Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Ubytujte se na pár měsíců v Ostravě

Vyberte si typ bydlení:

Sehnat bydlení na měsíc nebo třeba i půl roku v Ostravě je díky společnosti Flatio hračka. Vyberte si ideální pronájem bytu či pokoje u nás na webu pomocí virtuálních prohlídek, bohaté fotogalerie nebo třeba jejich podrobných popisů. Pak stačí podat žádost o rezervaci, vyčkat maximálně 24 hodin na potvrzení od pronajímatele a zvolený byt je Váš!

V čem můžete hledat 5 nejdůležitějších výhod pronájmů bytů přes Flatio?

 • Rezervace je snadná a rychlá, do 24 hodin máte jasno.
 • Výběru bytu je možný pomocí virtuálních prohlídek nebo bohaté fotogalerie.
 • Byty jsou kompletně vybavené.
 • Žádná platba kauce Vás nečeká.
 • Neplatíte vysoké poplatky, které jsou u realitních kanceláří.
 • Nezdržujte se věcmi, které jsme už vyřešili dopředu za Vás a vychutnejte si Ostravu plnými doušky. Objevujte její krásu, poznávejte zdejší lidi a užívejte si svého pobytu bez starostí o to, kde budete bydlet.

  Byt k pronájmu - Ostrava
  25 000  měsíčně
  Dobrý den, Vítejte v mém bytě v centru Ostravy. Jedna se o dispozici 1+kk. Byt je plně vybaven pro co nejpříjemnější pobyt. Budu moc ráda, když se stanete mými hosty. S pozdravem Sabina*
  Byt k pronájmu - Ostrava
  25 000  měsíčně
  Dobrý den, Vítejte v mém bytě v centru Ostravy. Jedna se o dispozici 1+kk. Byt je plně vybaven pro co nejpříjemnější pobyt. Okna jsou do dvora či-li je byt tichý a nerušený provozem. Koncem roku 2018 prošel kompletní rekonstrukcí, jsou zde nové podlahy, omítky, obklady, rozvody elektřiny. Teplotní komfort v zimních měsících je zajištěn podlahovým vytápěním. Veškeré vybavení v bytě je nové. Budu…
  Byt k pronájmu
  28 975  měsíčně
  Samostatný byt 2+kk s koupelnou v rodinném domě s parkováním, nabíječkou pro elektromobil, vlastní WiFi 50MB, plně vybaven v 1.np Ostrava centrum na dosah do 10 min. městskou dopravou i vlakem, Beskydy a Frýdek-Místek vlakem, nebo autobusem.

  Potřebujete bydlení na pár měsíců v Ostravě?

  Cestujete na 1–6 měsíců za prací, studiem nebo třeba rodinou a nyní si sháníte místo, kde budete po dobu své přítomnosti v Ostravě bydlet? Pokud nechcete využít služeb drahých hotelů nebo penzionů, tak Vám určitě přijdou vhod střednědobé pronájmy nabízené na Flatio. Stačí si projít nabídku bytů nebo pokojů na webu, vybrat si z nich a podat žádost o rezervaci. Je to snadné a rychlé.

  Kompletně vybavené byty, žádná platba kauce a bez poplatků realitce

  Se společností Flatio ušetříte! U bytů v nabídce na našem webu nehradíte žádnou kauci ani vysoké poplatky, které byste zaplatili realitní kanceláři. Čeká Vás pouze platba za první nájem a pouhých 500 Kč za úspěšnou rezervaci jako odměna pro Flatio. Peníze nemusíte investovat ani do nákupu základního vybavení bytu. Na Flatio jsou všechny nabídky kompletně zařízené a Vy tak můžete využívat Váš nový pronájem naplno od první chvíle, kdy překročíte práh bytu.

  Zobrazit více