Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Nápověda Nápověda pro majitele Jak začít pronajímat na Flatio K čemu slouží aplikace Mé pronájmy?
Kategorie

K čemu slouží aplikace Mé pronájmy?

Jakmile projdete všemi kroky průvodce pro vložení vaší nabídky, bude vám vytvořen uživatelský účet ve webové aplikaci Mé pronájmy, do které budete zároveň přesměrováni a kam je možné se přihlásit také na adrese: https://app.flatio.com/sign/in

Tato aplikace je centrálním mozkem veškeré spolupráce se službou Flatio, skrze ni můžete spravovat své nabídky, nastavení inzerce, rezervace, nájemníky, smlouvy, atd. Samozřejmostí je také interní komunikace s potenciálními či skutečnými nájemníky. 

A pokud se častěji vyskytujete na těch mobilních zařízeních, zajisté vás potěší existence naší mobilní aplikace Flatio - My Rentals, která je dostupná jak na zařízení se systémem iOS, tak Android. Tato aplikace vám vyjde vstříc obzvláště ve chvíli, kdy se chcete k novým žádostem o rezervaci vyjadřovat co nejrychleji, a zároveň chcete mít plnou kontrolu nad aktualizací dostupnosti svých nabídek.

Ať už budete používat webovou či mobilní aplikaci, o nových zájemcích o vaše bydlení budete informováni téměř okamžitě také díky e-mailovým notifikacím a SMS. Schválit žádost o rezervaci tak můžete kdykoliv, stačí vám pouze připojení k (mobilnímu) internetu.

------------------------

POZNÁMKA: Veškerá praktická řešení nejrůznějších situací, které vám v této nápovědě představujeme, jsou proveditelná právě ve webové verzi aplikace Mé pronájmy.

 

Byl tento článek přínosný?