Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Nápověda Nápověda pro majitele Platby Kde najdu přehled všech plateb a vyúčtování?
Kategorie

Kde najdu přehled všech plateb a vyúčtování?

Přehled vyúčtovaných poplatků

Strhnuté částky odpovídající provizi za zprostředkování lze nalézt ve vyúčtování, které vám každý první den v daném měsíci v aplikaci Mé pronájmy zveřejníme. 

  1. V aplikaci Mé pronájmy klikněte na své jméno v pravém horním rohu a v zobrazené sekci Můj profil vlevo vyberte položku Vyúčtování.
  2. Zde uvidíte všechna vyúčtování, která vám byla doposud vystavena. 

Úhrada

Vyúčtování mají formu faktury, kdy na druhé stránce vidíte přesný rozpis jednotlivých plateb.

Ve většině případech se jedná o platby již uhrazené, částky systém strhává automaticky z nájmů, které vaši nájemníci posílají na náš sběrný účet. Občas se však může stát, že na stržení poplatku za zprostředkování není dostatek finančních prostředků. 

Typickým příkladem je hotovostní platba nájmu - pokud k takové platbě dojde, strháváme provizi z této platby z platby nájmu následujícího. Pokud však následující nájem (většinou ten poslední v daném nájemním období) nedokáže pokrýt výši obou provizí a vy již nehodláte nepokračovat v inzerci skrze Flatio, bude třeba dlužnou částku doplatit. V takovém případě bychom vám dali vědět. Pokud však v inzerci skrze Flatio hodláte pokračovat, dlužnou částku strhneme z nájmu vašeho následujícího nájemníka.

Můžu získat vyúčtování za celý rok?

Aktuálně bohužel nikoliv.

Byl tento článek přínosný?