Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Počet bytů/pokojů ihned k pronájmu na flatio.cz 3
Nejlevnější nabídka dostupná k pronájmu 27 799 Kč
Nejdražší nabídka k pronájmu v lokalitě Ponta do Pargo 97 794 Kč
Bonusy při sjednání pronájmu přes Flatio bez kauce, online smlouva
Největší byt v nabídce v lokalitě Ponta do Pargo 432 m2
Nejmenší byt, který je ihned k pronájmu 100 m2

Hodnocení lokality Ponta do Pargo

Lokalita Ponta do Pargo byla návštěvníky a zájemci o bydlení hodnocena celkem 0 krát.

Čím atraktivnější lokalita je, tím více bude žádaná. Neváhejte tedy a raději uzavřete svou smlouvu o pronájmu bytu nebo pokoje ještě dnes. Všechny nabídky dostupné v Ponta do Pargo zobrazujeme na mapě, kde přehledně vidíte ceny nájmů za 30 dnů pro jednotlivé nabídky pronájmů.

Nájemní byty a pokoje v lokalitě Ponta do Pargo a okolí. Vyberte si ten nejlepší pro bydlení na pár měsíců

Někdo preferuje levnou a dostupnou garsonku, jiný zase luxusní apartmán. U nás najdete 3 volných bytů ihned k pronájmu. Byty k pronájmu ve městě Ponta do Pargo, konkrétně v lokalitě Ponta do Pargo, máme pro každého, ať už upřednostňujete ruch města, nebo ubytování v soukromí v okrajové části, kde se můžete z balkonu dívat do přírody a budete to mít kousek do práce.


Nové byty a pokoje k pronájmu ve městě Ponta do Pargo a okolí. Bez kauce a přímo od majitelů

Flatio spolupracuje přímo s majiteli nemovitostí, kteří chtějí pronajímat bez realitky. Na profilu každého pronajímatele se můžete jednoduše podívat o koho se jedná a jak jej hodnotí předchozí nájemníci. Na Flatio jsme nastavili speciální principy pronájmů na pár měsíců. Takže u majitelů nemovitostí ani dalších pronajímatelů nebudete hradit žádnou kauci. Nejsme realitka, ale inovativní společnost, která přenáší celý proces pronájmu bytu do online řešení. Spoustu bytů k pronájmu v lokalitě Ponta do Pargo lidé z Flatio osobně prošli, nafotili a vytvořili pro ně virtuální prohlídky. I proto ručíme za pravdivé informace u všech nabídek bydlení. Hledáte raději byt s výtahem, nebo si schody vyběhnete v rámci tréninku? V detailu bytu vždy zjistíte jeho kompletní vybavení.

od  27 799  / 30 dní
od  927  / den
Včetně všech služeb
od  97 794  / 30 dní
od  3 260  / den
Včetně všech služeb
od  97 794  / 30 dní
od  3 260  / den
Včetně všech služeb

Nejlepší nájemní byty a pokoje v lokalitě Ponta do Pargo. Hodnocené samotnými nájemníky

Pokud hledáte ubytování ve městě Ponta do Pargo, kde máte jistotu, že nebudete zklamáni, jste na správném místě. Následující nemovitosti jsou nejlepší volbou k pronájmu v této lokalitě. Nezáleží na tom, jestli jde o extra levné a dostupné ubytování v garsonce, nebo podkrovní apartmán s luxusním vybavením. Nájemníkům se nich prostě několik měsíců dobře bydlelo a podělili se s hodnocením pronajatého bytu.

od  27 799  / 30 dní
od  927  / den
Včetně všech služeb
od  97 794  / 30 dní
od  3 260  / den
Včetně všech služeb
od  97 794  / 30 dní
od  3 260  / den
Včetně všech služeb

Naposledy pronajaté byty v lokalitě Ponta do Pargo a okolí

Takovéhle krásné byty si naši šťastní nájemníci ve městě Ponta do Pargo právě pronajali. Inspirujte se při hledání vašeho ubytování, volné byty k pronájmu máme i pro vás. Nejlevnější nabídka pronájmu v lokalitě Ponta do Pargo je dostupná již za 27 799 Kč za 30 dní a v ceně jsou již zahrnuty služby a internet.

od  27 799  / 30 dní
od  927  / den
Včetně všech služeb
od  97 794  / 30 dní
od  3 260  / den
Včetně všech služeb
od  97 794  / 30 dní
od  3 260  / den
Včetně všech služeb


Bydlení ve městě Ponta do Pargo je jak pro zaměstnance, nomády nebo studenty

Každý preferuje jiný typ ubytování. Proto pro vás Flatio ve městě Ponta do Pargo připravilo výběr toho nejlepšího ať už jste student, který se chystá na Erasmus, zaměstnanec, který se přesidluje do jiného státu (expat) či města nebo digitální nomád, který potřebuje změnu pracovního místa pro lepší produktivitu práce. Níže najdete seznam těch nejlepších bytů k pronájmu v lokalitě Ponta do Pargo právě pro vás.Pronájmy bytů v dalších lokalitách