Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Transylvanian Cottage with Private Swimming Pool
5 osob
2 ložnice
2 koupelny
120 m2
Wi-Fi
Vybavený
od  27 428  / 30 dní
včetně služeb a internetu
StayProtection
Stay Benefits

Váš pobyt v této nemovitosti bude krytý naším StayProtection balíčkem, a to včetně Stay Benefits! Více informací

Dům k pronájmu - Damiș

translation

Popisek je zobrazen v původním jazyce.

Přeložit

Popisek byl přeložen automaticky.

Zobrazit v původním jazyce

Our rustic, cosy and contemporary furnished cottage is set in the hilly village of Damis (Romania), part of the legendary Carpathian Mountains. Newly refurbished, two-bedroom unique style cottage, provides comfort, peace and exceptional views. It also offers a large garden with children play area, spacious barbeque terrace with al-fresco dinning and large swimming pool. The indoor entertainment is high-tech with large screen TV with access to over 250 channels and fast wireless internet connection. The area is exceptionally enriched with outdoor entertainment throughout the whole year involving nature walking, cave visiting, skying, ATV, bicycle rental and others. The whole area is easily accessible from Oradea and Cluj-Napoca international airports which provide regular flights worldwide.

Note: We provide full cleaning service before your arrival but please consider that you are coming to a country house. As the house is located in a rural area, you will be more exposed to wildlife, insects, pollen, dust and everything that comes with living in the countryside.

Neighbourhood:
Our rustic, cosy and contemporary furnished cottage is set in the hilly village of Damis (Romania), which is part of Padurea Craiului Mountains, situated on the northwest side of Apuseni Mountains, between the Crisul Repede Gorge at North and the basin of Beius at South and ultimately part of the legendary Carpathian Mountains.
In summer months the steep hills, within the vicinity of our white cottage, are covered with shiny and wild bilberry shrubs where you can pick your own fragrant bilberries or if you visit during spring or autumn you may like to venture inside the beech forests to pick up velvety boletus mushrooms.

Activities that you can undertake in Damis and around Bihor County:
• Underground travels /Visiting Vantul Cave (The Cave of Wind), the longest cave in Romania and in the southwestern Europe with a length of almost 50 kilometres.
• Visiting other caves such as Unguru Mare, Meziad and the Crystal Cave from Farcu Mare.
• Visiting big caves: Ciur-Ponor, Craiului, Vantului, Hartopul Bonchii. Batranului, Moanei, Dobos, Gruiet, Galaseni and Osoi.
• Via Ferrata Route (Peretele Zanelor), is a spectacular route from Vadu Crisului- Defileul Crisului Repede Gorge.
• Discover the nearby Rosia Valley
• Mountain biking. One of the popular Mountain Trails passes through Damis. https://www.wikiloc.com/trails/mountain-biking/romania/bihor/damis
https://twitter.com/tourofbihor
• Discover area, along Crisul Repede river, including Bratcuta and Boiului Valleys where you can admire really steep cliffs and waterfalls.
• Rock climbing. Please see www.alpinismbihor.ro
• Rafting, kayaking or canoeing between Suncuius and Vadu Crisului. Please see: www: rafting-kayaking.ro www.whitewater.ro www.verticaladventure.ro www. Adeventurecenter.ro and www.x-tours.ro
• Culture and traditions. In Padurea Craiului you can visit over 15 historical monuments with a great value. They are considered to be a national heritage.
• Thematic Events. Annually, in Padurea Craiului are being organised thematic events such as The Easter Egg Painting Festival from Dragotesti, the Days of Padurea Craiului, Mountainbike Marathon of Padurea Craiului, The Fair from Vama Sarii and Straita Plina - a local fair from Rosia Village.
• Happy Land Adventure Park – Stana de Vale situate at just 57 km from our cottage. Dino Parc - Happy Land Adventure Park
• Visit Oradea City (80 km away from Damis). https://www.visitoradea.com/en
“Oradea will surprise you with a stunning architectural mix. 89 of Nouveau buildings are harmoniously displayed across the city, among secession, baroque and medieval Stelar-bastioned style monuments. But Oradea is way beyond ArtNouveau. It is a blooming city, a place of wellness and wellbeing, a paradise of thermal waters together with Felix and 1 Mai Baths. All these combined make Oradea a SlowLivingCity where you dearly live and surely want to visit again!”

Useful Links:
www.amdbihor.ro
https://padureacraiului.ro
www.travelbihor.ro
https://www.youtube.com/watch?v=-m8bq4NjS9s
https://www.wikiloc.com/trails/mountain-biking/romania/bihor/damis
https://twitter.com/tourofbihor
https://www.youtube.com/watch?v=_Pc1jVcv7NI

Naše rustikální, útulná a moderně zařízená chata se nachází v kopcovité vesnici Damis (Rumunsko), která je součástí legendárních Karpat. Nově zrekonstruovaná chata se dvěma ložnicemi v jedinečném stylu poskytuje pohodlí, klid a výjimečný výhled. Nabízí také velkou zahradu s dětským hřištěm, prostornou grilovací terasu s možností stolování pod širým nebem a velký bazén. Vnitřní zábava je špičkově vybavena velkoplošnou televizí s přístupem k více než 250 kanálům a rychlým bezdrátovým připojením k internetu. Areál je výjimečně obohacen o venkovní zábavu po celý rok zahrnující procházky přírodou, návštěvu jeskyní, skying, čtyřkolky, půjčovnu kol a další. Celá oblast je snadno dostupná z mezinárodních letišť Oradea a Kluž-Napoca, která zajišťují pravidelné lety do celého světa.

Poznámka: Před příjezdem poskytujeme kompletní úklidové služby, ale berte prosím v úvahu, že přijíždíte do venkovského domu. Vzhledem k tomu, že se dům nachází ve venkovské oblasti, budete více vystaveni volně žijícím zvířatům, hmyzu, pylu, prachu a všemu, co k životu na venkově patří.

Okolí: Na venkově je možné se ubytovat v apartmánech, které se nacházejí v blízkosti domu:
Naše rustikální, útulná a moderně zařízená chalupa se nachází v kopcovité vesnici Damis (Rumunsko), která je součástí pohoří Padurea Craiului, ležícího na severozápadní straně pohoří Apuseni, mezi soutěskou Crisul Repede na severu a pánví Beius na jihu a nakonec je součástí legendárních Karpat.
V letních měsících jsou strmé kopce v okolí naší bílé chaty porostlé lesklými a divokými borůvkovými keři, kde si můžete nasbírat vlastní voňavé borůvky, nebo pokud přijedete na jaře či na podzim, můžete se vydat do bukových lesů na sametové hříbky.

Aktivity, které můžete podniknout v Damisu a okolí okresu Bihor:
- Podzemní cesty / Návštěva jeskyně Vantul (Větrná jeskyně), nejdelší jeskyně v Rumunsku a v jihozápadní Evropě s délkou téměř 50 kilometrů.
- Návštěva dalších jeskyní, například Unguru Mare, Meziad a Křišťálové jeskyně z Farcu Mare.
- Návštěva velkých jeskyní: Ciur-Ponor, Craiului, Vantului, Hartopul Bonchii. Batranului, Moanei, Dobos, Gruiet, Galaseni a Osoi.
- Via Ferrata Route (Peretele Zanelor), je velkolepá trasa z Vadu Crisului- Defileul Crisului Repede Gorge.
- Objevte nedaleké údolí Rosia
- Jízda na horském kole. Jedna z oblíbených horských stezek prochází přes Damis. https://www.wikiloc.com/trails/mountain-biking/romania/bihor/damis
https://twitter.com/tourofbihor
- Objevte oblast podél řeky Crisul Repede, včetně údolí Bratcuta a Boiului, kde můžete obdivovat opravdu strmé skály a vodopády.
- Skalní lezení. Viz www.alpinismbihor.ro
- Rafting, jízda na kajaku nebo kánoi mezi Suncuius a Vadu Crisului. Viz: www: rafting-kayaking.ro www.whitewater.ro www.verticaladventure.ro www. Adeventurecenter.ro a www.x-tours.ro
- Kultura a tradice. V Padurea Craiului můžete navštívit více než 15 historických památek s velkou hodnotou. Jsou považovány za národní dědictví.
- Tématické akce. Každoročně se v Padurea Craiului pořádají tematické akce, jako je Festival malování velikonočních vajíček z Dragotesti, Dny Padurea Craiului, Maraton horských kol Padurea Craiului, Jarmark z Vama Sarii a Straita Plina - místní jarmark z vesnice Rosia.
- Happy Land Adventure Park - Stana de Vale se nachází pouhých 57 km od naší chaty. Dino Parc - Happy Land Adventure Park
- Navštivte město Oradea (80 km od Damisu). https://www.visitoradea.com/en
"Oradea vás překvapí ohromujícím architektonickým mixem. napříč městem se mezi secesními, barokními a středověkými památkami stelárního stylu harmonicky vyjímá 89 secesních budov. Oradea je však daleko za hranicí secese. Je to kvetoucí město, místo wellness a pohody, ráj termálních vod spolu s lázněmi Felix a 1 Mai. To vše dohromady dělá z Oradey SlowLivingCity, kde se vám bude draze žít a kam se určitě budete chtít vrátit!"

Užitečné odkazy:
www.amdbihor.ro
https://padureacraiului.ro
www.travelbihor.ro
https://www.youtube.com/watch?v=-m8bq4NjS9s
https://www.wikiloc.com/trails/mountain-biking/romania/bihor/damis
https://twitter.com/tourofbihor
https://www.youtube.com/watch?v=_Pc1jVcv7NI

Zobrazit více
Rychlost internetu pro vzdálenou práci nebo zábavu

Stahování

N/A Mbps

Nahrávání

N/A Mbps

Pronajímatel zatím nevyplnil rychlost internetového připojení. Požádejte o tuto informaci.

Vybavení
Základní nábytek
Rozkládací pohovka
Pohovka
Židle
Stůl
Konferenční stolek
Psací stůl
Šatní skříň
Komoda
Šatní skříň
Skříňka
Zrcadlo
Pro co nejpohodlnější pobyt
Matrace
Povlečení
Ručníky
Pánve, hrnce
Nádobí
Příbory
Sklenice
Houbička
Žehlící prkno
Sušák na prádlo
Smeták
Mop
Kbelík
Elektronická zařízení
Klimatizace
Mobilní klimatizace
Apple TV
Chromecast
TV
Projektor
Žehlička
Fén
Pračka
Sušička
Mrazák
Lednice
Mikrovlnná trouba
Trouba
Myčka nádobí
Kávovar
Bojler na vodu
Topinkovač
Pomalý hrnec
Elektrický vařič
Plynový vařič
Chladnička na víno
Výrobník ledu
Playstation
Xbox
Nintendo
Jiná herní konzole
Robotický vysavač
Vysavač
Robotická sekačka na trávu
Sekačka na trávu
Tiskárna
Skener
Stavební záležitosti
Balkon
Terasa
Topení
Topení (elektrické)
Něco pro děti
Dětská postýlka
Postel pro dítě
Dětská židlička
Elektronická chůvička
Monitor dechu
Kočárek
Záchodové sedátko
Nočník
Dětská vanička
Přebalovací pult
Stolička
Hračky
Dětské hřiště (venkovní)
Bezpečnostní vybavení
Bezpečnostní zámek
Bezpečnostní vstupní dveře
Detektor kouře
Detektor oxidu uhelnatého
Trezor
Standardní zámek na dveřích
Předplatné (zahrnuto v ceně nájmu)
Kabelová televize
Netflix
HBO MAX
Amazon Prime
Apple TV+
Disney+
Hulu
YouTube TV
Spotify
Úklid
Snídaně
Něco navíc
Krb
Kulečník
Gril
Bazén
Koupací sud
Vířivka
Sauna
Garáž
Přístupnost
Bezbariérový přístup
Výtah
Madlo
Sedátko ve sprše
Židle do sprchy
Schodišťový výtah
Zobrazit více
Pokoje a vybavení
Shower icon
Ložnice
25 m2
Průchozí
Ukázat vybavení
Shower icon
Ložnice 2
40 m2
Neprůchozí
Ukázat vybavení
Living room icon
Obývací pokoj
Ukázat vybavení
Kitchen icon
Kuchyně
Podmínky pronájmu
Nájem a poplatky Kdy budu co platit?
Nájem za 30 dní
27 428 
Kauce
0 
Služby a internet
v ceně nájmu
Servisní poplatek
Délka pronájmu
Min. délka pronájmu
30 dní
Max. délka pronájmu
360 dní
Dostupné od
27.09.2023
Pravidla
Kouření zakázáno
Zvířata zakázana
Oslavy zakázány
Vhodné pro rodiny s dětmi
StayProtection pro nájemníky

Vždy, když pronajímáte přes Flatio, se na vás automaticky vztahuje náš balíček StayProtection.

 • Garance nastěhování
  zajišťující, že budete mít vždy kde bydlet, i když vše nepůjde podle plánu
 • Vyvážená nájemní smlouva vhodná pro žádosti o víza
  poskytující stejná práva oběma stranám a zvyšující flexibilitu vašeho pobytu
 • Žádné vratné kauce
  a s nimi spojené finanční zátěže vysokých záloh předem
 • 100% ochrana peněz
  která zaručuje, že vaše transakce jsou vždy bezpečné a bez podvodů
 • Podpora 7 dní v týdnu
  která je tu pro vás po celou dobu vašeho pronájmu
Stay Benefits*

Při rezervaci tohoto ubytování získáte také rozšířenou ochranu v podobě Stay Benefits - jedinečné nabídky zaštítěné společností AXA! Tento balíček zahrnuje:

 • Pojištění odpovědnosti
  poskytující ochranu v případě, že byste omylem způsobili jakoukoli škodu
 • Asistenční služby
  pro jakékoli potenciální problémy během vašeho pobytu, jako je přerušení připojení k internetu, závady v síti (elektřina, plyn, topení), zablokované dveře nebo poruchy domácích spotřebičů
Storno podmínky
Přísné (30 dní)
Rezervaci můžete zrušit zdarma do 30 dní před nastěhováním. Přečtěte si podrobnější storno podmínky.
Ceny jsou konečné. Na Flatio nejsou žádné skryté poplatky. Veškeré služby (elektřina, voda, plyn) včetně Wi-Fi jsou již zahrnuty v nájemném.
Zrušte zdarma. U této nabídky platí Přísné (30 dní) storno podmínky. Přečíst storno podmínky
Garance nastěhování. V případě, že nemovitost není v pořádku, uhradíme náhradní ubytování až na 7 dní. Více informací
Ověřená nájemní smlouva. Prohlédněte si smlouvu online z pohodlí vašeho domova. Zobrazit vzor smlouvy
Dostupnost nabídky
Podívejte se, v jakých termínech je nabídka dostupná
Naposledy aktualizováno před 2 hodinami
O majiteli
Yordan Z. 5
Na Flatio od října 2020
Srdečný pronajímatel
Zkušený pronajímatel
I am pleased to see that you have noticed this lovely apartment and are considering it as the place for your stay in Portugal. I want to share with you the benefits of this comfortable accommodation in the sunny and warm climate combined with exciting opportunities for exploration, relaxation and restoration.

Imagine waking up when your face is warmly touched by the rising sun surrounded with the comfort of the apartment. The very first step in the morning is on the terrace where you are welcomed by the warm breeze with the smell of sea and reminded that it is your holiday and you can rest all day long next to the vibrant swimming pool in the tropical garden. Get ready to explore all the available entertainments of golfing, visiting the zoo, enjoying the water park and the large open aquarium, going for fishing, water sports, dolphin watching or cave exploration. All these and even more opportunities are really making the holiday something so special. My desire is to fully enjoy your time in this wonderful location and superb accommodation.
Více o majiteli
Chcete se na něco zeptat?
Není vám něco jasné nebo potřebujete více informací? Pošlete dotaz majiteli.

Yordan obvykle na zprávy odpovídá během 5 hodin .

Kde budete bydlet
Projít okolí bytu
Parkování - veřejné
1 minuta
Parkování - rezervované
1 minuta
Potraviny
10 minut
Restaurace
15 minut
Lékárna
45 minut
Nejčastější dotazy k této nabídce
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

6 důvodů, proč si vybrat tuto nabídku na Flatio
Už žádné osobní prohlídky, stres a zklamání! Celý pronájem vyřešíte okamžitě.
Osobně jsme pro Vás ověřili tohoto majitele.
Získáte podporu Flatio po celou dobu vašeho pronájmu.
Celou smlouvu o pronájmu si přečtete ještě před rezervací.
Platba je zcela bezpečná. Můžete platit i kartou nebo Bitcoinem.
Oproti realitním kancelářím ušetříte průměrně 10 000 Kč.
Často kladené dotazy
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

Pokračovat