Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Střednědobý pronájem pokojů v Bratislavě

Využijte možnosti nemuset se o nic starat a pronajměte si na Flatio pokoj v Bratislavě na 1–12 měsíců. Veškeré náležitosti vyřídíte online. Samozřejmostí je virtuální prohlídka pokoje a společných prostor bytu. Práva a povinnosti naleznete v online smlouvě. Nabídku pokojů k pronájmu neustále rozšiřujeme, abyste měli jistotu, že vždy budete mít z čeho vybírat. Bydlení a shánění pronájmu si díky Flatio stává zábavou, u které Vás nebude tížit složitá administrativa, ani peníze vynaložené na provize a kauce. Neplaťte zbytečné poplatky realitním kancelářím, když s Flatio zaplatíte pouhých 500 korun a servisní poplatek za rezervaci Vašeho vysněného bydlení.

Kompletne nový byt zrekonštruovaný v štýle usporiadateľný aj pre podnikateľov v okrese Bratislava II. V pešej vzdialenosti od historického centra mesta (25 minút). Pokojná poloha s výborným spojením do "živých" častí mesta. V areáli je k dispozícii bezplatné parkovisko. Reštaurácie, bary v blízkosti ... Je to priestranný apartmán s oddelenou posteľou (king bed box bed) + obývacia izba s pohovkou.…

Zařízené pokoje s vysokorychlostním internetem v Bratislavě

Přestěhujete se do vybaveného bytu s připojením k internetu, takže Vaším jediným úkolem bude sbalit si vše potřebné. Veškeré záležitosti můžete spravovat v aplikaci Mé bydlení, která Vám pomůže rychle zarezervovat střednědobý pronájem pokoje. Díky tomu nebudete muset na hledání nového domova vynaložit více času, než je nezbytně nutné.

Zobrazit více