Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Sueños de la Judería Centro Cordoba
2 osoby
1 ložnice
1 koupelna
50 m2
Wi-Fi
Vybavený
od  51 808  / 30 dní
včetně služeb a internetu
StayProtection
Stay Benefits

Váš pobyt v této nemovitosti bude krytý naším StayProtection balíčkem, a to včetně Stay Benefits! Více informací

Byt k pronájmu - Córdoba

translation

Popisek je zobrazen v původním jazyce.

Přeložit

Popisek byl přeložen automaticky.

Zobrazit v původním jazyce

Beautiful Apartment located in the heart of the Historic Center of Cordoba.
Ideal apartment for couples who want to get to know Córdoba from a privileged place due to the charm of the space and for being just a few meters from the most important places that must be known in Córdoba.
Upon entering the apartment there will be a comfortable space where the living room is located with a small but fully equipped kitchen, through some wooden steps you will access the upper part of the building where you will find the place for your rest and dreams, with a comfortable bed and a bathroom with shower.
It is the favorite space of all our friends.

The apartment is located very close to Plaza Cruz del Rastro, located at the end of San Fernando street. At its southern end it serves as the limit between the Paseo de la Ribera and the Ronda de Isasa.It is located just a few minutes from the most important places and you should not miss the opportunity to visit it.
Mosque-Cathedral of CórdobaEpiscopal palaceOld San Sebastian HospitalSynagogueAlcazar of the Christian MonarchsRoman bridgebridge gateCalahorra TowerGuadalquivir millscaliphal bathsroyal stablesFormer Cardenal Salazar HospitalMinaret of San Juan
Spring is its stellar moment, when the fragrance of flowers such as orange blossom and jasmine always accompany you, especially in a month of May brimming with traditional festivals in Córdoba.The Mosque-Cathedral, the Alcázar de los Reyes Cristianos, the Synagogue and the Roman bridge exemplify the historic center of Córdoba. A city that reflects its Roman past and the coexistence of Christian, Islamic and Jewish cultures throughout its history. Among the most recommended visits, the Jewish quarter, the Torre de Calahorra, the Roman theater, the Royal Stables, the Plaza de la Corredera... A good way to get to know the city is guided tours of its monuments or touring the thematic routes proposed from the tourist offices and among which are the Roman Cordoba, the route of the Caliphate or the Fernandina route through the medieval churches. Just 10 kilometers from the city and with direct bus connections, is the largest archaeological complex in Spain, Medina Azahara, the site of what was the capital of the Caliphate and declared a World Heritage Site since 2018. The charm of the city goes beyond its monumentality. A walk will discover a network of narrow streets (don't forget to go through the Callejón de la Luna and the Calleja de las Flores), squares, fountains and patios decorated with flowers. In fact, the great festivals of Córdoba revolve around these spaces. The Patios Festival, declared a World Heritage Site, stands out, but in May the May Crosses, the Battle of Flowers and the Rejas y Balcones contest are also celebrated. At that time, the city is filled with flowers, there are flamenco shows in the open air and a festive atmosphere in the street. The month concludes with the Cordoba Fair.

Pleasures made in CórdobaGoing for tapas, savoring the typical dishes of popular gastronomy, discovering equestrian art, enjoying a flamenco show in a tablao or relaxing in an Arab bath are special experiences in Córdoba. The best known areas to go for tapas are the old town and the neighborhoods of San Lorenzo, San Andrés and Santa Marina. You have to try Cordovan specialties such as salmorejo (mainly tomato-based cold soup), flamenquín (breaded pork loin roll), eggplants with honey, mazamorra (almond-based cold soup), Iberian ham from Los Pedroches, Zuheros cheese and Montilla-Moriles wine. You can enjoy the equestrian art and culture of the Andalusian horse throughout the year with shows in the Royal Stables. For its part, in the historic center there are many tablaos where flamenco music and dance performances are common. Finally, you can enjoy the experience of relaxing in a modern hamman in the Arab baths that you will find in the Jewish quarter area or by reserving the 'Andalusí Experience' at Turismo de Córdoba.

Krásný apartmán se nachází v samém srdci historického centra Córdoby.
Ideální byt pro páry, které chtějí poznat Córdobu z privilegovaného místa díky kouzlu prostoru a pro to, že je jen pár metrů od nejdůležitějších míst, která je třeba v Córdobě znát.
Po vstupu do apartmánu se nachází pohodlný prostor, kde je umístěn obývací pokoj s malou, ale plně vybavenou kuchyní, přes několik dřevěných schodů se dostanete do horní části budovy, kde najdete místo pro váš odpočinek a sny, s pohodlnou postelí a koupelnou se sprchou.
Je to oblíbený prostor všech našich přátel.

Apartmán se nachází v těsné blízkosti náměstí Plaza Cruz del Rastro, které se nachází na konci ulice San Fernando. Na svém jižním konci slouží jako hranice mezi Paseo de la Ribera a Ronda de Isasa. nachází se jen několik minut od nejdůležitějších míst a neměli byste si nechat ujít příležitost k jeho návštěvě.
Mešita-Katedrála v CórdoběEpiskopální palácStará nemocnice San SebastianSynagogaAlcazar křesťanských panovníkůŘímský mostMostní bránaCalahorra VěžGuadalquivirské mlýnykalifální lázněkrálovské stájeBývalá nemocnice Cardenal SalazarMinaret San Juan
Jaro je jeho hvězdným okamžikem, kdy vás vždy provází vůně květin, jako jsou pomerančové květy a jasmín, zejména v měsíci květnu, který v Córdobě překypuje tradičními slavnostmi.Mešita - katedrála, Alcázar de los Reyes Cristianos, synagoga a římský most jsou příkladem historického centra Córdoby. Město, které odráží svou římskou minulost a soužití křesťanské, islámské a židovské kultury v průběhu celé historie. Mezi nejdoporučovanější návštěvy patří židovská čtvrť, Torre de Calahorra, římské divadlo, Královské stáje, Plaza de la Corredera... Dobrým způsobem, jak poznat město, jsou prohlídky jeho památek s průvodcem nebo procházky po tematických trasách navržených turistickými kancelářemi, mezi něž patří Římská Córdoba, Cesta chalífátu nebo Fernandinská cesta po středověkých kostelích. Pouhých 10 km od města a s přímým autobusovým spojením se nachází největší archeologický komplex ve Španělsku, Medina Azahara, místo, které bylo hlavním městem chalífátu a které je od roku 2018 prohlášeno za světové dědictví. Půvab města přesahuje jeho monumentálnost. Při procházce objevíte síť úzkých uliček (nezapomeňte projít Callejón de la Luna a Calleja de las Flores), náměstí, fontán a teras zdobených květinami. Kolem těchto prostor se ostatně točí velké cordóbské slavnosti. Vyniká především Festival Patios, který byl prohlášen za světové kulturní dědictví, ale v květnu se slaví také Májové kříže, Květinová bitva a soutěž Rejas y Balcones. V té době je město plné květin, pod širým nebem se konají představení flamenca a na ulicích panuje slavnostní atmosféra. Měsíc je zakončen cordobským jarmarkem.

Potěšení made in CórdobaJít na tapas, ochutnat typické pokrmy lidové gastronomie, objevovat jezdecké umění, užít si flamencové představení v tablao nebo relaxovat v arabské lázni patří v Córdobě k mimořádným zážitkům. Nejznámějšími oblastmi, kam se chodí na tapas, jsou staré město a čtvrti San Lorenzo, San Andrés a Santa Marina. Musíte ochutnat córdobské speciality, jako je salmorejo (studená polévka převážně na bázi rajčat), flamenquín (zapečená rolka z vepřové panenky), lilky s medem, mazamorra (studená polévka na bázi mandlí), iberská šunka z Los Pedroches, sýr Zuheros a víno Montilla-Moriles. Jezdecké umění a kulturu andaluských koní si můžete vychutnat po celý rok při představeních v královských stájích. V historickém centru se zase nachází mnoho tablaos, kde jsou běžná hudební a taneční vystoupení flamenca. V neposlední řadě si můžete dopřát zážitek z relaxace v moderním hammánu v arabských lázních, které najdete v oblasti židovské čtvrti, nebo si rezervovat "Andaluský zážitek" v Turismo de Córdoba.

Zobrazit více
Rychlost internetu pro vzdálenou práci nebo zábavu

Stahování

N/A Mbps

Nahrávání

N/A Mbps

Pronajímatel zatím nevyplnil rychlost internetového připojení. Požádejte o tuto informaci.

Vybavení
Základní nábytek
Rozkládací pohovka
Pohovka
Židle
Stůl
Konferenční stolek
Psací stůl
Šatní skříň
Komoda
Šatní skříň
Skříňka
Zrcadlo
Pro co nejpohodlnější pobyt
Matrace
Povlečení
Ručníky
Pánve, hrnce
Nádobí
Příbory
Sklenice
Houbička
Žehlící prkno
Sušák na prádlo
Smeták
Mop
Kbelík
Elektronická zařízení
Klimatizace
Mobilní klimatizace
Apple TV
Chromecast
TV
Projektor
Žehlička
Fén
Pračka
Sušička
Mrazák
Lednice
Mikrovlnná trouba
Trouba
Myčka nádobí
Kávovar
Bojler na vodu
Topinkovač
Pomalý hrnec
Elektrický vařič
Plynový vařič
Chladnička na víno
Výrobník ledu
Playstation
Xbox
Nintendo
Jiná herní konzole
Robotický vysavač
Vysavač
Robotická sekačka na trávu
Sekačka na trávu
Tiskárna
Skener
Stavební záležitosti
Balkon
Terasa
Topení
Topení (elektrické)
Něco pro děti
Dětská postýlka
Postel pro dítě
Dětská židlička
Elektronická chůvička
Monitor dechu
Kočárek
Záchodové sedátko
Nočník
Dětská vanička
Přebalovací pult
Stolička
Hračky
Dětské hřiště (venkovní)
Bezpečnostní vybavení
Bezpečnostní zámek
Bezpečnostní vstupní dveře
Detektor kouře
Detektor oxidu uhelnatého
Trezor
Standardní zámek na dveřích
Předplatné (zahrnuto v ceně nájmu)
Kabelová televize
Netflix
HBO MAX
Amazon Prime
Apple TV+
Disney+
Hulu
YouTube TV
Spotify
Úklid
Snídaně
Něco navíc
Krb
Kulečník
Gril
Bazén
Koupací sud
Vířivka
Sauna
Garáž
Přístupnost
Bezbariérový přístup
Výtah
Madlo
Sedátko ve sprše
Židle do sprchy
Schodišťový výtah
Zobrazit více
Pokoje a vybavení
Shower icon
Ložnice
20 m2
Neprůchozí
Soukromá koupelna
Ukázat vybavení
Living room icon
Obývací pokoj
Kitchen icon
Kuchyňský kout
Podmínky pronájmu
Nájem a poplatky Kdy budu co platit?
Nájem za 30 dní
51 808 
Kauce
0 
Služby a internet
v ceně nájmu
Servisní poplatek
Délka pronájmu
Min. délka pronájmu
14 dní
Max. délka pronájmu
neomezeně
Dostupné od
17.10.2023
Pravidla
Kouření zakázáno
Zvířata zakázana
Oslavy zakázány
StayProtection pro nájemníky

Vždy, když pronajímáte přes Flatio, se na vás automaticky vztahuje náš balíček StayProtection.

 • Garance nastěhování
  zajišťující, že budete mít vždy kde bydlet, i když vše nepůjde podle plánu
 • Vyvážená nájemní smlouva vhodná pro žádosti o víza
  poskytující stejná práva oběma stranám a zvyšující flexibilitu vašeho pobytu
 • Žádné vratné kauce
  a s nimi spojené finanční zátěže vysokých záloh předem
 • 100% ochrana peněz
  která zaručuje, že vaše transakce jsou vždy bezpečné a bez podvodů
 • Podpora 7 dní v týdnu
  která je tu pro vás po celou dobu vašeho pronájmu
Stay Benefits*

Při rezervaci tohoto ubytování získáte také rozšířenou ochranu v podobě Stay Benefits - jedinečné nabídky zaštítěné společností AXA! Tento balíček zahrnuje:

 • Pojištění odpovědnosti
  poskytující ochranu v případě, že byste omylem způsobili jakoukoli škodu
 • Asistenční služby
  pro jakékoli potenciální problémy během vašeho pobytu, jako je přerušení připojení k internetu, závady v síti (elektřina, plyn, topení), zablokované dveře nebo poruchy domácích spotřebičů
Storno podmínky
Sousedské (14 dní)
Rezervaci můžete zrušit zdarma do 14 dní před nastěhováním. Přečtěte si podrobnější storno podmínky.
Ceny jsou konečné. Na Flatio nejsou žádné skryté poplatky. Veškeré služby (elektřina, voda, plyn) včetně Wi-Fi jsou již zahrnuty v nájemném.
Zrušte zdarma. U této nabídky platí Sousedské (14 dní) storno podmínky. Přečíst storno podmínky
Garance nastěhování. V případě, že nemovitost není v pořádku, uhradíme náhradní ubytování až na 7 dní. Více informací
Ověřená nájemní smlouva. Prohlédněte si smlouvu online z pohodlí vašeho domova. Zobrazit vzor smlouvy
Dostupnost nabídky
Podívejte se, v jakých termínech je nabídka dostupná
Naposledy aktualizováno před 3 hodinami
O majiteli
ANTONIO S.
Na Flatio od září 2022
Trataremos en todo momento de que se sienta como en su casa y que disponga de lo necesario para su confort. Estaremos disponible para ayudarle en todo lo que necesites.
Saludos y Bienvenido a nuestro Hogar.
Více o majiteli
Chcete se na něco zeptat?
Není vám něco jasné nebo potřebujete více informací? Pošlete dotaz majiteli.

ANTONIO obvykle na zprávy odpovídá během pár minut .

Kde budete bydlet
Projít okolí bytu
Parkování - placené
5 minut
MHD
2 minuty
Potraviny
1 minuta
Hlavní nádraží
15 minut
Bar
1 minuta
Restaurace
1 minuta
Nemocnice
15 minut
Pohotovost
15 minut
Lékárna
5 minut
Nejčastější dotazy k této nabídce
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

5 důvodů, proč si vybrat tuto nabídku na Flatio
Už žádné osobní prohlídky, stres a zklamání! Celý pronájem vyřešíte okamžitě.
Získáte podporu Flatio po celou dobu vašeho pronájmu.
Celou smlouvu o pronájmu si přečtete ještě před rezervací.
Platba je zcela bezpečná. Můžete platit i kartou nebo Bitcoinem.
Oproti realitním kancelářím ušetříte průměrně 10 000 Kč.
Často kladené dotazy
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

Další nabídky, které by se vám mohly líbit
od  41 446  / 30 dní
od  1 382  / den
Včetně všech služeb
od  58 024  / 30 dní
od  1 934  / den
Včetně všech služeb
Pokračovat