Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Apartment Dulcinea Center Cordoba
4 osoby
2 ložnice
2 koupelny
90 m2
Wi-Fi
Vybavený
od  58 132  / 30 dní
včetně služeb a internetu
StayProtection
Stay Benefits

Váš pobyt v této nemovitosti bude krytý naším StayProtection balíčkem, a to včetně Stay Benefits! Více informací

Byt k pronájmu - Córdoba

translation

Popisek je zobrazen v původním jazyce.

Přeložit

Popisek byl přeložen automaticky.

Zobrazit v původním jazyce

Welcome to our apartment in the heart of Córdoba!
Recently refurbished to the highest standards and elegantly decorated, our apartment is the perfect place to experience authentic Cordoba life. The apartment has a room equipped with a comfortable double bed and another room with two single beds, both with air conditioning, to guarantee a pleasant and relaxing stay. In addition, the bedroom has access to a charming private patio, where our visitors can enjoy the Andalusian sun or dine outdoors on the hottest nights.
The kitchen of the apartment is completely new and equipped with everything you need to cook your own meals, including a fridge, stove, microwave and dishwasher. In addition, the kitchen is integrated into the same space as the living room, where our guests can relax on the sofa, watch TV or connect to the internet through free WiFi. The entire space is air-conditioned, to guarantee maximum comfort at any time of the year.
It also has two bathrooms with sink, shower and toilet, and clean towels are provided, as well as toiletries.
The 'Miguel de Cervantes' building, where our apartment is located, is located on Calle Gragea, nestled in the historic Jewish quarter of Córdoba.
After an arduous restoration, the splendor that this building had in its day has been restored, which it shares with its adjoining construction remains from various eras that have followed one another over the centuries, overlapping each other. The entrance stands out, with its door and sober coffered ceiling, which leads to the interior, presided over by some vaulted galleries with octagonal pillars.
The visitor can admire the main patio, made with the typical Cordovan pebble, collected on the banks of the nearby Gualdalquivir and can enjoy the coolness thanks to a pool decorated with original hydraulic slab and some beautiful ceramic gargoyles from Rambla.
The building bears the name Cervantino as a tribute to that illustrious Spanish writer, whose childhood he spent running around this street, since his grandparents had his home on it. In fact, in his masterpiece, 'Don Quixote de la Mancha', the nearby inn in Plaza del Potro is mentioned on several occasions.
Our apartment is located in a privileged position, a few minutes walk from some of the most emblematic places in Córdoba, such as the impressive Mosque-Cathedral, the majestic Alcázar de los Reyes Cristianos, the historic Synagogue, the picturesque Jewish quarter and the impressive Bridge Roman, among others.
In addition, Córdoba is known for its excellent gastronomy, and in the surroundings of the apartment you will find a large number of bars and restaurants where you can taste the culinary delights of the area, such as salmorejo, oxtail or shrimp tortillas, among others. . We'd love to recommend some of our favorite places to eat, just ask us!
In short, our apartment is the ideal place to experience the best of Córdoba and enjoy an unforgettable stay. Don't wait any longer to book your stay and discover everything this wonderful city has to offer!

Vítejte v našem apartmánu v centru Córdoby!
Náš apartmán, který byl nedávno zrekonstruován podle nejvyšších standardů a elegantně zařízen, je ideálním místem pro poznání autentického života v Córdobě. Apartmán má pokoj vybavený pohodlnou manželskou postelí a další pokoj se dvěma samostatnými lůžky, oba s klimatizací, které zaručují příjemný a pohodový pobyt. Z ložnice je navíc přístup na okouzlující soukromou terasu, kde si naši návštěvníci mohou užívat andaluského slunce nebo za nejteplejších nocí povečeřet venku.
Kuchyně apartmánu je zcela nová a vybavená vším, co potřebujete k přípravě vlastních jídel, včetně lednice, sporáku, mikrovlnné trouby a myčky nádobí. Kuchyň je navíc integrována do stejného prostoru jako obývací pokoj, kde si naši hosté mohou odpočinout na pohovce, sledovat televizi nebo se připojit k internetu prostřednictvím bezplatné Wi-Fi. Celý prostor je klimatizovaný, což zaručuje maximální pohodlí v každém ročním období.
Má také dvě koupelny s umyvadlem, sprchou a toaletou a k dispozici jsou čisté ručníky i toaletní potřeby.
Budova "Miguel de Cervantes", ve které se náš apartmán nachází, se nachází na ulici Calle Gragea, zasazené do historické židovské čtvrti Córdoby.
Po náročné rekonstrukci se podařilo obnovit lesk, který tato budova ve své době měla a který sdílí se sousedními stavebními pozůstatky z různých epoch, které na sebe v průběhu staletí navazovaly a vzájemně se překrývaly. Vyniká vchod s dveřmi a střízlivým kazetovým stropem, který vede do interiéru, jemuž vévodí několik klenutých galerií s osmibokými pilíři.
Návštěvník může obdivovat hlavní nádvoří, vytvořené z typických kordovanských oblázků, nasbíraných na březích nedalekého Gualdalquiviru, a může si užívat chládku díky bazénu zdobenému původní hydraulickou deskou a několika krásnými keramickými chrliči z Rambly.
Budova nese jméno Cervantino jako poctu tomuto významnému španělskému spisovateli, jehož dětství strávil pobíháním po této ulici, protože v ní měli dům jeho prarodiče. V jeho mistrovském díle "Don Quijote de la Mancha" je totiž nedaleký hostinec na náměstí Plaza del Potro několikrát zmíněn.
Náš apartmán se nachází v privilegované poloze, jen několik minut chůze od některých z nejvýznamnějších míst Córdoby, jako je impozantní mešita-katedrála, majestátní Alcázar de los Reyes Cristianos, historická synagoga, malebná židovská čtvrť a působivý Římský most a další.
Kromě toho je Córdoba známá svou vynikající gastronomií a v okolí apartmánu najdete velké množství barů a restaurací, kde můžete ochutnat zdejší kulinářské speciality, jako je mimo jiné salmorejo, volská oháňka nebo krevetové tortilly. . Rádi vám doporučíme některá naše oblíbená místa, kde se můžete najíst, stačí se nás zeptat!
Stručně řečeno, náš apartmán je ideálním místem, kde můžete poznat to nejlepší z Córdoby a užít si nezapomenutelný pobyt. Nečekejte déle a rezervujte si svůj pobyt a objevte vše, co toto nádherné město nabízí!

Zobrazit více
Rychlost internetu pro vzdálenou práci nebo zábavu

Stahování

N/A Mbps

Nahrávání

N/A Mbps

Pronajímatel zatím nevyplnil rychlost internetového připojení. Požádejte o tuto informaci.

Vybavení
Základní nábytek
Rozkládací pohovka
Pohovka
Židle
Stůl
Konferenční stolek
Psací stůl
Šatní skříň
Komoda
Šatní skříň
Skříňka
Zrcadlo
Pro co nejpohodlnější pobyt
Matrace
Povlečení
Ručníky
Pánve, hrnce
Nádobí
Příbory
Sklenice
Houbička
Žehlící prkno
Sušák na prádlo
Smeták
Mop
Kbelík
Elektronická zařízení
Klimatizace
Mobilní klimatizace
Apple TV
Chromecast
TV
Projektor
Žehlička
Fén
Pračka
Sušička
Mrazák
Lednice
Mikrovlnná trouba
Trouba
Myčka nádobí
Kávovar
Bojler na vodu
Topinkovač
Pomalý hrnec
Elektrický vařič
Plynový vařič
Chladnička na víno
Výrobník ledu
Playstation
Xbox
Nintendo
Jiná herní konzole
Robotický vysavač
Vysavač
Robotická sekačka na trávu
Sekačka na trávu
Tiskárna
Skener
Stavební záležitosti
Balkon
Terasa
Topení
Topení (elektrické)
Něco pro děti
Dětská postýlka
Postel pro dítě
Dětská židlička
Elektronická chůvička
Monitor dechu
Kočárek
Záchodové sedátko
Nočník
Dětská vanička
Přebalovací pult
Stolička
Hračky
Dětské hřiště (venkovní)
Bezpečnostní vybavení
Bezpečnostní zámek
Bezpečnostní vstupní dveře
Detektor kouře
Detektor oxidu uhelnatého
Trezor
Standardní zámek na dveřích
Předplatné (zahrnuto v ceně nájmu)
Kabelová televize
Netflix
HBO MAX
Amazon Prime
Apple TV+
Disney+
Hulu
YouTube TV
Spotify
Úklid
Snídaně
Něco navíc
Krb
Kulečník
Gril
Bazén
Koupací sud
Vířivka
Sauna
Garáž
Přístupnost
Bezbariérový přístup
Výtah
Madlo
Sedátko ve sprše
Židle do sprchy
Schodišťový výtah
Zobrazit více
Pokoje a vybavení
Shower icon
Ložnice
20 m2
Neprůchozí
Ukázat vybavení
Shower icon
Ložnice 2
15 m2
Neprůchozí
Ukázat vybavení
Living room icon
Obývací pokoj
Kitchen icon
Kuchyně
Podmínky pronájmu
Nájem a poplatky Kdy budu co platit?
Nájem za 30 dní
58 132 
Kauce
0 
Služby a internet
v ceně nájmu
Servisní poplatek
Délka pronájmu
Min. délka pronájmu
14 dní
Max. délka pronájmu
neomezeně
Dostupné od
30.10.2023
Pravidla
Kouření zakázáno
Zvířata zakázana
Oslavy zakázány
Vhodné pro rodiny s dětmi
StayProtection pro nájemníky

Vždy, když pronajímáte přes Flatio, se na vás automaticky vztahuje náš balíček StayProtection.

 • Garance nastěhování
  zajišťující, že budete mít vždy kde bydlet, i když vše nepůjde podle plánu
 • Vyvážená nájemní smlouva vhodná pro žádosti o víza
  poskytující stejná práva oběma stranám a zvyšující flexibilitu vašeho pobytu
 • Žádné vratné kauce
  a s nimi spojené finanční zátěže vysokých záloh předem
 • 100% ochrana peněz
  která zaručuje, že vaše transakce jsou vždy bezpečné a bez podvodů
 • Podpora 7 dní v týdnu
  která je tu pro vás po celou dobu vašeho pronájmu
Stay Benefits*

Při rezervaci tohoto ubytování získáte také rozšířenou ochranu v podobě Stay Benefits - jedinečné nabídky zaštítěné společností AXA! Tento balíček zahrnuje:

 • Pojištění odpovědnosti
  poskytující ochranu v případě, že byste omylem způsobili jakoukoli škodu
 • Asistenční služby
  pro jakékoli potenciální problémy během vašeho pobytu, jako je přerušení připojení k internetu, závady v síti (elektřina, plyn, topení), zablokované dveře nebo poruchy domácích spotřebičů
Storno podmínky
Sousedské (14 dní)
Rezervaci můžete zrušit zdarma do 14 dní před nastěhováním. Přečtěte si podrobnější storno podmínky.
Ceny jsou konečné. Na Flatio nejsou žádné skryté poplatky. Veškeré služby (elektřina, voda, plyn) včetně Wi-Fi jsou již zahrnuty v nájemném.
Zrušte zdarma. U této nabídky platí Sousedské (14 dní) storno podmínky. Přečíst storno podmínky
Garance nastěhování. V případě, že nemovitost není v pořádku, uhradíme náhradní ubytování až na 7 dní. Více informací
Ověřená nájemní smlouva. Prohlédněte si smlouvu online z pohodlí vašeho domova. Zobrazit vzor smlouvy
Dostupnost nabídky
Podívejte se, v jakých termínech je nabídka dostupná
Naposledy aktualizováno před 11 hodinami
O majiteli
ANTONIO S.
Na Flatio od září 2022
Trataremos en todo momento de que se sienta como en su casa y que disponga de lo necesario para su confort. Estaremos disponible para ayudarle en todo lo que necesites.
Saludos y Bienvenido a nuestro Hogar.
Více o majiteli
Chcete se na něco zeptat?
Není vám něco jasné nebo potřebujete více informací? Pošlete dotaz majiteli.

ANTONIO obvykle na zprávy odpovídá během pár minut .

Kde budete bydlet
Projít okolí bytu
Parkování - veřejné
3 minuty
Parkování - placené
2 minuty
MHD
2 minuty
Potraviny
1 minuta
Hlavní nádraží
15 minut
Bar
1 minuta
Restaurace
1 minuta
Nemocnice
20 minut
Lékárna
2 minuty
Nejčastější dotazy k této nabídce
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

5 důvodů, proč si vybrat tuto nabídku na Flatio
Už žádné osobní prohlídky, stres a zklamání! Celý pronájem vyřešíte okamžitě.
Získáte podporu Flatio po celou dobu vašeho pronájmu.
Celou smlouvu o pronájmu si přečtete ještě před rezervací.
Platba je zcela bezpečná. Můžete platit i kartou nebo Bitcoinem.
Oproti realitním kancelářím ušetříte průměrně 10 000 Kč.
Často kladené dotazy
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

Další nabídky, které by se vám mohly líbit
od  58 132  / 30 dní
od  1 938  / den
Včetně všech služeb
od  62 284  / 30 dní
od  2 076  / den
Včetně všech služeb
Pokračovat