Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Authentic French Guesthouse - Quadruple Room
4 osoby
Wi-Fi
Vybavený
od  1 047  / 30 dní
včetně služeb a internetu
StayProtection
Stay Benefits

Váš pobyt v této nemovitosti bude krytý naším StayProtection balíčkem, a to včetně Stay Benefits! Více informací

Pokoj k pronájmu - Vindrac-Alayrac

translation

Popisek je zobrazen v původním jazyce.

Přeložit

Popisek byl přeložen automaticky.

Zobrazit v původním jazyce

Stay

About the accommodation
Located on the first floor of the house, with a nice view of the surrounding countryside, this spacious room contains a double bed and two single beds. It also includes a wardrobe to set up like if you were at home. The bathroom and separate toilet are shared.

Up to 4 people

Good to know: If you click on 2 people while sending your booking request, you will book the entire room for up to 4 people

Property
Authentic white stone 19th century French farmhouse, this 300 m2 stay offers original rustic features in a quiet and private location. Beautifully renovated with everything you need to feel at home.

SHARED SPACES
Located on the ground floor, the common areas include a comfy living room, a very spacious fully furnished shared kitchen (dishwasher, oven, microwave) and and a large dining area, sometimes used as a working space. There is a coworking area inside the house in one of the living room and another one in the former barn, renovated and transformed in a modern multi-purpose coworking space. You also have free access to a washing machine and dryer.

COMMUNITY & ACTIVITIES
What makes this stay truly incredible are the 7 hectares of private garden and the animals roaming around the property. Walk to the top of the hill to watch the sunset, meet their miniature donkeys and the horses and the friendly dogs, enjoy summer nights around the barbecue and meals on the big garden table. The pool is the perfect addition to relax and get refreshed on hot summer days.

Only 5km from the Medieval village of Cordes-sur-Ciel, enjoy the charm of the village, try local wines and shop at local markets. This is the perfect place to focus on your work and escape the city while enjoying the quintessential French lifestyle.

GOOD TO KNOW
Important:
- Baby equipment and children’s games available upon request.

Work features
- Great WiFi (25-100 Mbps down)
- Both shared and private workspaces

Home features
- Shared kitchen
- Washing machine
- Vegetarian friendly
- Vegan friendly
- Children friendly
- Swimming pool

Activities available onsite
- Yoga
- Cooking classes
- Horseback riding
- Bicycle
- Indoor and outdoor art activities


Area

Activities in the area
- Meditation
- Massages (Californian, Shiatsu, Thai, reflexology...)
- Hiking
- Museum visits
- Horseback riding
- Horsemanship
- Mediation with horses

Flora and fauna
The accommodation is nestled in the middle of an area of ​​7 hectares of greenery. All around the property, if you are careful, you can see deers, hares, wild boars, squirrels and many birds.
In the garden you can enjoy your time among beautiful olive and cypress trees, as well as meadows sown with oak trees.

FLORA
In around 2h drive you can get to the Natural Regional Park Haut-Languedoc with its large forests, hills, lakes and streams that surround the Lake Lac du Laouzas. The combination of Atlantic and Mediterranean climate brings in this area a great diversity of rare fauna and flora with a large number of different plants, including many wild orchids.

FAUNA
Many species of fauna in the nature park are protected including the hawk eagle, mouflons, otters and grass snakes. Protected plants include golden garlic, orchids and drosera.

Social ecosystem
EXPERIENCE THE LOCAL LIFE
From the accommodation you can see, in a distance, a magnificent fortified town of Cordes-sur-Ciel. It boasts an exceptional Gothic heritage in which all phases are represented. Make sure you will take a walk in this medieval town as it is a real enchantment, especially as the streets are lined with craft shops and artists' galleries.

The accommodation is located 25 km from Albi, capital of the Tarn department. It is indisputably the most interesting small city in the Midi-Pyrenees region. If you go there, don't miss St. Cecilia's cathedral which has always been a remarkable and unique monument, being both fortified and built of brick. Next to the cathedral stands the similarly massive and fortified Bishop's palace, part of which now houses the magnificent Salon of the Rue des Moulins Henri de Toulouse-Lautrec - Salon rue des Moulins Toulouse Lautrec museum. When you're done with sightseeing, take a little break in one of the cafes or restaurants.

If you'd like to explore vineyards, go to Gaillac which is also 25 km away.

The Association Cheval Affaires neighboring the accommodation rescues horses, "lodges" them in meadows all around the house, and offers rides and activities with horses, mounted or on foot.


Practical

How to get there
International airport: Toulouse-Blagnac Airport (TLS)

To get to the accommodation from the airport:
- By public transport: take a bus AERO to Matabiau Gare SNCF stop (22 min, €8), then change and from the station Toulouse Matabiau go to Cordes Vindrac (57min, €10-26). From there you will have around 10 min walk to the accommodation.
- By car: around 1:20h

Property guidelines
1. No smoking inside the house
2. Check-in time: anytime
3. Check-out time: 11 am

Zůstaňte na

O ubytování
Tento prostorný pokoj se nachází v prvním patře domu s pěkným výhledem na okolní krajinu a obsahuje manželskou postel a dvě samostatná lůžka. Jeho součástí je také šatní skříň, kterou si můžete nastavit, jako byste byli doma. Koupelna a samostatné WC jsou společné.

Až pro 4 osoby

Dobré vědět: Pokud při odesílání žádosti o rezervaci kliknete na 2 osoby, rezervujete celý pokoj až pro 4 osoby

Objekt
Autentický francouzský statek z bílého kamene z 19. století o rozloze 300 m2 nabízí původní rustikální prvky na klidném a soukromém místě. Je krásně zrekonstruovaný a má vše, co potřebujete, abyste se cítili jako doma.

SDÍLENÉ PROSTORY
Společné prostory se nacházejí v přízemí a zahrnují pohodlný obývací pokoj, velmi prostornou plně zařízenou společnou kuchyň (myčka, trouba, mikrovlnná trouba) a a velký jídelní kout, který se někdy využívá jako pracovní prostor. Uvnitř domu se nachází coworkingový prostor v jedné z obytných místností a další v bývalé stodole, která byla zrekonstruována a přeměněna v moderní víceúčelový coworkingový prostor. Máte také volný přístup k pračce a sušičce.

KOMUNITA A AKTIVITY
To, co dělá tento pobyt opravdu neuvěřitelným, je 7 hektarů soukromé zahrady a zvířata potulující se po pozemku. Projděte se na vrchol kopce a pozorujte západ slunce, seznamte se s jejich miniaturními oslíky a koňmi a přátelskými psy, užijte si letní večery u grilu a jídla na velkém zahradním stole. K odpočinku a osvěžení v horkých letních dnech skvěle poslouží bazén.

Pouhých 5 km od středověké vesnice Cordes-sur-Ciel si můžete vychutnat její kouzlo, ochutnat místní vína a nakoupit na místních trzích. Je to ideální místo, kde se můžete soustředit na práci a uniknout z města a zároveň si užívat typického francouzského životního stylu.

DOBRÉ VĚDĚT
Důležité:
- Dětské vybavení a dětské hry jsou k dispozici na vyžádání.

Pracovní vlastnosti
- Skvělá Wi-Fi (25-100 Mb/s směrem dolů)
- Sdílené i soukromé pracovní prostory

Domácí funkce
- Společná kuchyň
- Pračka
- Vhodné pro vegetariány
- Vegan friendly
- Vhodné pro děti
- Bazén

Aktivity na místě
- Jóga
- Kurzy vaření
- Jízda na koni
- Jízda na kole
- Umělecké aktivity uvnitř i venku


Oblast

Aktivity v oblasti
- Meditace
- Masáže (kalifornské, shiatsu, thajské, reflexní...)
- Pěší turistika
- Návštěvy muzeí
- Jízda na koni
- Jezdectví
- Mediace s koňmi

Flóra a fauna
Ubytování se nachází uprostřed 7 hektarů zeleně. Všude kolem pozemku můžete při troše opatrnosti spatřit srnky, zajíce, divoká prasata, veverky a mnoho ptáků.
Na zahradě se můžete kochat krásnými olivovníky a cypřiši a také loukami osázenými duby.

FLORA
Asi za 2 hodiny jízdy autem se dostanete do přírodního regionálního parku Haut-Languedoc s rozsáhlými lesy, kopci, jezery a potoky, které obklopují jezero Lac du Laouzas. Kombinace atlantického a středomořského klimatu přináší v této oblasti velkou rozmanitost vzácné fauny a flóry s velkým množstvím různých rostlin, včetně mnoha divokých orchidejí.

FAUNA
Mnoho druhů fauny v přírodním parku je chráněno, včetně orla jestřábího, muflonů, vyder a užovek. Mezi chráněné rostliny patří česnek zlatý, orchideje a drozda.

Sociální ekosystém
POZNEJTE MÍSTNÍ ŽIVOT
Z místa ubytování je v dálce vidět nádherné opevněné město Cordes-sur-Ciel. Pyšní se výjimečným gotickým dědictvím, v němž jsou zastoupeny všechny fáze. Určitě se v tomto středověkém městě projděte, protože je opravdu okouzlující, zejména proto, že ulice jsou lemovány řemeslnými obchůdky a galeriemi umělců.

Ubytování se nachází 25 km od Albi, hlavního města departementu Tarn. Je to bezesporu nejzajímavější malé město v regionu Midi-Pyrénées. Pokud se tam vydáte, nenechte si ujít katedrálu svaté Cecílie, která byla vždy pozoruhodnou a jedinečnou památkou, neboť je opevněná a zároveň postavená z cihel. Vedle katedrály stojí podobně mohutný a opevněný biskupský palác, v jehož části dnes sídlí nádherné muzeum Salon Rue des Moulins Henri de Toulouse-Lautrec - Salon rue des Moulins Toulouse Lautrec. Až skončíte s prohlídkou památek, udělejte si malou přestávku v některé z kaváren nebo restaurací.

Pokud byste chtěli prozkoumat vinice, vydejte se do města Gaillac, které je vzdáleno rovněž 25 km.

Asociace Cheval Affaires sousedící s ubytováním zachraňuje koně, "ubytovává" je na loukách v okolí domu a nabízí projížďky a aktivity s koňmi, na koni nebo pěšky.


Praktické

Jak se tam dostat
Mezinárodní letiště: Letiště Toulouse-Blagnac (TLS)

Jak se dostat do ubytování z letiště:
- Z letiště se dostanete veřejnou dopravou: autobusem AERO na zastávku Matabiau Gare SNCF (22 min, 8 €), pak přestupte a ze stanice Toulouse Matabiau jeďte do Cordes Vindrac (57 min, 10-26 €). Odtud to budete mít k ubytování asi 10 min chůze.
- Autem: asi 1:20 h

Pokyny pro ubytování
1. Zákaz kouření uvnitř domu
2. Doba příjezdu: kdykoli
3. Čas odjezdu: 11:00

Zobrazit více
Rychlost internetu pro vzdálenou práci nebo zábavu

Stahování

N/A Mbps

Nahrávání

N/A Mbps

Pronajímatel zatím nevyplnil rychlost internetového připojení. Požádejte o tuto informaci.

Vybavení
Základní nábytek
Rozkládací pohovka
Pohovka
Židle
Stůl
Konferenční stolek
Psací stůl
Šatní skříň
Komoda
Šatní skříň
Skříňka
Zrcadlo
Pro co nejpohodlnější pobyt
Matrace
Povlečení
Ručníky
Pánve, hrnce
Nádobí
Příbory
Sklenice
Houbička
Žehlící prkno
Sušák na prádlo
Smeták
Mop
Kbelík
Elektronická zařízení
Klimatizace
Mobilní klimatizace
Apple TV
Chromecast
TV
Projektor
Žehlička
Fén
Pračka
Sušička
Mrazák
Lednice
Mikrovlnná trouba
Trouba
Myčka nádobí
Kávovar
Bojler na vodu
Topinkovač
Pomalý hrnec
Elektrický vařič
Plynový vařič
Chladnička na víno
Výrobník ledu
Playstation
Xbox
Nintendo
Jiná herní konzole
Robotický vysavač
Vysavač
Robotická sekačka na trávu
Sekačka na trávu
Tiskárna
Skener
Stavební záležitosti
Balkon
Terasa
Topení
Topení (elektrické)
Něco pro děti
Dětská postýlka
Postel pro dítě
Dětská židlička
Elektronická chůvička
Monitor dechu
Kočárek
Záchodové sedátko
Nočník
Dětská vanička
Přebalovací pult
Stolička
Hračky
Dětské hřiště (venkovní)
Bezpečnostní vybavení
Bezpečnostní zámek
Bezpečnostní vstupní dveře
Detektor kouře
Detektor oxidu uhelnatého
Trezor
Standardní zámek na dveřích
Předplatné (zahrnuto v ceně nájmu)
Kabelová televize
Netflix
HBO MAX
Amazon Prime
Apple TV+
Disney+
Hulu
YouTube TV
Spotify
Úklid
Snídaně
Něco navíc
Krb
Kulečník
Gril
Bazén
Koupací sud
Vířivka
Sauna
Garáž
Přístupnost
Bezbariérový přístup
Výtah
Madlo
Sedátko ve sprše
Židle do sprchy
Schodišťový výtah
Zobrazit více
Pokoje a vybavení
Kitchen icon
Kuchyně
Podmínky pronájmu
Nájem a poplatky Kdy budu co platit?
Nájem za 30 dní
1 047 
Kauce
0 
Služby a internet
v ceně nájmu
Servisní poplatek
Délka pronájmu
Min. délka pronájmu
14 dní
Max. délka pronájmu
neomezeně
Dostupné od
01.10.2023
Pravidla
Kouření zakázáno
Zvířata zakázana
Oslavy zakázány
Vhodné pro rodiny s dětmi
StayProtection pro nájemníky

Vždy, když pronajímáte přes Flatio, se na vás automaticky vztahuje náš balíček StayProtection.

 • Garance nastěhování
  zajišťující, že budete mít vždy kde bydlet, i když vše nepůjde podle plánu
 • Vyvážená nájemní smlouva vhodná pro žádosti o víza
  poskytující stejná práva oběma stranám a zvyšující flexibilitu vašeho pobytu
 • Žádné vratné kauce
  a s nimi spojené finanční zátěže vysokých záloh předem
 • 100% ochrana peněz
  která zaručuje, že vaše transakce jsou vždy bezpečné a bez podvodů
 • Podpora 7 dní v týdnu
  která je tu pro vás po celou dobu vašeho pronájmu
Stay Benefits*

Při rezervaci tohoto ubytování získáte také rozšířenou ochranu v podobě Stay Benefits - jedinečné nabídky zaštítěné společností AXA! Tento balíček zahrnuje:

 • Pojištění odpovědnosti
  poskytující ochranu v případě, že byste omylem způsobili jakoukoli škodu
 • Asistenční služby
  pro jakékoli potenciální problémy během vašeho pobytu, jako je přerušení připojení k internetu, závady v síti (elektřina, plyn, topení), zablokované dveře nebo poruchy domácích spotřebičů
Storno podmínky
Přísné (30 dní)
Rezervaci můžete zrušit zdarma do 30 dní před nastěhováním. Přečtěte si podrobnější storno podmínky.
Ceny jsou konečné. Na Flatio nejsou žádné skryté poplatky. Veškeré služby (elektřina, voda, plyn) včetně Wi-Fi jsou již zahrnuty v nájemném.
Zrušte zdarma. U této nabídky platí Přísné (30 dní) storno podmínky. Přečíst storno podmínky
Garance nastěhování. V případě, že nemovitost není v pořádku, uhradíme náhradní ubytování až na 7 dní. Více informací
Ověřená nájemní smlouva. Prohlédněte si smlouvu online z pohodlí vašeho domova. Zobrazit vzor smlouvy
Dostupnost nabídky
Podívejte se, v jakých termínech je nabídka dostupná
O majiteli
Jacques D.
Na Flatio od července 2022
Medical Doctor and Digital Health Entrepreneur

Serial entrepreneur and physician
Více o majiteli
Chcete se na něco zeptat?
Není vám něco jasné nebo potřebujete více informací? Pošlete dotaz majiteli.

Jacques obvykle na zprávy odpovídá během pár minut .

Kde budete bydlet
Projít okolí bytu
Nejčastější dotazy k této nabídce
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

5 důvodů, proč si vybrat tuto nabídku na Flatio
Už žádné osobní prohlídky, stres a zklamání! Celý pronájem vyřešíte okamžitě.
Získáte podporu Flatio po celou dobu vašeho pronájmu.
Celou smlouvu o pronájmu si přečtete ještě před rezervací.
Platba je zcela bezpečná. Můžete platit i kartou nebo Bitcoinem.
Oproti realitním kancelářím ušetříte průměrně 10 000 Kč.
Často kladené dotazy
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

Pokračovat