní
630  / den
Včetně všech služeb

Spolubydlení Praha – hledáte nové pokoje a byty bez realitky k pronájmu?

Čeká Vás již brzy cesta do srdce Evropy a nyní zvažujete, kde budete následujících pár týdnů nebo i měsíců bydlet? Sháníte si pronájem pokoje bez realitky? Na Flatio si vybere student nebo třeba i digitální nomád. Ať jste nyní na Islandu nebo třeba v Číně, spolubydlení v Praze a bez realitky si seženete odkudkoliv. Stačí si vybrat, požádat o rezervaci a nejpozději do 1 dne budete vědět, zda se s Vámi na zvolené období počítá. Je to jednoduché a rychlé. Obraťte se na nás v hledání bydlení i Vy!

Jaké jsou největší benefity služby Flatio?

  1. Žádná kauce či přemrštěná provize.
  2. Plně zařízené apartmány.
  3. Nejpozději do 24 hodin po odeslání žádosti o rezervaci se dozvíte, zda je bydlení Vaše či nikoliv.

Jak funguje pronájem apartmánů přes Flatio?

Je to rychlé a snadné. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený apartmán, odešlete Žádost o rezervaci a počkejte maximálně 24 hodin na rozhodnutí majitele. Poté budete s jistotou vědět, zda s apartmánem můžete počítat či nikoliv. Pokud ano, budete moci dokončit smluvní proces, který zahrnuje také podpis smlouvy o pronájmu – vše probíhá online z pohodlí Vašeho domova bez nutnosti osobního setkání s majitelem!


Nejlépe hodnocené pokoje k pronájmu v Praze

Rádi byste k bydlení na pár týdnů nebo i měsíců měli místnost s výhledem do dvora nebo třeba na východ slunce? Mrkněte se na Flatio na nejlépe hodnocené pokoje k pronájmu v Praze a sežeňte si snadno spolubydlení v srdci Evropy odkudkoliv ze světa, kde se aktuálně nacházíte.